ایمپلنت دندان در شهرک غرب

ایمپلنت دندان در شهرک غرب

ایمپلنت دندان در شهرک غرب


کاشت ایمپلنت در شهرک غرب چگونه است؟ انواع ایمپلنت دندان در شهرک غرب چیست؟ هزینه کاشت ایمپلنت در شهرک غرب تهران چه قدر است؟ آیا ایمپلنت دندان در این منطقه با کیفیت خوبی انجام می شود؟ شهرک غرب تهران در کجا واقع شده است؟

ترمیم دندان های از دست رفته و آسیب دیده مشکلی است که هر انسانی دیر و یا زود به آن نیازمند می شود و به استفاده از راه های درمانی برای او احتیاج خواهد بود. به همین دلیل امروزه روش های مختلفی برای ترمیم دندان از دست رفته و آسیب دیده به وجود آمده اند که یکی از انواع این روش ها ایمپلنت دندان است.

فهرست

ایمپلنت دندان چیست و بخش های تشکیل دهنده آن چه می باشد؟

ایمپلنت تکنیکی است که برای ترمیم دندان استفاده می شود. ایمپلنت ها به صورت کلی از سه بخش تشکیل می شوند که این سه بخش عبارتند از:

پایه تیتانیومی

پایه تیتانیومی قسمتی از ایمپلنت است که از جنس تیتانیوم ساخته می شود و در داخل استخوان فک قرار می گیرد. این بخش پس از پایان یافتن عملیات ایمپلنت دیده نمی شود و قابل مشاهده نیست.

استفاده از تیتانیوم برای ساخت این قسمت از ایمپلنت باعث می شود که استحکام ایمپلنت بسیار زیاد باشد زیرا تیتانیوم فلزی است که از سازگاری بسیار بالایی با بدن انسان برخوردار است و پس از استفاده از آن داخل استخوان فک، تیتانیوم به استخوان فک جوش می خورد و به همین دلیل به خوبی در جایگاه خود مستحکم می شود.

اباتمنت

اباتمنت قسمتی از ایمپلنت است که در بخش میانی ایمپلنت قرار می گیرد یعنی این بخش مانند یک مهره در میان پایه ایمپلنت و روکش ایمپلنت قرار داده می شود تا شرایط ایمپلنت را در داخل دهان مناسب تر کند.

روکش ایمپلنت

روکش ایمپلنت نیز که بخش نهایی است از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا روکش ایمپلنت قسمتی از آن است که قابل مشاهده است و زمانی که افراد از این روش برای ترمیم دندان های خود استفاده می کنند تنها بخشی که از ایمپلنت دیده می شود روکش ایمپلنت است.

به صورت کلی یکی از مسائلی که باعث شده تا ایمپلنت جایگاه خوبی در میان پزشکان و مردم پیدا کند این است که روکش ایمپلنت ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی دارد و با استفاده از این روش کسی نمی تواند متوجه مصنوعی بودن دندان های شما شود.

حتی لازم به ذکر است که امروزه بسیاری از افراد با وجود اینکه به ترمیم دندان نیاز ندارند، تنها برای بهره مند شدن از زیبایی ایمپلنت اقدام به استفاده از این روش می کنند تا زیبایی دندان های خود را افزایش دهند.

اهمیت ایمپلنت دندان در شهرک غرب چیست؟

تمامی اشخاصی که ساکن شهر تهران و یا حتی کرج هستند، به دنبال کلینیک های بسیار مناسب برای کاشت ایمپلنت می باشند. زیرا کاشت ایمپلنت دارای حساسیت زیادی است و این عزیزان ترجیح می دهند که با وجود هزینه زیاد مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت این کار را در بهترین مجموعه ها انجام دهند تا هزینه ای که برای این کار صرف کرده اند هدر نرود و زیبایی آنها به خطر نیوفتد.

به همین دلیل تمامی سوالاتی که در قسمت فوق ذکر شده است، برای چنین افرادی ایجاد می شود و یافتن پاسخ مناسب برای این سوالات را می توان موضوع حائز اهمیتی در نظر گرفت که ما قصد داریم پاسخ تمامی آنها را برای شما عزیزان مطرح کنیم تا کاشت ایمپلنت برای شما عزیزان موفقیت آمیز باشد.

موقعیت جغرافیایی و مکانی شهرک غرب

شهرک غرب یکی از محله های بسیار قدیمی تهران است که در منطقه 2 شهرداری و در بخش شمال غربی واقع شده است. این شهرک دارای بافتی مدرن و منظم است که حدود 90 درصد از خانه های ساخته شده در آن به صورت ویلایی هستند.

شهرک غرب دارای گران قیمت ترین مناطق مسکونی در تهران است و به همین دلیل یک محله مرفه نشین می باشد. از این رو کیفیت ارائه انواع خدماتی که در این شهرک در اختیار ساکنین آن قرار داده می شود، بسیار بالا است و تمامی امکانات با سطح بسیار بالایی در این منطقه ارائه داده می شوند و پزشکان نیز امور مربوط به ایمپلنت را با کیفیت بسیار بالا و با دقت و توجه زیادی انجام می دهند.

ایمپلنت دندان در شهرک غرب چگونه است؟

ایمپلنت دندان در این منطقه با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و به کار گیری انواع برند های ایمپلنت انجام می شود که برای کاشت از شیوه های مختلف جراحی استفاده می گردد.

مراحل جراحی برای کاشت با مراحلی که برای جراحی توسط کلینیک ها و مناطق دیگر انجام می شود یکسان است و برای انجام امور از پزشکان ماهر استفاده می گردد.

 

انواع شیوه های ایمپلنت دندان در شهرک غرب چیست؟

با توجه به موقعیت شهرک غرب، خوشبختانه کاشت ایمپلنت در این منطقه به روش های مختلف صورت می گیرد.

به عنوان مثال: در صورتی که برای کاشت ایمپلنت به کلینیک های دندانپزشکی شهرک غرب مراجعه کنید، می توانید کاشت ایمپلنت فوری و یک روزه، کاشت ایمپلنت اقساطی، کاشت ایمپلنت با لیزر و یا ایمپلنت دیجیتالی انجام دهید.

استفاده از شیوه کاشت ایمپلنت به صورت تک مرحله ای و یا دو مرحله ای نیز در شهرک غرب تهران امکان پذیر است و توسط پزشکان بسیار با تجربه انجام می شود.

اهمیت ایمپلنت دندان در شهرک غرب تهران چیست؟

همان طور که می دانید در کشور عزیز ما امور درمانی با کیفیت های مختلفی برای افراد انجام می شوند و معمولا کیفیت ارائه خدمات در بیمارستان ها و یا کلینیک های خصوصی در مقایسه با کلینیک های دولتی بیشتر است. زمانی که کیفیت ارائه خدمات بالا باشد نیز نتیجه امور انجام شده رضایت بخش تر خواهد بود.

در نتیجه در صورتی که برای ترمیم دندان ها به روش ایمپلنت به کلینیک های خصوصی در شهرک غرب مراجعه شود، می توانید از کیفیت بیشتری بهره مند گردید. خصوصا با توجه به این موضوع که هر چه تخصص و مهارت پزشک در حین ایمپلنت کردن دندان ها بیشتر باشد، نتیجه ایمپلنت طبیعی تر از آّب در می آید و امکان آسیب دیدن ایمپلنت و نیاز به ترمیم آن کم می شود.

با وجود همه این مسائل توصیه ما به شما عزیزان این است که به بهترین کلینیک ها برای ایمپلنت دندان خود مانند: مرکز ایران ایمپلنت و یا سایر کلینیک های حرفه ای در شهرک غرب مراجعه کنید.

مزایای ایمپلنت دندان در شهرک غرب چیست؟

تمامی افرادی که به کاشت ایمپلنت در شهرک غرب می پردازند، از مزایای ایمپلنت دندان در قسمت زیر بهره مند می گردند:

 • بهره گیری از تخصص و مهارت دندانپزشکان و جراحان با تجربه در این حوزه
 • امکان استفاده از تکنیک های مختلف و شیوه های مختلف جراحی کاشت ایمپلنت
 • امکان استفاده از انواع برندهای ایمپلنت و برند های با کیفیت جهانی
 • توانایی کاشت ایمپلنت در کلینیک های پیشرفته و مدرن
 • کاشت ایمپلنت با خیال آسوده و اطمینان خاطر از دریافت نتیجه موفقیت آمیز
 • تردد و رفت و آمد سهل و آسان به شهرک غرب
 • امکان کاشت ایمپلنت به صورت اقساطی
 • امکان استفاده از بیمه های تکمیلی

 

ایمپلنت دندان در شهرک غرب

 

هزینه ایمپلنت دندان در شهرک غرب

معمولا هزینه لازم برای کاشت ایمپلنت دندان در این منطقه با دیگر نقاط تهران برابر است، اما از آنجایی که بر روی این هزینه علاملی تاثیر گذار هستند، ممکن است که با توجه به این عوامل میزان هزینه مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت در شهرک غرب نیز افزایش پیدا کند.

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه ایمپلنت دندان در شهرک غرب

برخی از این عوامل که ممکن است که باعث افزایش قیمت ایمپلنت در این منطقه شوند، از قبیل زیر می باشند:

کیفیت و برند ایمپلنت استفاده شده برای اشخاص

با توجه به اینکه ایمپلنت دارای انواع مختلفی است و توسط برند های متفاوتی ساخته می شود، نوع ایمپلنت در هزینه تاثیر گذار خواهد بود و در صورتی که از انواع ایمپلنت های آمریکایی استفاده شود، هزینه در مقایسه با ایمپلنت های آسیایی و یا اروپایی بیشتر خواهد بود.

تجربه، مهارت و تخصص دندانپزشک و جراح

پزشکانی که کاشت ایمپلنت را انجام می دهند، دارای تجربه و مهارت و تخصص متفاوتی هستند و هر چه دندانپزشک مورد نظر در کار خود و کاشت ایمپلنت تخصص و مهارت بیشتری داشته باشد، نتیجه حاصل از کاشت موفقیت آمیز تر و طبیعی تر خواهد بود که در این صورت دستمزد پزشک نیز افزایش پیدا می کند.

از این رو تجربه و تخصص دندانپزشک در هزینه ایمپلنت دندان در شهرک غرب موثر می باشد.

روشی که برای کاشت ایمپلنت مورد استفاده قرار می گیرد

کاشت ایمپلنت با روش های مختلفی انجام می شود و چنانچه برای کاشت ایمپلنت از روش هایی مانند: کاشت ایمپلنت با لیزر، کاشت ایمپلنت دیجیتالی و یا کاشت ایمپلنت به روش پانچ استفاده شود، هزینه مورد نیاز برای کاشت در مقایسه با روش کاشت معمولی افزایش پیدا می کند زیرا در این شیوه های کاشت باید از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و مدرنی استفاده شود.

کلینیک دندانپزشکی مورد نظر و تجهیزات آن

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی کاشت ایمپلنت در شهرک غرب نوع کلینیک دندانپزشکی اعم از خصوصی و یا دولتی بودن آن و تجهیزاتی است که توسط کلینیک در اختیار بیمار قرار داده می شود.

معمولا کلینیک های مدرن و پیشرفته در مقایسه با کلینیک های قدیمی تر هزینه بیشتری را از بیمار برای ارائه خدمات دریافت می کنند.

آیا می توان برای ایمپلنت دندان در شهرک غرب از بیمه خدمات درمانی استفاده کرد؟

در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عزیزان بگوییم که خوشبختانه تمامی افرادی که تحت پوشش بیمه درمانی باشند و یا بیمه تکمیلی در اختیار داشته باشند، در صورتی که بیمه آنها با مراکز دندانپزشکی در شهرک غرب طرف قرار داد باشد، می توانند به راحتی برای ترمیم دندان های خود به این مراکز مراجعه کنند و با بیمه مورد نظر خود دندان هایشان را ایمپلنت کنند و هزینه آن را تا سقف تعیین شده توسط بیمه پرداخت کنند.

 چگونه می توان بهترین مراکز ایمپلنت دندان در شهرک غرب را پیدا کرد؟

برای اینکه بتوان لیستی از بهترین کلینیک ها و بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را پیدا کرد، می توان با یک جست و جوی ساده اینترنتی به این لیست دسترسی داشت.

تنها کافی است که عبارت: ایمپلنت دندان در شهرک غرب را در موتور جستجوی گوگل وارد کنید تا این لیست به شما نمایش داده شود.

چه مسائلی باعث می شوند که به ایمپلنت دندان در شهرک غرب نیاز باشد؟

همان طور که در بخش های فوقانی مطرح شد، هر انسانی در طول زندگی خود به ترمیم دندان و استفاده از ایمپلنت نیاز پیدا می کند. اما در صورتی که بهداشت دهان و دندان به خوبی رعایت نشود و مراقبت های دندانی صورت نگیرد، مدت زمانی که اشخاص به ترمیم دندان نیاز پیدا می کنند کاهش پیدا می کند و زودتر این نیاز در افراد پدیدار می شود.

مهم ترین مراقبت هایی که باید در این زمینه صورت گیرند، عبارتند از

 • مسواک زدن دندان ها، استفاده از دهان شویه و نخ دندان به صورت مرتب
 • کاهش استفاده از غذاها و خوراکی های شیرین و قندی
 • پرهیز از مصرف سیگار و دخانیات
 • عدم شکستن دانه هایی مانند پسته و گردو با دندان
 • ترک کردن عادات مضر برای دندان مانند: دندان قروچه
 • و…

بهترین مرکز ایمپلنت دندان در شهرک غرب تهران

دوستان عزیزی که قصد دارید ایمپلنت دندان انجام دهید و به دنبال بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شهرک غرب هستید، باید به شما بگوییم که یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شهرک غرب تهران، مجموعه ایران ایمپلنت است که این مجموعه قادر است تا تمامی خدمات دندانپزشکی نظیر ایمپلنت دندان را برای شما عزیزان با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین متد ها و تجهیزات انجام دهد و برای شما یک نتیجه رضایت بخش و موفقیت آمیز حاصل آورد.

در مرکز دندانپزشکی ایران ایملپنت بهترین دندانپزشکان تهران فعالیت می کنند و تمامی امور با نظارت آنها برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

پس اگر مایل به انجام امور مورد نظر خود در این مجموعه هستید با ما در این مرکز تماس بگیرید و درمان مشکلات خود را به ما بسپارید.

کلام پایانی

در انتها باید گفت که اگر قصد ایمپلنت دندان در سعادت آباد را دارند و  دندان های خود را با استفاده از روش های مختلف و برند های متفاوت در تهران دارید، مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی شهرک غرب گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها