ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای


ایمپلنت کره ای

آیا می دانید قیمت ایمپلنت کره ای و هزینه آن چه قدر است؟ آیا با ایمپلنت کره ای و ویژگی های آن آشنایی دارید؟ آیا استفاده از ایمپلنت کره ای گزینه  مناسبی است؟

انواع ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت ها به صورت کلی دارای انواع مختلفی هستند و توسط برند ها و کشور های مختلفی در سطح جهان تولید می شوند. انواع ایمپلنت در جهان از نظر کشور های سازنده عبارتند از:

 • ایمپلنت آمریکایی
 • ایمپلنت اروپایی
 • ایمپلنت آسیایی

در میان سه گروه ذکر شده در قسمت فوق، ایمپلنت های اروپایی شامل ایمپلنت هایی می شوند که توسط کشور های: فرانسه، آلمان، سوئیس و انگلیس ساخته می شوند و به بازار سراسر جهان انتقال پیدا می کنند.

از طرف دیگر ایمپلنت های آسیایی نیز توسط کشور هایی نظیر: چین، ایران و کره ساخته می شوند.

در بین تمامی گروه های سازنده ایمپلنت، انواع آمریکایی از نظر کیفیت در جایگاه اول قرار گرفته اند و پس از آن انواع ایمپلنت های اروپایی در جایگاه دوم از نظر کیفیت و زیبایی قرار دارند و در مرتبه سوم نیز ایمپلنت های آسیایی قرار گرفته اند که در این خصوص لازم به ذکر است که ایمپلنت های کره ای در گروه ایمپلنت های آسیایی به عنوان با کیفیت ترین ایمپلنت ها شناخته می شوند و برخی از برند های ایمپلنت کره ای، با انواع ایمپلنت اروپایی از نظر کیفیت و زیبایی رقابت می کند.

یکی از گزینه هایی که باعث می شود مخاطب جذب شما شود، وجود دندان های یک دست و زیبا می باشد. دندان های زیبا علاوه بر ایجاد ظاهری جذاب برای سلامت انسان بسیار حائز اهمیت است. اما زمانی هر کدام از دندان ها و یا حتی همه دندان ها از بین رود زندگی شخص دچار اختلال جدی خواهد شد. یکی از راه های جبران دندان های از دست رفته، کاشت ایمپلنت‌کره ای در مرکز ایران ایمپلنت با قیمت منصافنه است. خاص بودن و کارایی زیاد ایمپلنت کره ای باعث شده است که طرفداران خود را راضی نگه دارد.

کاشت ایمپلنت دندان کره ای چیست؟

خلق ایمپلنت دندان گویی جان دوباره به کسانی داده که دندان های خود را در اثر اتفاقات ناگوار چون تصادف و یا ضربات شدید از دست داده اند. ایمپلنت دندان کره ای از یک پایه فلزی تیتانیومی تشکیل شده است که برای بیمار نقش ریشه دندان را ایفا می کند. متخصص های ایمپلنت برای ایجاد مقاومت و استحکام آن را با مواد خاصی پوشش می دهند که بتواند طی سالهای طولانی برای بیمار دوام داشته باشد.

با وجود اینکه انواع برندهای ایمپلنت دندان در مرکز ایران ایمپلنت وجود دارد، اما ایمپلنت کره ای طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. قیمت مناسب، کیفیت عالی، عدم محدودیت و طول عمر زیاد تنها چند مورد از انتخاب ایمپلنت دندان کره ای است.

 

قیمت ایمپلنت کره ای

 

انواع ایمپلنت کره ای کدام است؟

شرح کامل و مفصل درخصوص انواع ایمپلنت کره ای زمانی بس طولانی را خواهد طلبید. اما اگر بخواهیم به صورت مختصر و کوتاه آن را شرح دهیم تنها به چند مورد پرطرفدار آن اشاره خواهیم کرد.

ایمپلنت مگاژن

در سال 2002 تحول خاصی در دنیای دندانپزشکی رخ داد. شرکت کره ای مگاژن با رائه قطعات ایمپلنت فعالیت اولیه خود را شروع کرد. کمی بعد از آن یعنی در سال 2006 شرکت مگاژن برند Rescue را به بازار تجهیزات دندانپزشکی روانه کرد که همزمان توانست تاییدیه FDA را نصیب خود کند.

