ایمپلنت دندان در سعادت آباد

ایمپلنت دندان در سعادت آباد

ایمپلنت دندان در سعادت آباد


بهترین مرکز ایمپلنت دندان در سعادت آباد کجاست؟ هزینه دندانپزشکی در سعادت آباد چه قدر است؟ آیا ایمپلنت در محدوده سعادت آباد انتخاب مناسبی است؟

ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته است و امروزه استفاده از این تکنیک در بین جوامع مختلف بسیار محبوب شده است. زیرا برای استفاده از ایمپلنت دندان های دیگر درگیر نمی شوند و آسیبی به آنها وارد نمی شود.

ایمپلنت به کمک یک پیچ کوچک جایگزین ریشه دندان می شود که پیچ دندان توسط تیتانیوم ساخته می شود. همان طور که می دانید تیاتیوم فلزی است که توسط بدن به راحتی مورد پذیرش قرار می گیرد و هیچ اخلالی در کار بدن ایجاد نمی کند و به همین دلیل از تیتانیوم در امور مختلف پزشکی استفاده می شود.

زمانی که پیچ تیتانیومی ایمپلنت در داخل استخوان قرار می گیرد بعد از مدتی پیچ با استخوان ادغام می شود و در مرحله آخر تاج دندان به ایمپلنت متصل می شود.

ایمپلنت در شهرک غرب را می توان به عنوان بهترین جایگزین برای دندان های طبیعی دانست زیرا ماهیت آنها به دندان های طبیعی بسیار نزدیک است.

در ادامه ایمپلنت دندان در سعادت آباد، مزایای آن، هزینه مورد نیاز برای ایمپلنت و … مطالبی هستند که می خواهیم در خصوص آنها با شما عزیزان صحبت کنیم.

منطقه سعادت آباد تهران که یکی از محله های مرفه نشین و بسیار پرطرفدار تهران است، دارای تعداد بی شماری کلینیک درمانی در حوزه های مختلف است که کیفیت امور درمانی که در این منطقه به بیماران ارائه داده می شود بسیار بالا است.

اگر در موتور جست و جوی گوگل در این خصوص به جستجو بپردازید، تعداد زیادی از این کلینیک های درمانی و یا زیبایی را پیدا خواهید کرد که از کیفیت انجام امور بالایی برخوردار هستند و توسط پزشکان بسیار حرفه ای و کار بلد انجام می شوند  و در این کلینیک ها ایمپلنت دندان نیز قابل انجام می باشد.

ایمپلنت دندان در سعادت آباد

ایمپلنت دندان در تهران تکنیکی برای ترمیم دندان های آسیب دیده و از دست رفته است که به صورت یک پروتز کاشتنی در داخل استخوان فک قرار داده می شود. ایمپلنت معمولا از تیتانیوم و یا زیرکونیا ساخته می شود که این مواد سازگاری بسیار خوبی با بدن دارند و باعث ایجاد حساسیت در دهان نمی شوند.

مراحل ایمپلنت دندان در سعادت آباد

برای ترمیم دندان ها توسط ایمپلنت ابتدا باید بیمار یک جلسه به پزشک مراجعه کند تا پزشک در این جلسه وضعیت دندان های بیمار را تحت بررسی قرار می دهد و آزمایشات لازم را برای بیمار انجام دهد.

در جلسه دوم دندانپزشک با استفاده از مواد بی حس کننده موضعی بافت های دهان بیمار را بی حس می کند تا او در حین جراحی دردی را احساس نکند.

سپس در مرحله سوم کاشت ایمپلنت اگر بیمار از تراکم استخوانی مناسبی برخوردار نباشد، برای او پیوند استخوان صورت می گیرد و سپس پایه محکمی برای کاشت ایمپلنت در لثه ایجاد می شود.

در مرحله چهارم دندانپزشک پیچی را در داخل استخوان فک قرار میدهد که نصب این پیچ تقریبا در حدود دو ساعت زمان می برد و پس از آن تاج موقت در دهان قرار داده می شود.

در نهایت در آخرین مرحله نیز که پس از گذشت 4 الی 6 هفته انجام می  شود، تاج دائمی در داخل دهان قرار می گیرد.

انواع ایمپلنت دندان در سعادت آباد

ایمپلنت ها دارای انواع بسیار مختلفی هستند و  بر اساس نحوه کاشت، نوع اتصال دهنده و مرحله کاری تقسیم بندی می شوند که دسته بندی های آنها از قبیل زیر هستند و تمامی انواع ایمپلنت در بلوار پاکنژاد تهران برای بیماران قابل اجرا می باشند:

انواع ایمپلنت بر اساس شیوه کاشت

 • ایمپلنت فرو رونده: در این شیوه پیچی وارد استخوان فک می شود و تاج دندان بر روی آن قرار می گیرد.
 • ایمپلنت برسازی درون کاشتی: در این شیوه یک پایه فلزی در زیر لثه و بر روی استخوان فک قرار گرفته می شود.

انواع ایمپلنت بر اساس مراحل کاری

 • انواع تک مرحله ای: در این نوع ایمپلنت نیازی به جراحی دوم برای قرار دادن تاج ایمپلنت نیست.
 • انواع دو مرحله ای: این جراحی به صورت دو مرحله ای است که در مرحله اول ایمپلنت در داخل فک قرار داده می شود و در مرحله دوم و پس از بهبود یافتن زخم ها تاج دندان در محل خود قرار می گیرد.

انواع ایمپلنت بر اساس نوع اتصال دهنده

 • اندواستیل: این نوع ایمپلنت به صورت پیچ های کوچکی است که دندان مصنوعی بر روی آن قرار داده می شود و معمولا این مدل از تیتانیوم ساخته می شود.
 • ساب پریو استیل: این نوع ایمپلنت بر روی استخوان فک و در زیر لثه قرار می گیرد که بخشی از آن برای نگه داشتن دندان از لثه خارج می ماند.

ایمپلنت دندان برای چه افرادی مناسب است؟

تمامی اشخاصی که دارای ویژگی های زیر باشند، می توانند از این شیوه استفاده کنند:

 • اشخاصی که تمامی دندان های فک جلو و یا عقب خود را از دست داده باشند
 • اشخاصی که یکی از دندان های جلو خود را از دست داده باشند
 • اشخاصی که بیش از یک دندان خود را از دست داده باشند و دندان های آنها فاصله طبیعی از هم داشته باشد
 • اشخاصی که نمی توانند از دندان مصنوعی استفاده کنند
 • اشخاصی که تمایل دارند تا به گفتار خود بهبود بخشند

مزایای ایمپلنت دندان در سعادت آباد

در صورتی که برای ترمیم دندان ها توسط ایمپلنت به کلینیک های معتبر سعادت آباد تهران مراجعه شود، مزایایی از قبیل زیر شامل حال افراد می گردد:

 • امکان استفاده از انواع ایمپلنت ها
 • امکان بهره بردن از تخصص و مهارت دندانپزشکان با تجربه و حرفه ای
 • امکان بهره بردن از تجهیزات پیشرفته و مدرن در زمینه دندانپزشکی
 • دریافت نتیجه بسیار موفقیت آمیز از کاشت ایمپلنت
 • ایجاد ظاهری بسیار طبیعی و زیبا
 • بهره بردن از ایمپلنت های با کیفیت و با دوام

هزینه ایمپلنت دندان در سعادت آباد

به صورت کلی هزینه مراحل انجام ایمپلنت دندان باید در نظر گرفت، متاثر از عوامل مختلفی است و هزینه ایمپلنت در بلوار فرهنگ تهران نیز ممکن است که در مقایسه با برخی نقاط دیگر بیشتر باشد.

زیرا ایمپلنت در این منطقه توسط پزشکان بسیار حرفه ای و در کلینیک های بسیار ایده آل انجام می شود و از آنجایی که این عوامل یعنی دستمزد پزشک و هزینه مورد نیاز برای کلینیک بر روی هزینه کلی ایمپلنت تاثیر گذار هستند، ممکن است که هزینه ایمپلنت در بلوار دریا بیشتر از برخی مناطق دیگر باشد.

مسائلی که بر روی هزینه ایمپلنت دندان در سعادت آباد تاثیر گذار هستند:

از جمله مسائلی که می توان آنها را در هزینه ایمپلنت در بلوار فرهنگ  موثر دانست، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع ایمپلنت استفاده شده
 • تعداد دندان هایی که شخص مورد نظر می خواهد آنها را ایمپلنت کند
 • وضعیت دندان و لثه شخص
 • نیاز به جراحی لثه و استخوان لثه و یا عدم نیاز به آن
 • دقت و مهارت دندانپزشک و میزان دستمزد او
 • کلینیک دندانپزشکی مورد نظر که به آن مراجعه شده است
 • برند ایمپلنت استفاده شده و کشور سازنده آن

کلینیک دنداپزشکی ایران ایمپلنت

اگر چه کلینیک دنداپزشکی ایران ایمپلنت در محله سعادت آباد قرار ندارد و در منطقه شهرک غرب واقع شده است. اما لازم به ذکر است که شهرک غرب نیز در فاصله بسیار کمی از سعادت آباد قرار دارد و از محله های چسبیده به سعادت آباد است.

از این رو عزیزانی که قصد دارند به کلینیک های دندانپزشکی در بلوار دریا مراجعه کنند، می تواند ایران ایمپلنت را نیز در نظر بگیرند.

کلینیک ایران ایمپلنت در تمامی زمینه های درمانی و زیبایی به ارائه خدمات می پردازد و آماده همکاری با شما عزیزان است. تمامی خدمات در این مجموعه با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته روز دنیا و با آخرین روش های درمانی انجام می شوند.

ایران ایمپلنت از سابقه فعالیت بسیار بالایی برخوردار است و از پزشکان متخصص و با تجربه کشور در انجام امور خود استفاده می کند.

در نتیجه در صورت مراجعه به این کلینیک نتیجه موفقیت آمیزی دریافت خواهید کرد. چنانچه مایلید اطلاعات بیشتری در خصوص کلینیک دندانپزشکی ایران ایمپلنت به دست آورید، می توانید قسمت درباره ما و یا تماس با ما موجود در وب سایت را نیز مطالعه کنید.

کلام پایانی

با توجه به مسائلی که در خصوص دندانپزشکی در شهرک غرب برای شما عزیزان ذکر کردیم، به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که برای ترمیم دندان های خود تا حد ممکن به کلینیک های معتبر موجود در سعادت آباد تهران و یا محله های دیگر که دارای کلینیک های حرفه ای هستند، مراجعه کنید و با بهره گیری از پزشکان حرفه ای امور مورد نظر خود را انجام دهید تا نتیجه حاصل از انجام امور برای شما عزیزان رضایت بخش باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
3 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
باران
باران
1 سال قبل

سلام
واقعا کلینیک دندانپزشکی خوبیه، من هر جا که باشم برای کارای دندونم میام این کلینیک

مرجان
مرجان
8 ماه قبل

سلام واقعا عالی ایمپلنت بدون درد انجام شد ممنونم

پگاه
پگاه
8 ماه قبل

حرفه ای ترین مرکز ایمپلنت تهران هستید