ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن

بیشتر اشخاصی که ایمپلنت انجام داده اند با عبارت ایمپلنت مگاژن آشنا هستند و شناختی از این نوع ایمپلنت دارند. موضوع مورد بحث ما در این مطلب نیز ایمپلنت مگاژن است زیرا همکاران ما در مرکز ایران ایمپلنت تصمیم دارند تا این نوع ایمپلنت را برای کسانی که به دنبال یک برند مناسب برای ایمپلنت هستند، معرفی کنند و به این شکل آنها را در خصوص انتخاب بهترین برند ایمپلنت در ایران و معایب ایمپلنت با پانچ راهنمایی نمایند.

ایمپلنت چیست؟

پیش از اینکه در رابطه با ایمپلنت مگاژن صحبت کنیم، باید شما را با ماهیت اصلی ایمپلنت دیجیتال آشنا نماییم.

در این خصوص باید بگوییم که ایمپلنت از جمله بهترین روش های ترمیم دندان های از دست رفته است که این روش جایگزین روش های قدیمی نظیر: دندان مصنوعی شده است و از مزایای بیشماری برخوردار است. به نحوی که با وجود این روش کمتر کسی از دندان مصنوعی برای ترمیم دندان های خود استفاده می کند.

با روش ایمپلنت با پانچ می توان دندان ها را در هر تعدادی ترمیم کرد و زیبایی از دست رفته افراد را به آنها بازگرداند.

ایمپلنت به وسیله کشور های مختلفی در سراسرجهان تولید می شود که یکی از کشور های سازنده ایمپلنت در جهان، کشور کره است و این کشور جایگاه اول تولید ایمپلنت را در بین کشور های آسیایی در جهان دارد.

ایمپلنت هایی که توسط کشور کره ساخته می شوند نیز به خودی خود دارای انواع مختلف هستند و به وسیله شرکت های متفاوت در برند های مختلف تولید می شوند که یکی از این برند ها مگاژن است.

 

ایمپلنت مگاژن چیست؟

ایمپلنت مگاژن یا ایمپلنت یک روزه جزو معروف ترین و پر مصرف ترین نوع ایمپلنت هایی می باشد که متخصص مرکز ایران ایمپلنت از آن استفاده می کند. بهره بردن از کاشت ایمپلنت دندان به عنوان یک جایگزین بسیار موثر و کارساز این روزها رونق فراوانی گرفته است. بیشتر بیماران به هنگام خراب شدن دندان هایشان و از دست دادن آنها در اولین گزینه مورد نظر، به ایمپلنت دندان بخصوص ایمپلنت مگاژن فکر می کنند.

شرکت مگاژن که در قاره آسیا قرار دارد توانسته است با کمک متخصص های خود به استانداردها پایبند بوده و تولیدات خود را ادامه دهد. متخصص مرکز ایران ایمپلنت به هنگام استفاده از این ایمپلنت تمام دقت خود را به کار می برد تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را اذعان خود کند. در ادامه متخصص مرکز ایران ایمپلنت درخصوص مراحل کاشت ایمپلنت دندان مگاژن توضیحات کامل تری را ارائه خواهند نمود.

ایمپلنت مگاژن چیست و چه کاربردی دارد؟

با وجود اینکه 30 سال از کاربرد کلینیک های دندانی می گذرد اما هنوز سوالات بی جوابی در خصوص موفقیت آمیز بودن ایمپلنت با لیزر باقی مانده است. ایمپلنت مگاژن یکی دیگر از انواع ایمپلنت های دندانی بوده که بعنوان یک جایگزین موثر می تواند کمک حال بیماران باشد. در این شک نداشته باشید که هر چقدر کیفیت ایمپلنت دندان بالاتر باشد از سوی دیگر ایمپلنت ماندگاری بیشتری را نیز خواهد داشت. کشور کره توانسته است تا حد زیادی نام خود را در جهان معتبر کرده و جزو بهترین تولیدکنندگان ایمپلنت دندان به خصوص ایمپلنت باشد.

مگاژن را تحت عنوان یک برند بین المللی می شناسند که در عرصه صادرات حرفی برای گفتن دارد. این محصول تحت لیسانس کشور آلمان با دقت و ظرافت بالا تولید می شود و جزو ایمپلنت های پرقدرت محسوب می شود. در نظر داشته باشید که از نظر تخصصی فرمول سطحی ایمپلنت مگاژن با دیگر ایمپلنت ها تفاوت زیادی دارد به نحوی که رنگ بدنه آن را به رنگ آبی می زند. از نظر شیمیایی استفاده از کلسیم فسفات در این فرایند باعث ایجاد رنگ خواهد شد و همچنین باعث می شود که با چسبندگی بالایی به استخوان متصل شود. تمامی این فرآیندها دست به دست هم داده و موجب شده که خدمات نتیجه بهتر و مطلوب تری داشته باشد.

براساس آمار بدست آمده تولید حدود 10 هزار واحد ایمپلنت ایمپلنتیوم و مگاژن با کسب موفقیت 98 درصد سبب می شود که ایمپلنت مگاژن در کشور ایران محبوبیت خود را تا حد زیادی بدست آورد.

 چرا ایمپلنت مگاژن به عنوان بهترین ایمپلنت

وقتی اسم کشورها بعنوان تولید کننده ایمپلنت دندان به میان می آید، نام کشور کره در این بین بیشتر از دیگر کشورها خود را نشان می دهد. تنوع مدل و انواع ایمپلنت با گارانتی در این کشور به حدی بوده که به جرات می توان گفت نیاز هر بیماری را رفع می کند. ایمپلنت مگاژن نیز جزو این دسته از بهترین ایمپلنت ها قرار می گیرد. دسترسی آسان و راحت نه تنها برای مراکز ایمپلنت دندان بلکه متخصص مرکز ایران ایمپلنت محبوبیت را دو چندان کرده است. سروصدای مگاژن سبب شد که شرکت اشترومن اقدام به خریداری این محصول کند. علاوه براین قیمت مناسب و کیفیت بالا را هم جزو دلایل انتخاب ایمپلنت مگاژن به عنوان بهترین ایمپلنت دندان بگذارید.

 

انواع فیکسچر ایمپلنت مگاژن

فیکسچر ایمپلنت دندان یکی از قطعات اصلی و مهم در ایمپلنت مگاژن می باشد که درانواع مختلفی طراحی و ساخته می شود. انواع فیکسچر ایمپلنت شامل :

فیکسچر Anyridge

برای بیمارانی که از جراحی ترس زیادی دارند این نوع از فیکسچر می تواند تا حدودی ترس آنها را کم کند. فیکسچر Anyridge دارای کانکشن های هگز بوده که به نوعی جزو امتیازات این مدل می باشد. با کمک این نوع از فیکسچر بیمار می تواند جراحی ساده و آرامی را داشته باشد. برای افرادی که از تراکم استخوان بالایی برخوردار هستند نیز می تواند ثبات خوبی را داشته باشد. انی ریج از ارتفاع نرمالی برخودار است که می تواند استخوان کوریتال و کرستال را به خوبی حفظ و محکم نگه دارد.

فیکسچر AnyOne

زمانی که بیمار در شرایطی می باشد که نیاز است زمان ریکاوری به حداقل خود برسد بهتر است که متخصص مرکز ایمپلنت در شهرک غرب از فیکسچر AnyOne استفاده کند. با انتخاب این نوع از فیکسچر ایمپلنت مگاژن فشار کمی به استخوان کوریتال و کرستال وارد شده و زمان ریکاوری به کمترین زمان خود می رسد.

فیکسچر MinTM

اگر بهترین متخصص ایمپلنت صرفا به دنبال مقامت بالایی می باشد از نوع MinTM استفاده می کند. در نظر داشته باشید که این نوع نیز دارای کانکشن هگز می باشد.

ویژگی ها و مزایای ایمپلنت مگاژن

مزایای  ایمپلنت دندان آسیاب خود به تنهایی به حدی می باشد که هر فردی را با اندکی دندان خراب به سمت خود می کشاند. حال در این میان انواع مختلف ایمپلنت دندان می تواند تعداد این مزایا را اندکی بیشتر کند. برای نمونه ایمپلنت مگاژن دارای مزایا و ویژگی های زیر می باشد

 • از نظر میکروبی و سم فاقد آلودگی می باشد
 • بدون نیاز به تجهیزات خاصی می توان آن را در دهان گذاشت
 • علاوه بر مزایای بالا دارای قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر انواع ایمپلنت می باشد
 • احتمال عدم موفقیت در کاشت ایمپلنت بسیار کمتر از دیگر انواع ایمپلنت دندان می باشد
 • برند مگاژن دارای اعتبار و کیفیت بالایی می باشد
 • میزان رضایت استفاده و بکار بردن ایمپلنت مگاژن از دیگر انواع دسته خود بیشتر می باشد
 • وجود ضمانت نامه برای تولیدات ایمپلنت اطمینان خاطر خاصی را به مشتریان خود ارائه می دهد
 • احتمال شکستن این نوع از ایمپلنت کمتر از سایر مدل ها می باشد

این برند در کشور ایران به راحتی قابل تهیه است و مشکلی برای پیدا کردن این برند در ایران به علت تحریم ها ومسائل سیاسی وجود ندارد.

تفاوت ایمپلنت مگاژن با دیگر ایمپلنت ها

هر شرکتی به هنگام ساخت ایمپلنت استاندارد خاصی را در نظر می گیرند و براساس آن از دستگاههای مختلفی استفاده می کنند. از مته برای تراش تیتانیوم و شکل دهی کمک گرفته می شود. در ایمپلنت مگاژن از مته برای تراش 10 ایمپلنت کمک گرفته می شود. دقت و ظرافت ایمپلنت بالا بوده و حتی برای تراش 150 ایمپلنت نیز استفاده می شود.

ایمپلنت مگاژن برای چه افرادی مناسب است؟

تمامی افرادی که دارای شرایطی نظیر آنچه در قسمت زیر ذکر شده است، باشند، می توانند از این برند استفاده کنند:

 • اشخاصی که از تراکم استخوانی بالایی در فک خود برخوردار باشند
 • افرادی که دندان هایی قابل درمان ندارند و نمی توانند دندان هایشان را ترمیم کنند
 • افرادی که یک و یا چند دندان جلویی خود را از دست داده باشند

سایر برند های ایمپلنت کره ای

ایمپلنت هایی که توسط کشور کره ساخته می شوند، علاوه بر برند مگاژن دارای انواع دیگری هستند که انواع ایمپلنت کره ای عبارتنداز:

در میان تمامی این برند های کره ای، ایمپلنت مگاژن و ایمپلنت کره ای CIS بیشتر از سایر آنها در ایران محبوب هستند.

بهترین مرکز ایمپلنت مگاژن در تهران کجاست؟

از جمله بهترین مراکز برای ترمیم دندان های از دست رفته با ایمپلنت مگاژن باید مرکز ایمپلنت ایران را معرفی کرد. ایران ایمپلنت از با سابقه ترین مراکز ایمپلنت در تهران است که سابقه فعالیت آن بسیار زیاد است و طرفداران زیادی در تهران دارد.

در مرکز ایران ایمپلنت شما عزیزان که متقاضی ترمیم دندان ها با ایمپلنت کره ای هستید، می توانید از سایر برند های ایمپلنت کره ای و یا حتی ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی نیز استفاده کنید.

این مرکز ایمپلنت در سعادت آباد واقع شده است که یکی از بهترین مناطق تهران می باشد و تمامی امور ترمیم دندان با روش های مختلف در این مجموعه زیر نظر کادر درمانی بسیار حرفه ای و متخصص انجام می شود.

قیمت ایمپلنت مگاژن در مرکز ایران ایمپلنت

عزیزان در رابطه با هزینه و قیمت ایمپلنت مگاژن باید آگاه باشید که این برند از مقرون به صرفه ترین انواع ایمپلنت های کره ای است که با وجود کیفیت بسیار مناسب و دوام و ماندگاری بسیار عالی و با توجه به اینکه این برند جایگاه خوبی در جهان دارد، اما از هزینه دندانپزشکی بسیار مناسبی برخوردار است و در ایران به راحتی می توان از این برند برای ترمیم دندان ها استفاده کرد.

عوامل موثر در افزایش و یا کاهش هزینه ایمپلنت مگاژن در ایران ایمپلنت

برخی از مهم ترین مسائلی که هزینه این نوع ایمپلنت را افزایش و یا کاهش می دهند به شرح زیر هستند:

تعداد دندان ها

همان طور که می دانید در دندانپزشکی هزینه ها بر اساس هر یک دندان محاسبه می شوند که ایمپلنت نیز از این مساله مستثنی نیست و هزینه آن بر اساس هر یک دندان حساب می گردد. در نتیجه تعداد دندان ها می توانند هزینه ایمپلنت مگاژن را در ایران ایمپلنت افزایش و یا کاهش دهند.

دستمزد پزشک

متخصصینی که  در ایران ایمپلنت فعالیت دارند، از پزشکان بسیار ماهر اما منصف هستند که بهره مند شدن از تجربه و مهارت این پزشکان با اخلاق باعث می شود که هزینه ایمپلنت مگاژن کاهش پیدا کند.

استفاده از بیمه درمانی

خوشبختانه تمامی هزینه ایمپلنت سوئیسی و یا بخشی از آن با بیمه درمانی قابل پرداخت است و افرادی که تحت پوشش بیمه قرار دارند، بر اساس نوع بیمه خود می توانند تا حدودی از هزینه را کاهش دهند.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی ایمپلنت

گاهی اوقات داروها و یا شرایط کلی مراقبت های قبل و بعد از ایمپلنت می توانند به هزینه های جانبی این روش برای ترمیم دندان ها بیفزایند که از این جهت این مساله را نیز می توان درهزینه ایمپلنت مگاژن موثر دانست.

استفاده از سایر اجزای ایمپلنت

ایمپلنت آمریکایی از اجزای جانبی نیز تشکیل شده است که در صورتی که از این اجزای جانبی مانند هیلینگ برای افراد استفاده گردد، هزینه نیز افزایش می یابد.

وضعیت جسمانی شخص

اگر بر اساس وضعیت جسمانی فرد نیاز باشد که قبل از کار گذاشتن ایمپلنت، درمان های دیگری در خصوص دهان، فک، لثه و یا حتی سایر اعضای بدن انجام شود، هزینه های جانبی ایمپلنت مگاژن افزایش پیدا می کند که در این صورت باید این موضوع را نیز موثر در هزینه ایمپلنت در نظر گرفت.

سخن پایانی

مرکز ایران ایمپلنت با ارائه انواع ایمپلنت دندان توانسته است که رضایت خاطر خیلی از مشتریان خود را بدست آورد. در صورتی که هنوز هرگونه سوال در خصوص قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن دارید حتما با شماره های کلینیک تماس حاصل فرموده تا کارشناسان مجرب جوابگوی شما باشند.

هموطنان عزیز اگر در رابطه با ایمپلنت اقساطی و انواع آن به کسب اطلاعات بیشتری نیاز دارید و یا می خواهید با سایر روش های ترمیم دندان در مرکز ایران ایمپلنت آشنا شوید، می توانید سایر مقالات درج شده در این مجموعه را مطالعه کنید و یا به بخش خدمات، روش های دیگر ترمیم دندان را بررسی کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها