ایمپلنتیوم ایمپلنت دندان درجه یک کره ای

ایمپلنتیوم
آنچه می‌خوانید! ...

ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم  چیست؟ ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم دارای چه ویژگی هایی است؟ در این میان ایمپلنت کره ای با برند ایمپلنتیوم نیز به عنوان ایمپلنت درجه یک کره ای شناخته می شود که مسلما از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و کیفیت مناسبی دارد که در این مطلب می خواهیم به بررسی آن بپردازیم.

ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم یا ایمپلنت کره ای دنتیوم اخیرا در بازار داغ دندانی خود را به خوبی نشان داده است. قیمت و تنوع برند و مدل های ایمپلنت کره ای به حدی بوده که به راحتی می تواند هر فردی را راضی نگه دارد. اما فراموش نکنید که همانند دیگر اجناس دندانپزشکی بدون شک ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم

نیز می تواند دارای جنس خوب و یا بد باشد. شما با خواندن این مقاله که توسط متخصص ایران ایمپلنت جمع آوری شده است می توانید به راحتی بهترین نوع ایمپلنت کره ای را انتخاب کره و از قیمت ایمپلنت کره ای مطلع شوید

ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم

ایمپلنت کره ای cmi و  برند ایمپلنتیوم یا دنتیوم را می توان به عنوان یک برند قدیمی کره ای در ایران به یاد آورد. حضور پر رنگ این نوع ایمپلنت در کنار دیگر ایمپلنت های دندان می تواند شما را با کمترین درد و حس ناراحتی صاحب دندان کند. اگر از آن دسته افراد هستید که قبلا برای کاشت دندان اقدام کرده باشید با تنوع و مدل های مختلف ایمپلنت دندان روبرو شده اید.

ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم جزو پرفروش ترین برندهای ایمپلنت دندان می باشد. همین نکات سبب شده است که در بین دیگر ایمپلنت های کره ای نام و نشان خاصی برای خود کسب کند. کشور کره جنوبی ساخت ایمپلنت ایمپلنتیوم را از سال 2000 شروع کرده و در سال 1384 به صورت قانونی وارد ایران شد.

ویژگی های برند ایمپلنتیوم

انواع ایمپلنت کره ای دارای دوام و طول عمر زیادی هستند از این رو در بسیاری از کاشت ایمپلنت از این مارک و برند استفاده می شود. در میان انواع شرکت های سازنده ایمپلنت، شرکت دنتیوم با کمک تکنولوژی های پیشرفته توانسته است انواع مختلفی از ایمپلنت را تولید و عرضه کند. این انواع شامل:

 • Super Line
 • Implantium
 • Simple Line II
 • Slim Line
 • Overdenture System
 • NR Line
 • Implantium II

ویژگی‌های ایمپلنت‌های ایمپلنتیوم:

 1. ساخت تیتانیوم خالص: این ماده زیست‌سازگار است و به خوبی با استخوان فک پیوند می‌خورد.
 2. تنوع در شکل و اندازه: ایمپلنت‌های ایمپلنتیوم در اشکال و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند تا با نیازهای مختلف دندانپزشکی مطابقت داشته باشند.
 3. کیفیت بالا: ایمپلنت‌های ایمپلنتیوم توسط یک شرکت معتبر با سابقه طولانی تولید می‌شوند و از مواد با کیفیت بالا ساخته می‌شوند.
 4. قیمت مناسب: ایمپلنت‌های ایمپلنتیوم در مقایسه با برخی برندهای دیگر، قیمت مناسب‌تری دارند.
ایمپلنتیوم
ایمپلنتیوم

اگر سری به مراکز مختلف ساخت ایمپلنت دندان بزنید مشاهده خواهید کرد که ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم بیشترین کاربرد را در میان انواع کاشت ایمپلنت دارد. چیزی که باعث شده است نام ایمپلنتیوم بر سر زبان ها بیافتد، به کار بردن نام ایمپلنتیوم به جای نام شرکت سازنده می باشد.

اما در مجموع ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم جزو ایمپلنت های فوری بوده که برای کاشت ایمپلنت فوری یا ایمپلنت یک روزه مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین ایمپلنت کره ای

ورود کاشت ایمپلنت دندان که همانند یک دندان طبیعی می تواند در زندگی فرد نقش داشته باشد، باعث شده است که تنوع و مدل های زیادی را در دنیای دندانپزشکی شاهد باشیم. با مراجعه بیمار به مرکز ایران ایمپلنت و مشاوره با متخصص در انتخاب ایمپلنت دندان بخصوص ایمپلنت دندان کره ای بهتر می تواند تصمیم بگیرد.

تقریبا امروز هر کشوری مانند کشور ایران، خود بعنوان سازنده در حال ساخت قطعات ایمپلنت دندان می باشد. کشور کره جنوبی نیز مانند دیگر کشورها در طی چند سال اخیر توانسته است بخش عظیمی از بازار قطعات ایمپلنت دندان را به دست گرفته است.

یکی از دلایل اینکه

بیشتر بیماران ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم را به عنوان بهترین نوع ایمپلنت کره ای میشناسند، قیمت خوب و ایده آل آن می باشد. در نظر داشته باشید که دست یافتن به قطعات ایمپلنت مانند فیکسچر، اباتمنت و هیلینگ و … برای این نوع از ایمپلنت بسیار راحت تر می باشد.

اما فراموش نکنید که

احتمال وجود ایمپلنت کره ای می تواند به صورت کیفیت خوب و کیفیت در بازار وجود داشته باشد. در نظر داشته باشید که همیشه بهترین ایمپلنت کره ای را شرکتی می سازد که دارای نامی معتبر باشد.

9 مزیت ایمپلنت ایمپلنتیوم

به طور کلی ایمپلنت درجه یک کشور کره یعنی ایمپلنت ایمپلنتیوم دارای مزیت های زیادی به شرح زیر است:

 1. کیفیت بالا: ایمپلنت های ایمپلنتیوم از تیتانیوم خالص با گرید بالا ساخته شده اند که به دلیل استحکام و زیست سازگاری بالا، انتخابی ایده آل برای ایمپلنت دندان است.
 2. تنوع: این ایمپلنت ها در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شوند تا با نیازهای مختلف دندانپزشکی و آناتومی دهان هر بیمار به طور کامل سازگار باشند.
 3. قیمت مناسب: در مقایسه با برخی برندهای مطرح اروپایی، ایمپلنت های ایمپلنتیوم با حفظ کیفیت بالا، قیمت مناسب تری دارند و برای طیف وسیع تری از بیماران قابل دسترس هستند.
 4. ثبات و استحکام: اتصال قوی ایمپلنت های ایمپلنتیوم به استخوان فک، ثبات و استحکام بالایی را برای آنها به ارمغان می آورد و به بیمار امکان می دهد تا بدون نگرانی، غذاهای مورد علاقه خود را میل کند.
 5. ظاهر طبیعی: ایمپلنت های ایمپلنتیوم با طراحی دقیق و ظاهری طبیعی، به زیبایی لبخند شما کمک می کنند و اعتماد به نفس تان را افزایش می دهند.
 6. بهبود کیفیت زندگی: جایگزینی دندان های از دست رفته با ایمپلنت های ایمپلنتیوم، به طور چشمگیری کیفیت زندگی بیمار را از طریق بهبود توانایی جویدن و صحبت کردن ارتقا می دهد.
 7. مراقبت آسان: ایمپلنت های ایمپلنتیوم به راحتی تمیز می شوند و با رعایت بهداشت دهان و دندان، می توان عمر طولانی آنها را تضمین کرد.
 8. سازگاری با بافت لثه: طراحی ایمپلنت های ایمپلنتیوم به گونه ای است که به حفظ سلامت لثه ها کمک می کند و از تحلیل رفتن آنها جلوگیری می کند.
 9. کاهش تحلیل استخوان فک: ایمپلنت های ایمپلنتیوم با تحریک استخوان فک، از تحلیل رفتن آن جلوگیری می کنند و به حفظ ساختار دهان و دندان کمک می کنند.

مراقبت های پس از ایمپلنت کره ای

برای اینکه مارک ایمپلنت ایمپلنتیوم نتیجه مطلوب و خوبی داشته باشد بهتر است اقدامات زیر را با مشورت متخصص خود انجام دهید:

 • برای جلوگیری از خونریزی بهتر است که کمپرس یخ را استفاده کنید. برای اینکار یخ را در یک پارچه بپیچانید و در فاصله زمانی 10 دقیقه بر روی گونه خود بگذارید.
 • تورم و کبود شدن گونه یا چانه تا 72 ساعت طبیعی می باشد پس نگران نباشید.
 • عدم مصرف غذاهای سفت و نوشیدنی های داغ
 • عدم استفاده از نی برای نوشیدن مایعات
 • عدم استفاده از مسواک در روز اول
 • استفاده از آنتی بیوتیک با تجویز متخصص ایمپلنت
 • استفاده از دهانشویه توصیه شده متخصص
 • عدم مصرف دخانیات و کشیدن سیگار
Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...
ایمپلنت مگاژن anyridge
ایمپلنت anyridge

ایمپلنت مگاژن anyridge چگونه است و چه ویژگی هایی دارد؟ ایمپلنت های دندانی امروزه به