لوگو ایران ایمپلنت

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران
آنچه می‌خوانید! ...

وقتی شخص دچار مشکلات دهان و دندان می شود، برای درمان به هر دندانپزشکی که در نزدیکی او باشد مراجعه می کند. اما غافل از اینکه در لحظه درمان می شود ولی ممکن است در درازمدت دچار مشکلات بیشتر دهان و دندان شود. ایمپلنت دندان جزو آن دسته از خدمات دندانپزشکی می باشد که در اثر یک حادثه بد یا ضربه شدید به دندان، نقش آن در زندگی فرد آشکار می شود. از این رو میخواهیم در این مطلب در مورد بهترین متخصص ایمپلنت توضیحاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم

دندانپزشکی که توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA ) به عنوان جراح دهان  وفک و صورت، جراح پروتزهای دندانپزشکی معرفی می شود، گزینه خوبی می باشد. انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در تهران کاری بس دشوار است. اما اگر سری به ایمپلنت دندان در صادقیه بزنید بدون دغدغه می توانید از وجود بهترین متخصص ایمپلنت در تهران برخوردار شوید.

متخصص ایمپلنت کیست؟

تخصص ایمپلنت تنها در معدود کشورهایی از قبیل آلمان، انگلیس و آمریکا به صورت رسمی آموزش داده می شود. پس از پایان دوره آموزشی به کارآموز درجه ماستر یا به اختصار MSc از سوی دانشگاه اهدا خواهد شد. طول دوره بسته به دانشگاه مورد تحصیل بین 2 الی 3 سال متغیر می باشد.

در طول این مدت دانشجوی دندانپزشکی به انواع جنبه های درمان ایمپلنت دندان تسلط کافی پیدا خواهد کرد. بهترین متخصص از نظر دانشگاه فردی است که به بخش هایی از رشته های جراحی فک، پروتز دندان و حتی جراحی لثه مهارت کافی پیدا کند. در برخی موارد برای کاشت ایمپلنت بیمار همزمان به جراح فک و صورت، پیوند لثه و پیوند استخوان نیاز پیدا می کند. جمع کردن متخصص هر کدام از این قسمت ها کاری آسان نیست. از این رو بهترین متخصص ایمپلنت در تهران بایستی به تمامی این بخش ها تسلط و چیرگی پیدا کند.

3 ویژگی شخصیتی بهترین متخصص ایمپلنت که باید بدانید!!

تنها تخصص برای بهترین بودن کفایت نمی کند بلکه وجود برخی ویژگی ها می تواند امتیاز بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران را به طرز فوق العاده بالا ببرد. مانند:

1) مهارت و سرعت بالا دست

بدون شک شنیده اید که برای دندانپزشکی بدون درد نیاز به دستان بسیار قوی و ماهری می باشد. کاشت دندان با ایمپلنت نیز از این قاعده مستثنی نیست. چابکی و مهارت بالا به هنگام کار دندانپزشکی بخصوص ایمپلنت از ویژگی های بارز متخصص ایمپلنت دندان می باشد.

به هنگام انجام ایمپلنت نیاز است که حفره های کوچک دهان به صورت کاملا حرفه ای با هم هماهنگ باشند. علاوه براین جایگذاری وسایل و ابزارات دندانپزشکی در جای مناسب خود نیاز به سرعت بالای دستان متخصص ایمپلنت دندان دارد.

2) مهارت ارتباط اجتماعی قوی

جلب کردن اعتماد بیماران تنها کار بهترین متخصص یا بهترین مرکز یمپلنت در تهران می باشد. درست رفتار کردن با بیمار، مهربان و دلسوز بودن از جلمه خصوصیات متخصص کاشت ایمپلنت است.

زمانی که بیمار نیاز به دریافت اطلاعات تخصصی دارد بایستی بتواند آن را به زبان غیرتخصصی و خیلی عامیانه برای بیمار روشن کند.

3) به روز بودن اطلاعات

گرفتن مدرک و زدن مطب نشانه همه ویژگی های متخصص ایمپلنت نیست. بهترین متخصص کاشت ایمپلنت دندان بایستی پس از اخذ مدرک تخصص همواره به دانش روز خود بیافزاید.

استفاده از دانش قدیمی برای دنیای امروز که هر لحظه آن پر از اتفاق های جدید تکنولوژی می باشد، به روز بودن اطلاعات را می طلبد. هر چقدر که متخصص ایمپلنت از اطلاعات جدیدی برخوردار باشد به همان میزان از نظر بیماران خود به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت شناخته می شود.

11 نکته مهم انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت

آیا متخصصی که به من معرفی کرده اند، بهترین متخصص کاشت ایمپلنت در تهران است؟ بدون شک یکی از سوالاتی که بیمار قبل از مراجعه به مرکز ایران ایمپلنت از خود می پرسد همین سوال است. شما می توانید با دانستن نکات زیر تا حد زیادی قابلیت تشخیص خود را بالا ببرید.

1 مدت سابقه کاری و کلینیک تخصصی وی
2 تعداد جراحی های انجام شده و تعداد ایمپلنت های کاشته شده توسط پزشک
3 تجهیز بودن کلینیک یا مطب به تجهیزات دندانپزشکی مدرن
4 رعایت نکات بهداشتی از سوی متخصص و دستیاران و کادر اداری
5 میزان رضایت بیماران از متخصص و خدمات کلینیک
6 میزان صبر و حوصله متخصص ایمپلنت در خصوص پاسخگویی به بیماران
7 میزان دقت متخصص
8 مهرات و چیره دستی دندانپزشک برای انجام جراحی ها
9 نحوه پرداخت و هزینه کاشت ایمپلنت
10 اعتبار و خوشنامی متخصص
11 انجام کلیه مراحل انجام ایمپلنت از جراحی تا پروتزگذاری

نحوه انجام ایمپلنت

مراحل انجام ایملنت دندان به این صورت می باشد که یک پیچ بعنوان پایه در داخل فک قرار می گیرد. پس از گذشت چند ماه از این جایگیری، پایه ایمپلنت به طور کامل در لثه محکم می شود.

دندانی که با قالب گیری اندازه گرفته شده، با استفاده از چسب و یا پیچ بر روی پایه قرار می گیرد. در این مرحله مهارت و تکنیک بهترین متخصص ایمپلنت خود را نشان می دهد.

بهترین متخصص ایمپلنت

هزینه ایمپلنت دندان

هزینه و قیمت ایمپلنت دندان کاملا به شرایط دندان بیمار و از جمله مهارت بهترین متخصص ایمپلنت در تهران دارد. همانند دیگر خدمات دندانپزشکی، ایمپلنت نیز به عمل جراحی نیاز پیدا می کند. از این رو هزینه و قیمت ایمپلنت به عوامل زیادی بستگی پیدا می کند.

اما در حالت کلی هزینه آن به شرح زیر است:

نوع خدمات هزینه (به تومان)
ایمپلنت دندان 7 الی 32 میلیون
Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...