تنوع محصولات شرکت مگاژن به حدی گسترده بوده که هم اکنون انواع برندهای دیگر از قبیل Mini،  AnyOne و AnyRidgeرا به همراه مواد و ابزارات مرتبط آن را در کلینیک های دندانپزشکی مشاهده خواهیم کرد. این ابزارات می تواند شامل گرفت های استخوانی، ابزارات دیجیتال، کیت های جراحی، درمان و ساخت پروتز است.

ایمپلنت دندان DIO

اسم ایمپلنت دندان با برند دی او مانند ایمپلنت سوئیسی برای خیلی ها آشنا است. طبق آمارهای جمع آوری شده شرکت دی او نیز فعالیت خود را در سال 2000 شروع کرد و هم اکنون نیز در بازارهای ایران در حال فروش می باشد. کشور کره جنوبی توانست در طی سال های بعدی محصولات خود را به 60 کشور دیگر ارسال کند و خود را در رده دوم صنعتی قرار دهد.

قیمت ایمپلنت کره ای با برند DIO به موارد زیر از قبیل هزینه پایه، قالب گیری و تخصص دندانپزشک بستگی دارد و از این رو قیمت آن متغییر است.

ایمپلنت دندان اوستم

اوستم نامی آشنا برای بیشتر متخصص های ایمپلنت بخصوص دندانپزشکان مرکز ایران ایمپلنت است. اوستم به عنوان اولین و قدیمی ترین برند کشور کره جنوبی هنوز با برندهای اروپایی در حال رقابت است. در کشورهای دیگر مانند کشور امریکا ایمپلنت Osstem را با همین نام می شناسند اما در ایران با نام های SP و SLE بیشتر شناخته می باشد.

ایمپلنت دندان با برند دنتیوم

مارک ایمپلنت دنتیوم نیز مانند دیگر اقوام خود قدمتی بس طولانی دارد و بیشتر دندانپزشکان ایران و جهان آن را می شناسند. منصفانه بودن قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم باعث شده است که به عنوان پرفروش ترین ایمپلنت در ایران باشد. نه تنها قیمت بلکه افزایش سطح تماس استخوان با ایمپلنت در دنتیوم سبب شده که استخوان هر چه سریعتر تشکیل شود.

ایمپلنت دندان  UFIT

کشور کره جنوبی همانند ایمپلنت آلمانی با ارائه انواع برندهای ایمپلنت خود را بر سرزبان ها انداخته است. برند یوفیت که یکی دیگر از انواع ایمپلنت کره ای می باشد دارای ویژگی Sylbutment بوده که همین یک نکته باعث معرفی آن شده است. اگر چندین سال قبل کاشت ایمپلنت دندان را انجام داده باشید به یاد خواهید داشت که تماس فیکسچر و اباتمنت به علت اختلال موجود در سطح فاصله زیادی خواهد گرفت. اما برند یوفت توانسته است که با کمک تکنولوژی Sylbutment این نقص را رفع کند.

ایمپلنت NeoBiotech

فعالیت های کره جنوبی تنها به این یکی دوتا برند ختم نمی شود بلکه برند NeoBiotech نیز جزو برندهای ارزان قیمت اما در عین حال با کیفیت در دنیای دندانپزشکی است. هر چند که این برند سابقه آنچنان طولانی ندارد اما در همین مدت کوتاه توانسته محبوبیت خود را در میان مردم بدست آورد. هر چند که قیمت ایمپلنت کره ای گران نیست اما با رقبیان گران قیمت خود در حال رقابت است.

مزایای استفاده از ایمپلنت کره ای

کاشت ایمپلنت با گارانتی با وجود مزایای زیر حکم کاشت دندان طبیعی را برای بیمار دارد:

 • یک روش کاشت دندان طبیعی مناسب برای دندان های از دست رفته
 • ایجاد ظاهری طبیعی در صورت بیمار
 • بالا بردن اعتماد به نفس در افراد میانسال و مسن
 • قدرت تکلم و گفتار را بالا می برد
 • حکم یک لنگر یا پایه کمکی برای دندان های مجاور را ایفا می کند
 • قدرت جویدن را افزایش می دهد
 • طرح لبخند زیبایی را ایجاد می کند
 • موفقیت آن نسبت به دیگر برندها بیشتر است

کلینیک ایران ایمپلنت

مرکز تخصصی ایران ایمپلنت در سعادت آباد در تهران واقع شده است که با مراجعه به این مرکز می توانید کلیه خدمات دندانپزشکی و ایمپلنت اقساطی را با بهره گیری از تخصص و مهارت دندانپزشکان این مجموعه انجام دهید و نتیجه موفقیت آمیزی از امور انجام شده دریافت نمایید.

این مرکز تمامی امور دندانپزشکی را با بهره گیری از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات انجام می دهد و از مواد با کیفیت برای بیماران و ترمیم دندان های آنها استفاده می کند.

در رابطه با کیفیت انجام خدمات در کلینیک ایران ایمپلنت به شما ضمانت می دهیم که از انجام دادن امور خود در این مرکز پشیمان نخواهید شد.

قیمت ایمپلنت کره ای در مرکز ایران ایمپلنت

به صورت کلی هزینه مورد نیاز برای استفاده از ایمپلنت آمریکایی در مراکز ها و کلینیک های مختلف، باهم متفاوت است اما در صورتی که برای ترمیم دندان های خود با استفاده از ایمپلنت به مرکز ایران ایمپلنت مراجعه کنید، می توانید با هزینه بسیار مناسب این کار را انجام دهید.

در مرکز ایران ایمپلنت قیمت ایمپلنت دندان کره ای به تفکیک برند، مقدار ضخامت و طول عمر آن دسته بندی می شود. هر کدام از این دسته قیمت خاص خود را دارد. اما علاوه بر این باید در نظر داشته باشید که مهارت و تخصص دندانپزشک، استفاده از تجهیزات و تکنولوژی به هنگام کاشت، لابراتوار، نوع متریال ایمپلنت دندان، زمان کاشت ایمپلنت دندان کره ای و دیگر موارد تاثیر بسزایی در هزینه ایمپلنت دندان خواهد داشت.

هزینه ایمپلنت کره ای چه قدر است؟

به صورت کلی هزینه دندانپزشکی مورد نیاز برای استفاده از ایمپلنت کره ای در مراکز مختلف تقریبا در حدود 3 الی 7 میلیون تومان متفاوت است که برخی از برند های ایمپلنت‌کره ای دارای هزینه بیشتری هستند و برخی دیگر ارزان قیمت تر می باشند.

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه ایمپلنت کره ای

عواملی وجود دارند که بر روی هزینه ترمیم دندان ها با ایمپلنت‌کره ای تاثیر می گذارند که این عوامل را می توان به شرح زیر برای شما عزیزان نام برد:

تعداد دندان های ایمپلنت شده توسط ایمپلنت‌کره ای

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه استفاده از ایمپلنت‌کره ای در کلینیک ایران ایمپلنت و سایر کلینیک ها، تعداد دندان هایی است که باید توسط ایمپلنت کره ای ترمیم شوند زیرا هزینه ایمپلنت بر اساس هر یک دندان محاسبه می گردد.

در نتیجه هر چه تعداد دندان های ایمپلنت شده افزایش یابند، هزینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

برند ایمپلنت کره ای که برای بیمار استفاده شده است

همان طور که در قسمت های فوق برایتان ذکر کردیم، ایمپلنت های کره ای دارای برند های مختلفی هستند که برخی از آنها قیمت پایین تری دارند و برخی دیگر نیز از هزینه بالاتری برخوردار هستند.

با این وجود ایمپلنت دندان در شهرک غرب که برای اشخاص استفاده می شود در هزینه تاثیر گذار می باشد.

دستمزد پزشک

بهترین دکتر ایمپلنت بر اساس میزان تخصص و مهارت دستمزد های متفاوتی دارند و دندانپزشکی که برای ترمیم دندان های خود انتخاب می کنید، در هزینه مربوط به ایمپلنت کره ای تاثیر گذار خواهد بود.

هزینه مربوط به کلینیک دندانپزشکی مورد نظر

کلینیک های دندانپزشکی نیز بر اساس موقعیت جغرافیایی و منطقه ای که در آن واقع شده اند و بر اساس تجهیزات و امکاناتی که استفاده می کنند، دارای نرخ های متفاوتی هستند و هزینه استفاده از ایمپلنت دندان با لیزر در آنها متفاوت خواهد بود.

استفاده از بیمه درمانی و بیمه تکمیلی

خوشبختانه امروزه بسیاری از کلینیک های دندانپزشکی امور مورد نیاز را با استفاده از بیمه های درمانی برای بیماران انجام می دهند و با این وجود ترمیم دندان ها در کلینیک هایی که بیمه های درمانی را پذیرا هستند، باید کاهش هزینه برای بیماران می شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها