ایمپلنت نئودنت چیست و ویژگی های آن کدام است؟

ایمپلنت نئودنت


ایمپلنت نئودنت

در رابطه با ایمپلنت نئودنت چه می دانید؟ آیا با این نوع ایمپلنت آشنا هستید؟ مزایای ایمپلنت نئودنت چیست؟ هزینه مورد نیاز برای ترمیم دندان توسط ایمپلنت نئودنت چه قدر است؟ آیا ایمپلنت نئودنت در ایران قابل دستیابی می باشد؟ ایمپلنت نئودنت محصول کدام کشور است؟

دوستان عزیز اگر می خواهید با تمامی ویژگی های موجود در ایمپلنت نئودنت یا همان ایمپلنت با گارانتی آشنا شوید و اطلاعات مفیدی در خصوص این نوع ایمپلنت به دست آورید، با ما همراه باشید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

سال های نه چندان زیادی است که استفاده از ایمپلنت در سراسر دنیا و در ایران مرسوم شده است و بسیاری از افراد نه فقط برای درمان دندان های خود بلکه به منظور زیباسازی چهره خود نیز از این تکنیک برای ترمیم دندان های خود استفاده می کنند.

به عبارت دیگر ویژگی های موجود در ایمپلنت باعث شده است تا تمامی افراد با هر نوع سلیقه  و در هر سنی به این متد روی آورند و مجذوب آن شوند که در نهایت تقاضا برای ترمیم دندان توسط ایمپلنت به این شکل گسترش پیدا کرده است.

ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن این روزها همانند دیگر انواع کاشت ایمپلنت دندان یکی از موثرترین روش های جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشد. همیشه از دست دادن دندان برای افراد یک امر غیرقابل تحمل بود اما به لطف ایمپلنت دندان این نگرش تغییر پیدا کرده است. این نگرش به نحوی بوده که برخی از افراد به محض پوسیدگی دندان نسبت به کاشت  نئودنت اقدام می کنند. ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن به حدی بوده که می تواند خواسته های بیمار را برآورد سازد. بهترین دکتر ایمپلنت با داشتن مهارت و تبحر خاص در کاشت ایمپلنت نئودنت در حد بالایی توانسته است که رضایت بیماران خود را جلب کند.

ایمپلنت نئودنت چیست و تاریخچه آن؟

شرکت نئودنت جزو دومین کمپانی های بزرگ در زمینه ساخت ایمپلنت دندانی در دنیا بوده که توانسته است رنج وسیعی از محصولات و خدمات را به دندانپزشکان ارائه می دهد. نامی بودن و معروفیت این شرکت به اعتبارش در زمینه گواهینامه CE، FDA و ISO می باشد که به تمامی محصولات اعطا کرده است. شرکت نئودنت کار خود را در سال 1993 و در کوریتیبای برزیل شروع کرد.

اما زمانی توانست موفقیت های خود را در زمینه کیفیت و کارایی محصولاتش ارتقا دهد که با گروه اشترومن همکاری را آغاز کرد. در سال 2015 این همکاری به نحوی پیش رفت که کمپانی نئودنت به طور کامل زیرمجموعه ای از اشترومن گردید. ایمپلنت نئودنت را می توان با اعتبار ایمپلنت اشترومن نیز قلمداد کرد. در نظر داشته باشید که در حال حاضر ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن یکی از اعضای کلیدی گروه ایمپلنت اشترومن تلقی می شود و به راحتی مهر تاییدی بر کیفیت محصولاتش زده است.

ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن

بی شک تنوع انواع ایمپلنت در شهرک غرب هر شخصی را برای کاشت دچار تشویش و دودلی خواهد کرد. در این شرایط بهتر است که تصمیم نهایی خود را با مشورت متخصص مرکز ایران ایمپلنت انجام دهید که بهترین تصمیم را گرفته باشید. ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن به نحوی طراحی و ساخته شده است که می تواند برای هر کدام از شرایط بیمار جوابگو باشد.

جالب است بدانید که این نوع از ایمپلنت با کارایی زیاد با حداقل هزینه و پشت سر گذاشتن کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. ایمپلنت نئودنت و ویژگی های ایمپلنت خوب را می توان اینگونه توصیف کرد که دارای سطح کیفیت بالایی می باشد. این سطح از کیفیت به نحوی بوده که سرعت تحلیل استخوان را کم کرده و علاوه براین خط تیره بیس آن کمتر و دیرتر دیده خواهد شد. از دیگر ویژگی های  نئودنت می توان به کیفیت قطعات اتصال پروتزی اشاره کرد که باعث می شود پروتز دیرتر از حد عادی آن شل شود.

 

ایمپلنت نئودنت

 

سطوح مختلف کاشت دندان

به گفته متخصص دندانپزشکی در صادقیه ، ایمپلنت های دندانی دارای سطوح مختلفی مانند موارد زیر است:

  • سطح SLA
  • سطح HAS
  • سطح RBM
  • سطح SLAtive
  • سطح FRIADENT PLUS
  • سطح MTX

در نظر داشته باشید که هر کدام از سطح های تعریف شده دارای ویژگی های منحصربفرد و خاص خود می باشند. بیمار در صورت استفاده از هر کدام از این سطوح نتیجه مشخصی را مشاهده خواهد کرد. اما فراموش نکنید که در ایمپلنت نئودنت Grand Morse که نوعی از سطح توسعه یافته SLA (آکوا) می باشد دارای یک ثبات و طول عمر بسیار بالا می باشد. جالب است بدانید که می توان از آن به عنوان مهم ترین آپشن سیستم های گرند موس یاد کرد. آکوا که دارای پایداری بسیار زیادی می باشد به دلیل ویژگی آب دوست یا هیدروفیلی بودن آن است. این ویژگی به حدی بوده که می توان به راحتی کاربرد آن با استخوان نرم را تضمین کرد.

مزایای ایمپلنت نئودنت

هر شخصی که به دنبال کاشت ایمپلنت در سعادت آباد با هر نوع برند یا جنسی باشد در ابتدا می خواهد با افرادی که این عمل را انجام داده اند، مشورت را داشته باشند. مزایای ایمپلنت دندان با وجود تغییر هر روز ماسک، نبود پنیر و ماست و دیگر مشکلات اندکی با سکوت همراه شده است. از جمله مزایای این سیستم گرند مورس بوده که می تواند تاثیرات خود را برروی سایت و سایت داشته باشد.

اما در مجموع می توان به این نکته اشاره کرد که قابلیت سوئیچینگ، تنوع بالا و وسعت انتخاب در قطعات پروتزی، ضمانت نامه دائمی تا پایان عمر و دیگر موارد می تواند جزو مزایای خوب ایمپلنت دندان و ویژگی های آن باشد.

آیا ایمپلنت نئودنت در ایران قابل دسترسی است؟

از آنجایی که وجود برخی از تحریم های اقتصادی که بر روی کشور عزیزمان ایران اعمال می شود، گاهی اوقات واردات ایمپلنت و پیدا کردن ایمپلنت با کیفیت در ایران دشوار می شود زیرا بر اساس تحریم امکان وارد شدن این نوع ایمپلنت ها وجود نخواهد داشت.

اما خوشبختانه اکنون هیچ گونه تحریمی در خصوص ایمپلنت نئودنت برای ایران وجود ندارد و این نوع ایمپلنت را می توان در سراسر کشور تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

اما لازم به ذکر است که اگر قصد دارید تا حتما از ایمپلنت برند نئودنت استفاده کنید، باید کلینیک های دندانپزشکی که این نوع ایمپلنت را به بیمار ارائه می دهند، مراجعه نمایید و از پزشک بخواهید که این نوع ایمپلنت را برای شما استفاده کند.

در خصوص استفاده از ایمپلنت سوئیسی به این مساله نیز توجه کنید که شاید با وجود شرایط دندانی و لثه ای شما استفاده از انواع دیگر ایمپلنت توسط پزشک برایتان توصیه شود که در این رابطه به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به توصیه پزشک توجه کنید.

قیمت و هزینه ایمپلنت دندان

ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن به نحوی بوده که در هر لحظه بیمار دوست دارد آن را انجام دهد. اما قبل از هرکاری نیاز است که بیمار از هزینه و قیمت دندانهای آن اطلاع پیدا کند. به طور معمول برای هر واحد از ایمپلنت دندان توسط فرایش مبلغ خاصی نیاز است. اما آمار دقیق تر آن را می توانید با یک تماس تلفنی انجام دهد. اگر قیمت و هزینه ایمپلنت آلمانی در ابتدا برای بیمار سخت شد اما میتوان در این مرکز از ایمپلنت اقساطی بهره برد.

ایمپلنت نئودنت توسط کشور سوئیس تولید می شود و به مدت 10 سال گارانتی خواهد شد. همین عوامل سبب می شود که بیمار در انتخاب  نئودنت کمتر تعلل به خرج دهد. اما در مجموع بدانید که هزینه ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن به اباتمنت و روکش ایمپلنت دندان نیز بستگی دارد. در این میان وجود بیمه می تواند بخشی از هزینه ها را کم کند. تخصص و مهارت دندانپزشک که سعی در کاشت آن دارد می تواند تا حدی قیمت را دچار نواسان کند.

استفاده از کارت تخفیف برای پرداخت هزینه ایمپلنت نئودنت وجود دارد؟

با توجه به اینکه استفاده از ایمپلنت کره ای در جامعه بسیار رواج پیدا کرده است و همچنین با توجه به افزایش کاربران کارت تخفیف، این مساله ذهن بسیاری از اشخاص را به خود درگیر می کند که هزینه ایمپلنت نئودنت را با کارت تخفیف بپردازند.

در رابطه با این موضوع باید آگاه باشید که از کارت تخفیف می توان برای انجام امور مختلف دندانپزشکی مانند ایمپلنت استفاده کرد وبر اساس میزان تخفیفات لحاظ شده برای کارت تخفیف می توان با این کارت، تخفیفات مناسبی دریافت کرد و هزینه ها را کاهش داد.

پس با این وجود برای ترمیم دندان ها با ایمپلنت نئودنت نیز می توان از کارت تخفیف استفاده کرد فقط باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این کارت باید کلینیک هایی مراجعه کنیدد که طرف قرار داد با کارت تخفیف مورد نظر باشند و ایمپلنت برند نئودنت را به بیماران ارائه دهند.

کلینیک های ارائه دهنده ایمپلنت نئودنت

احتمال اینکه هر مرکز دندانپزشکی یا کلینیک دندانپزشکی کاشت ایمپلنت نئودنت یا ایمپلنت ایرانی را انجام دهد، بسیار زیاد نیست. قیمت و حساسیت کاشت این نوع از این ایمپلنت ها می تواند کاشت آن را محدود به چند مکان خاص کند. مرکز ایران ایمپلنت یکی از این مراکز بوده که با هزینه دندانپزشکی متعارف کاشت ایمپلنت نئودنت و ویژگی های آن را انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با شماره های کلینیک تماس حاصل نمایید.

کلام پایانی

بر اساس مطالبی که در این مقاله در خصوص ایمپلنت نئودنت برای شما عزیزان مطرح کردیم، می توان ایمپلنت آمریکایی را یکی از انواع با کیفیت ایمپلنت در نظر گرفت که استفاده از آن گزینه مناسبی است.

با این وجود چنانچه قصد دارید ایمپلنت با لیزر را انجام دهید، مشورت گرفتن از دندانپزشک نیز گزینه مناسبی است که کمک خوبی برای شما در خصوص تصمیم گیری برای استفاده از انواع ایمپلنت خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها