ایمپلنت ژاپنی

ایمپلنت ژاپنی
آنچه می‌خوانید! ...

ایمپلنت دندان، ریشه های مصنوعی دندان هستند که از تیتانیوم ساخته شده اند و در استخوان فک قرار داده می شوند. آنها پایه ای محکم برای دندان های جایگزین مانند تاج، پل یا پروتز را فراهم می کنند. ایمپلنت دندان در طول دهه های گذشته به یک راه حل محبوب برای جایگزینی دندان های از دست رفته تبدیل شده اند و به دلیل نرخ موفقیت بالا و ظاهر طبیعی و عملکرد مشابه دندان های طبیعی، مورد توجه قرار گرفته اند.

در میان برندهای مختلف ایمپلنت موجود در بازار، ایمپلنت های ژاپنی به دلیل کیفیت و عملکرد برتر خود شهرت دارند. در این مقاله، به بررسی ایمپلنت دندان ژاپنی، مزایا و معایب آنها و همچنین نحوه مقایسه آنها با سایر برندهای محبوب می پردازیم.

ویژگی های ایمپلنت ژاپنی

ایمپلنت دندان ژاپنی با استفاده از فناوری پیشرفته و مواد با کیفیت بالا ساخته می شوند. این امر آنها را به گزینه ای بادوام و قابل اعتماد برای جایگزینی دندان تبدیل می کند. برخی از ویژگی های کلیدی ایمپلنت دندان ژاپنی عبارتند از:

 1. طراحی نوآورانه: ایمپلنت دندان ژاپنی دارای طراحی های نوآورانه ای هستند که به آنها امکان می دهد به طور ایمن و محکم در استخوان فک ادغام شوند. این امر به نوبه خود به ثبات و دوام بیشتر ایمپلنت کمک می کند.
 2. سطح صاف: ایمپلنت دندان ژاپنی دارای سطح بسیار صافی هستند که به کاهش خطر عفونت کمک می کند.
 3. اتصال قوی: ایمپلنت دندان ژاپنی از اتصالات قوی برای اتصال به تاج، پل یا پروتز استفاده می کنند. این امر به اطمینان از ثبات و عملکرد مناسب دندان های جایگزین کمک می کند.
 4. مواد با کیفیت بالا: ایمپلنت دندان ژاپنی از مواد با کیفیت بالا مانند تیتانیوم خالص ساخته شده اند. این امر به آنها را به گزینه ای بیولوژیکی سازگار و بادوام تبدیل می کند.

انواع ایمپلنت ژاپنی

ایمپلنت دندان پلاتون محصول شرکت نیو مدیکال آرت ژاپن هستند که از سال 1996 در زمینه تولید ایمپلنت های دندان فعالیت می کند. این ایمپلنت ها به خاطر کیفیت بالا و تنوع شان در بین دندانپزشکان و بیماران محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

در اینجا برخی از انواع ایمپلنت های پلاتون آورده شده است:

1. ایمپلنت های استاندارد:

 • نوع IV: این ایمپلنت سطح بافتی با اتصال داخلی شش ضلعی و مخروط مورس ارائه می شود. دارای هد صاف، بدنه مخروطی با رزوه های V شکل و راس گنبدی با شیار است.
 • Eight-Lobe Pro: این ایمپلنت سطح استخوانی با اتصال داخلی هشت لوب و مخروط مورس ارائه می شود. دارای هد صاف، بدنه مخروطی با رزوه های V شکل و راس گنبدی است.

2. ایمپلنت های باریک:

 • TM: این ایمپلنت سطح بافتی دارای اتصال سفارشی و اباتمنت یک تکه، هد صاف، بدنه مخروطی با رزوه های بارو و راس مخروطی شکل است.
 • SD: این ایمپلنت سطح بافتی دارای اتصال سفارشی و اتصال توپی یک تکه، هد صاف، راس مخروطی با رزوه های بارو و راس مخروطی شکل است.
 • Magfit MIP: این ایمپلنت سطح بافتی دارای اتصال سفارشی، هد صاف، بدنه مخروطی با رزوه های V شکل و راس گنبدی شکل است.

نکات کلی:

تمامی ایمپلنت های پلاتون از تیتانیوم CP باکیفیت بالا ساخته شده اند و برای اتصال آنها به پیچ گوشتی شش ضلعی (به جز TM و SD) نیاز است.

ایمپلنت ژاپنی

4 مزیت بی نظیر استفاده از ایمپلنت ژاپنی

در صورتی که برای ترمیم دندان ها از ایمپلنت در مرکز ایمپلنت در سعادت آباد استفاده شود، از مزیت هایی به شرح زیر بهره مند خواهید شد:

1) بهره مند شدن از دوام و ماندگاری بالا

ایمپلنت دیجیتال که کیفیت بسیار زیادی دارند از دوام وماندگاری بالایی برخوردار هستند که اگر از آنها برای ترمیم دندان استفاده شود، می توان تا سال های بسیار زیاد و حتی تا پایان عمر از کیفیت و دوام آنها بهره برد که در این صورت هزینه مجدد برای ایمپلنت دندان و ترمیم آن نیز نباید صرف شود.

2) بهره مند شدن از زیبایی ایمپلنت های ژاپنی

ایمپلنت های ژاپنی از زیبایی بسیاری برخوردار هستند که می توانند به زیبا شدن دندان های ترمیم شده کمک کنند و طرح لبخند زیبایی را به افراد هدیه دهند.

3) ایجاد جلوه طبیعی برای دندان ها

انواع ژاپنی  به دندان های طبیعی بسیار شباهت دارند و در صورت استفاده از آنها ظاهری کاملا طبیعی را ایجاد می کنند به گونه ای که کسی متوجه غیر طبیعی بودن دندان های ایمپلنت شده نمی شود.

بیشتر بخوانید: قیمت ایمپلنت اشترومن

4) امکان تعیین رنگ ایمپلنت بر اساس دلخواه بیمار

ایمپلنت های ژاپنی نیز مانند سایر ایمپلنت ها به گونه ای هستند که می توان رنگ دلخواه را در آن تعیین کرد و از رنگی برای ایمپلنت دندان استفاده کرد که به رنگ دندان های طبیعی شبیه باشد و هم رنگ به آنها باشد.

معایب ایمپلنت دندان ژاپنی

 • هزینه: به طور کلی از سایر ایمپلنت ها گران تر هستند.
 • دسترسی: به اندازه سایر ایمپلنت ها به طور گسترده در دسترس نیستند.
 • زمان درمان: جایگذاری ایمپلنت دندان ژاپنی می تواند چندین ماه طول بکشد.

بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

چنانچه قصد دارید از ایمپلنت در تهران استفاده کنید و دندان های خود را به وسیله ایمپلنت ژاپنی ترمیم کنید، به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که به دندانپزشکی ایران ایمپلنت در تهران مراجعه کنید و از خدمات این مجموعه که به شکل تخصصی امور مربوط به ایمپلنت را برای بیماران انجام می دهد، بهره مند گردید.

در مرکز ایران ایمپلنت تمامی انواع برند های ایمپلنت قابل استفاده هستند و امکان اینکه بتوانید در این مجموعه از برند ژاپنی نیز استفاده کنید، وجود دارد. اما برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مساله با همکاران ما در ایران ایمپلنت در تماس باشید.

بهترین کاندیدا برای ایمپلنت ژاپنی چه کسانی هستند؟

از ایمپلنت هایی که توسط کشور ژاپن ساخته می شوند، همه افراد می توانند استفاده کنند. اما در میان افراد مختلف، مهم ترین کاندیدا برای این برند از ایمپلنت، کسانی هستند که دوام و زیبایی ایمپلنت برایشان مهم است و از عهده پرداخت هزینه ایمپلنت بر می آیند.

از دیگر افرادی که

به عنوان بهترین کاندیدا برای این نوع ایمپلنت دندان شناخته می شوند، افرادی هستند که قصد دارند تا دندان های جلویی خود را ایمپلنت کنند زیرا اهمیت زیبایی و دوام در دندان های جلویی بیش از سایر دندان ها است.

چرا استفاده از ایمپلنت های مرغوب اهمیت دارد؟

استفاده کردن از انواع مرغوب ایمپلنت مانند: ایمپلنت ژاپنی در نتیجه کلی کار ایمپلنت دندان بسیار موثر است و باعث افزایش دوام و ماندگاری ایمپلنت و افزایش زیبایی آن می شود.

به همین دلیل

از آنجایی که نوع ایمپلنت، کشور سازنده آن و برند ایمپلنت در درصد موفقیت آمیز بودن نتیجه ترمیم دندان ها تاثیر دارند، توصیه می شود که از بهترین انواع آن برای ترمیم دندان استفاده شود.

هزینه ایمپلنت ژاپنی چه قدر است؟

ایمپلنت ژاپنی از آنجایی که یکی از بهترین انواع ایمپلنت دندان در جهان است و کیفیت بسیار بالایی دارد، هزینه آن نیز در مقایسه با سایر برند های ایمپلنت بالاتر است و جزو ایمپلنت های گران قیمت به حساب می آید.

چرا استفاده از ایمپلنت های مرغوب اهمیت دارد؟

اما هزینه کلی ایمپلنت ژاپنی برای هر کسی بر اساس شرایط درمانی و وضعیت فرد متفاوت است که به همین دلیل نمی توان هزینه آن را به صورت کلی مطرح کرد تا زمانی که هر کسی به صورت شخصی به پزشک مراجعه کند و تحت درمان قرار بگیرد تا هزینه برای او مشخص شود.

اما قیمت ایمپلنت دندان در حالت کلی به شرح زیر است:

نوع خدمات هزینه (به تومان)
ایمپلنت دندان 8 الی 30 میلیون تومان

انواع برند ها و کشور های سازنده ایمپلنت در جهان

کشور های مختلفی در سراسر جهان به تولید ایمپلنت می پردازند که طبقه بندی انها به شرح زیر است:

1) ایمپلنت های آمریکایی

ایمپلنت دندان آمریکایی در برند های مختلف توسط کشور آمریکا ساخته می شوند و این نوع ایمپلنت ها از نظر کیفیت و دوام و زیبایی حرف اول را در سراسر جهان می زنند و مقام اول را در ساخت ایمپلنت در جهان به خود اختصاص داده اند.

2) ایمپلنت های اروپایی

ایمپلنت‌های اروپایی که به ایمپلنت های درجه دو نیز معروف هستند، توسط کشور های مختلف اروپایی و در برند های متفاوت تولید می شوند.

2) ایمپلنت های آسیایی

ایمپلنت های آسیایی نیز که درجه سوم ایمپلنت را به خود اختصاص می دهند، ایمپلنت هایی هستند که در کشور های آسیایی نظیر: ایران، چین، کره و ژاپن ساخته می شوند.

در بین ایمپلنت های آسیایی، ایمپلنت ایرانی و چینی کیفیت بسیار پایین تری در مقایسه با ایمپلنت های کره ای و ژاپنی دارند. اما ایمپلنت های کره ای و ژاپنی با انواع برند های اروپایی رقابت می کنند.

به جرات می توان گفت که ایمپلنت های ژاپنی با ایمپلنت های آمریکایی هم برابری می کنند و حتی شاید کیفیت آنها از ایمپلنت های آمریکایی نیز بیشتر باشد.

3) ایمپلنت ژاپنی

ایمپلنت های ژاپنی از انواع نادر ایمپلنت دندان هستند که به راحتی قابل دسترسی نیستند و نمی توان به راحتی آنها را برای ترمیم دندان پیدا کرد و مورد استفاده قرار داد.

همان طور که می دانید

کشور ژاپن در تمامی زمینه ها محصولات بسیار با کیفیتی را ارائه می دهد که از این رو ایمپلنت های تولید شده توسط آن نیز با کیفیت بسیار زیادی هستند و استفاده از آنها بسیار مناسب است.

کلام پایانی

ایمپلنت‌های ژاپن از جمله با کیفیت ترین ایمپلنت های موجود در سراسر جهان است که در این مقاله برای شما عزیزان آن را شرح دادیم.

چنانچه در رابطه با انواع ایمپلنت دندان و برند های مختلف آن و پیدا کردن بهترین برند ها نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید، می توانید از سایر اطلاعات و مقالات درج شده در وب سایت ایران ایمپلنت استفاده کنید.

چنانچه قادر به پیدا کردن این ایمپلنت ها نبودید و امکان استفاده از آن را نداشتید، می توانید از ایمپلنت های کره ای استفاده کنید که این نوع ایمپلنت ها نیز بسیار با کیفیت هستند و در ایران با استقبال خوبی مواجه شده اند.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...
قیمت ایمپلنت anyone

قیمت ایمپلنت anyone چقدر است؟ همان طور که می دانید قطعات تشکیل دهنده ایمپلنت یعنی:

ایمپلنت نانو
ایمپلنت نانو

ایمپلنت نانو یا در واقع ساخت ایمپلنت دندان با کمک تکنولوژی نانو موفقیت های چشم