ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت تهران

ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت
آنچه می‌خوانید! ...

ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت براساس آخرین تکنولوژی های روز و طبق استانداردهای جهانی کاشته می شود. مرکز ایران ایمپلنت با ارائه بهترین مارک و برند ایمپلنت دندان به عنوان بهترین مرکز کاشت دندان در تهران توانسته است محبوبیت خاصی را در میان بیماران خود بدست آورد.

زمانی که بیمار برای کاشت ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت مراجعه می کند در ابتدا برای وی یک جلسه معاینه و مشاوره تنظیم می شود و پس از عکس برداری از دهان و فک بیمار، زمان و نحوه کاشت ایمپلنت دندان برای او تعیین می گردد. در ادامه درخصوص کاشت ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت توضیحات جامع تری ارائه می گردد.

کاشت ایمپلنت دندان چیست؟

از نظر متخصص های دندانپزشکی، ایمپلنت دندان یک روش مناسب و عالی برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشد. دندان یا دندان های انسان در اثر عوامل مختلف از جمله ضربات شدید، عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، بیماری های لثه و دیگر موارد از بین خواهد رفت. در این شرایط راههای زیادی برای جبران دندان از دست رفته مانند کاشت دندان مصنوعی، بریج دندان (پل دندان)، پروتز دندان و یا ایمپلنت دندان وجود دارد.

اما در این میان می توان از ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت به عنوان بهترین روش کاشت دندان در میان دیگر انواع کاشت دندان دانست. مزایا و امتیازات این نوع کاشت به حدی بوده که فرد را مجاب می کند اقدام به کاشت ایمپلنت دندان نماید.

انواع ایمپلنت دندان به چند صورت است؟

همانگونه که در ابتدا گفته شد، ایمپلنت دندان آمریکایی به عنوان بهترین جایگزین دندان مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای اینکار متخصص ایمپلنت تک مرحله ای یا دو مرحله ای مورد استفاده قرار می دهد. برای انتخاب آن هم متخصص دندانپزشکی و هم خود بیمار با هم همکاری دارند. در کاشت ایمپلنت دندان تک مرحله ای متخصص با یکبار جراحی ایمپلنت را جایگذاری می کند. اما در دو مرحله ای نیاز است که جراحی و بخیه در دو جلسه به اتمام برسد.

کاشت ایمپلنت فوری چیست؟

برای کاشت ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت یک پروسه تقریبا طولانی اما در عین حال با دقت نیاز است. اما در بیشتر موارد دندان های نیش که زیبایی صورت هم محسوب می شوند، مورد آسیب قرار می گیرند. در این حالت بیمار نمی تواند برای یک مدت طولانی بدون دندان زندگی خود را سپری کند.

در این حال متخصص مرکز ایران ایمپلنت از کاشت ایمپلنت یک روزه استفاده می کند. در نظر داشته باشید که ایمپلنت فوری با دیگر انواع ایمپلنت تفاوت بسیار زیادی باهم دارند. در ایمپلنت دندان به صورت عادی نیاز است که بیمار حدود 3 الی 4 ماه انتظار بکشد تا کاشت ایمپلنت انجام شود. اما در ایمپلنت دندان فوری دیگر خبری از چندماه انتظار نبوده و در همان روز جراحی پروتز انجام می شود.

آیا کاشت ایمپلنت دندان درد دارد؟

ترس از دندانپزشکی در همان روزهای اول در ذهن بیشتر افراد نقش بسته است. اما بدانید برای انجام و کاشت ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت با کمک داروهای بی حسی، بیمار هیچگونه دردی را احساس نمی کند. برای افرادی که به بیماری های خاصی مبتلا هستند مانند بیماران ناتوانی ذهنی و عصبی، به هنگام کاشت دندان از بیهوشی کامل استفاده می شود.

 

ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت

 

مراحل کاشت ایمپلنت دندان کدام است؟

هنگامی که بیمار برای کاشت ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت مراجعه می کند، متخصص های حاذق و کارکشته مرکز ایران ایمپلنت با بررسی های اولیه، شرایط بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و روند درمانی بهتر سابقه پزشکی و دندانپزشکی بیمار را نیز چک می کنند. پس از این فرایند متخصص با کمک عکس رادیولوژی گرفته شده از دندان و فک بیمار موقعیت دقیق و صحیح پایه ایمپلنت را مشخص می کند.

در نظر داشته باشید که برای کاشت نیاز است که بیمار از تراکم استخوان خوبی برخوردار باشد. در صورتی که این تراکم وجود نداشته باشد اقدام به پیوند استخوان فک با روش های مختلف می نمایند. پس از اتمام این مراحل اینک نوبت به کار گذاشتن پایه های ایمپلنت در فک فرد است و به مدت چند ماه منتظر می مانند تا این پایه ها به استخوان فک کاملا جوش خورده شود. در نهایت متخصص با ظرافت تمام پروتز مصنوعی را جایگزین دندان های اصلی نموده و بر روی ایمپلنت نصب می کند.

مزایای کاشت ایمپلنت دندان

فرایند طولانی و هزینه بالای ایمپلنت دندان شاید در نگاه اول بیمار را پشیمان کند. اما با شنیدن مزایا و امتیازات کاشت آن بیشتر راغب به کاشت خواهد شد. برخی از مزایای کاشت ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت شامل موارد زیر است:

  • راحتی و مقاومت بالا
  • کاربردی بودن
  • افزایش قدرت تکلم
  • افزایش قدرت جویدن
  • بازگرداندن اعتماد به نفس
  • ایجاد زیبایی طبیعی در صورت
  • عدم قربانی کردن دندان های سالم اطراف
  • بازسازی ریشه دندان
  • عدم تغییر در فک
  • دوام و طولانی بودن طول عمر

دوام و طول عمر ایمپلنت دندان

در صورتی که بیمار برخی گزینه ها مانند مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت دندان، رعایت بهداشت دهان و دندان و انجام چکاپ های منظم در مرکز ایران ایمپلنت را انجام دهد، بدون شک می تواند ایمپلنت دندان برای 10 الی 15 سال به همراه خود داشته باشد.

هر چقدر رعایت مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت بهتر باشد به همان مقدار به طول عمر ایمپلنت دندان افزوده می شود. البته از این نکته نباید غافل شد که جنس مواد بکار رفته در ایمپلنت دندان می تواند عامل متغیر بودن طول عمر ایمپلنت دندان باشد. هر چقدر جنس این مواد خوب و با کیفیت باشد به همان میزان احتمال شکستگی ایمپلنت دندان نیز کمتر خواهد شد.

هزینه کاشت ایمپلنت دندان

همانگونه که در ابتدا گفته شد برای کاشت انواع ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت به صورت یک جاحی چند مرحله ای انجام می شود. در این میان احتمال اینکه کاشت توسط یک دندانپزشک یا چندین دندانپزشک انجام شود، نیز وجود دارد.

در کنار تمامی این موارد برخی عوامل دیگر مانند جنس، برند و مارک ایمپلنت دندان، تعداد واحد ایمپلنت کاشته شده، احتمال پیوند استخوان فک و دیگر موارد می تواند باعث متغیر شدن هزینه ایمپلنت دندان در بلوار مدیریت شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مرکز  تماس حاصل فرمایید.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...
دندانپزشکی در اندرزگو
دندانپزشکی در اندرزگو

اندرزگوی تهران کجاست؟ دندانپزشکی در اندرزگو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ دندانپزشکی در اندرزگو