قیمت ایمپلنت اشترومن

قیمت ایمپلنت اشترومن

قیمت ایمپلنت اشترومن چه قدر است؟ چه فاکتورهایی می توانند بر روی قیمت ایمپلنت اشترومن تاثیر بگذارند؟ آیا ایمپلنت اشترومن قیمت مناسبی دارد؟ اگر می خواهید که از قیمت و هزینه مورد نیاز برای ترمیم دندان با ایمپلنت های اشترومن آگاه شوید، در ایران ایمپلنت با ما تا بخش پایانی همراه بمانید.

ایملپنت ها در کشور های مختلف جهان تولید می شوند و بر حسب کیفیت و ویژگی هایی که داشته باشند، شهرت جهانی پیدا می کنند و به دیگر کشورهای جهان راه می یابند. ویژگی های موجود در قطعات ایمپلنت هایی که توسط کشورهای مختلف با برندهای متفاوت ساخته می شوند، باعث می شود که برخی از آنها برای ترمیم دندان بهتر از سایر انواع برندها باشند و به این شکل قیمت بالاتری نسبت به برندهای دیگر ایمپلنت داشته باشند.

به همین دلیل کسب اطلاع از ویژگی ها و قیمت ایمپلنت اشترومن می تواند یک موضوع حائز اهمیت در نظر گرفته شود.

ایمپلنت اشترومن چگونه است؟

ایمپلنت های اشترومن در واقع از انواع سوئیسی ایمپلنت هستند که کشور سوئیس قطعات مربوط به این برند ایمپلنت را تولید می کند و در ساخت آنها از دو تکنولوژی جدید به نام rexolid و slactive بهره می برد که استفاده از تکنولوژی ها در ساخت ایمپلنت اشترومن باعث شده است تا سطح تهاجمی ایمپلنت کاهش یابد و میزان موفقیت آمیز بودن درمان و ترمیم دندان با این روش بیشتر باشد.

لازم به توضیح است که ایمپلنت های سوئیسی از انواع ایمپلنت های اروپایی محسوب می شوند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از نظر دوام و ماندگاری و کیفیت رتبه دوم جهانی را به خود اختصاص می دهند که با این وجود گزینه مناسبی برای ترمیم دندان خواهند بود.

قیمت ایمپلنت اشترومن چه قدر است؟

ایمپلنت اشترومن به صورت کلی یکی از انواع گران قیمت ایمپلنت محسوب می شود اما برای ایمپلنت اشترومن نمی توان یک قیمت دقیق و کلی بر حسب تومان در کشور ما تعیین کرد زیرا این نوع ایمپلنت ها بر حسب شرایط بیماران و عوامل دیگری که بر روی قیمت ایمپلنت اشترومن تاثیر می گذارند، تعیین قیمت می شوند که با این وجود بیماران برای کسب اطلاع از قیمت این نوع ایمپلنت باید به فاکتورهای موثر در هزینه آن توجه داشته باشند و یا با مراجعه به پزشک معالج خود و انجام بررسی های لازم برای ترمیم دندان توسط پزشک، بتوانند هزینه لازم برای این برند در خصوص ترمیم دندان های خود را به شکل تقریبی تخمین زنند.

 

قیمت ایمپلنت اشترومن

 

فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت ایمپلنت اشترومن چیست؟

از مهم ترین فاکتورهایی که باید به آنها در رابطه با قیمت ایمپلنت اشترومن توجه داشت و در بررسی هزینه آنها را در نظر گرفت، مواردی از قبیل زیر هستند:

تعداد دندان هایی که هر بیمار نیاز به ترمیم آن دارند

از ایمپلنت برای ترمیم تعداد مختلفی از دندان ها استفاده می شود که هزینه آن نیز بر اساس هر یک واحد دندان برای بیماران محاسبه می شود؛ بنابراین با افزایش یافتن تعداد دندان هایی که هر کسی نیاز به ترمیم آن دارد، هزینه کلی نیز افزایش خواهد یافت.

نرخ روز ارز و دلار در کشور ما

با توجه به اینکه ایمپلنت اشترومن باید از کشور سوئیس به ایران وارد شود، مسلما نرخ روز ارز و دلار بر روی قیمت اولیه آن تاثیر خواهد گذاشت و هر چه قدر که شرکت های وارد کننده این برند هزینه اولیه بیشتری برای تامین آن در کشور بپردازند، مسلما هزینه کلی بیماران برای استفاده از آن نیز بیشتر خواهد شد.

جنس روکش ایمپلنت اشترومن

روکش ایمپلنت با استفاده از متریال مختلفی ساخته می شود و میتوانید آن را به شکل سرامیکی و یا زیرکونیا و … مورد استفاده قرار دهید. بنابراین میتوان متریال استفاده شده برای ساخت روکش ایمپلنت سوئیسی اشترومن را نیز در هزینه کلی آن تاثیرگذار دانست.

وضعیت فک و لثه

دندانپزشک برای اینکه بتواند از ایمپلنت سوئیسی اشترومن برای ترمیم دندان بیماران استفاده کند، باید بررسی های لازم را انجام دهد و وضعیت فک و لثه را چک کند. در صورتی که شرایط فک و لثه مناسب نباشد، ممکن است که به انجام جراحی ها و یا روش های درمانی پیش از ایمپلنت نیاز باشد تا وضعیت برای ترمیم دندان با این روش به شرایط مناسب برسد. در نتیجه میتوان وضعیت فک و لثه را در تعیین هزینه های بیمار به عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفت و یکی از متداول ترین جراحی هایی که بیماران پیش از ایمپلنت ممکن است که به آن نیاز پیدا کنند، جراحی پیوند استخوان فک است.

نحوه اتصال پایه بر روی روکش

در خصوص قیمت ایمپلنت اشترومن لازم است تا به نحوه اتصال پایه و روکش نیز توجه کرد زیرا برای قرار گرفتن پایه و روکش ایمپلنت بر روی هم از دو روش استفاده می شود که یکی با استفاده از اباتمنت انجام می شود و روش دیگر به کمک چسب ایمپلنت.

اگر برای ترمیم دندان با ایمپلنت از اباتمنت استفاده شود، هزینه ها افزایش می یابند اما ماندگاری این روش بیشتر از چسب ایمپلنت است.

تجهیزات به کار رفته برای جراحی ایمپلنت

امروزه در دندانپزشکی های مدرن مانند: ایران ایمپلنت میتوان از تجهیزات مدرن برای ترمیم دندان با ایمپلنت سوئیسی اشترومن استفاده کرد که این تجهیزات باعث افزایش هزینه های بیماران در این زمینه می شوند اما شرایط بسیار مناسب تری را در حین جراحی برای بیمار ایجاد می کنند و نتیجه حاصل از آن نیز برای بیماران بسیار رضایت بخش تر است.

بیمه خدمات درمانی بیماران و نوع آن

در خصوص استفاده از ایمپلنت اشترومن در کشور ما می توان از بیمه خدمات درمانی تکمیلی به این منظور بهره برد. در نتیجه کسانی که تحت پوشش این نوع بیمه ها باشند، قادر به کاهش دادن هزینه های درمانی خود هستند و تا سقف مشخص شده از سوی بیمه می توانند هزینه های خود را بکاهند.

بخش پایانی

قیمت ایمپلنت اشترومن برای ترمیم همه دندان های فک بسیار زیاد خواهد بود که اگر می خواهید همه دندان های فک خود را با این برند ترمیم کنید، باید هزینه بسیار زیادی را در نظر بگیرید.

اما از طرف مقابل کیفیت و ماندگاری و زیبایی این نوع ایمپلنت شما را به نتیجه دلخواهتان از ترمیم دندان خواهد رساند، البته اگر به این منظور از تخصص بهترین دندانپزشکان و تجهیزات پیشرفته پزشکی استفاده کنید.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها