بهترین ایمپلنت دندان در صادقیه

ایمپلنت-دندان-در-صادقیه
آنچه می‌خوانید! ...

آیا می دانید بهترین ایمپلنت دندان در صادقیه کدام است؟ عوامل بسیار زیادی وجود دارند که باعث از دست رفتن دندان های طبیعی می شوند و در این صورت باید از راهکارهای ترمیم دندان استفاده کرد.

از جمله راهکارهایی که برای جایگذاری دندان از دست رفته وجود دارد، ایمپلنت با گارانتی است که استفاده از این تکنیک و مراکز و کلینیک هایی که به ترمیم دندان ها با استفاده از این روش بپردازند، در جای جای ایران و در هر گوشه تهران امری مهم و ضروری است.

در صورتی که در منطقه صادقیه سکونت دارید و قصد انجام دندان را دارید تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید تا در این مورد اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

5 مورد از بهترین ایمپلنت دندان در صادقیه را بشناسید!

خوشبختانه در این محله امکان استفاده از تمامی انواع ایمپلنت وجود دارد و عزیزانی که برای ترمیم دندان های خود به منطقه صادقیه مراجعه می کنند می توانند از انواع ایمپلنت های دندانی دلخواه خود استفاده نمایند.

به عبارت دیگر در این منطقه امکان استفاده از انواع ایمپلنت به شرح زیر وجود دارد:

1) ایمپلنت اندواستیل

این نوع ایمپلنت  اقساطی و از رایج ترین ایمپلنت های دندانی هستند که برای بسیاری از افراد مناسب می باشند و برای فیوز شدن به فکی خوب و سالم نیاز دارند.

این نوع ایمپلنت دارای پایه ای فلزی و به شکل پیچ هستند که درداخل فک قرار می گیرند و مانند ریشه دندان کاملا طبیعی عمل می کنند.

بعد از قرار دادن پایه ایمپلنت اندواستیل مدت زمانی باید سپری شود تا پایه با فک جوش بخورد و سپس دندان مصنوعی بر روی اباتمنت قرار داده می شود و ظاهری شبیه به دندان طبیعی را پیدا می کند.

2) ایمپلنت تیتانیوم

ایمپلنت های تیتانیومی از آنجایی که دارای زیست سازگار با بدن انسان هستند، به عنوان یکی از بهترین ایمپلنت دندان در صادقیه تعیین می شوند. این نوع ایمپلنت دارای یک سیستم دو تکه است و از دو بخش اباتمنت و پایه تشکیل شده است.

3) ایمپلنت ساب پریواستیل

ایمپلنت های ساب پریواستیل به عنوان اصلی ترین جایگزین برای ایمپلنت های اندواستیل در نظر گرفته می شوند و این ایمپلنت به جای قرار داده شدن در فک در بالای استخوان و در زیر لثه قرار می گیرد.

از ایمپلنت ساب پریواستیل زمانی در صادقیه استفاده می شود که بیمار استخوان کافی برای قرار دادن ایمپلنت در فک نداشته باشد و یا در صورتی از آن استفاده می شود که بیمار تمایل به انجام جراحی برای قرار دادن ایمپلنت در دهان نداشته باشد.

4) ایمپلنت زیرکونیا

ایمپلنت های زیرکونیا نیز از جدیدترین و محبوب ترین ایمپلنت در شهرک غرب هستند و در قسمت های بعدی خصوصیات مربوط به آن شرح داده شده است.

5) ایمپلنت زایگوماتیک

استفاده از این نوع ایمپلنت به ندرت انجام می شود و در صورتی مورد استفاده قرار می گیرد که فک جای کافی برای کاشت ایمپلنت نداشته باشد.

بنابراین این نوع ایمپلنت به جای قرار گرفتن در فک در استخوان گونه قرار داده می شود و بنابراین تنها در این مواقع و با مشورت پزشک باید از ایمپلنت زایگوماتیک در صادقیه تهران استفاده کنید.

ایمپلنت در صادقیه

نحوه اخذ نوبت برای انجام ایمپلنت

برای اخذ نوبت جهت انجام ایمپلنت دندان شما می‌توانید به صورت حضوری در منطقه صادقیه به مرکز ایران ایمپلنت مراجعه کنید و در صورتی که قصد دارید به صورت آنلاین مشاوره شوید بهتر است به قسمت تماس با ما مراجعه کرده و فرم مشاوره را پر کنید.

دلیل انتخاب مرکز ایران ایمپلنت

این مرکز با توجه به اینکه سال‌ها در زمینه انجام ایمپلنت دندان با بهترین متخصصان همکاری داشته بنابراین شما می‌توانید به راحتی به این خدمات اعتماد کنید.

ما در این قسمت چند مورد از نمونه کارهای ایمپلنت دندان را قرار می‌دهیم تا بتوانید در مورد مراجعه خود به مرکزی را ایمپلنت به درستی تصمیم بگیرید.

 

بهترین زمان کاشت ایمپلنت

مزایای ایمپلنت دندان همانند دیگر خدمات دندانپزشکی در صادقیه مانند عصب کشی، جراحی لثه با لیزر، کشیدن دندان عقل، کامپوزیت دندان، لمینت دندان و دیگر موارد نیاز به زمان و مکان مناسب خود دارد.

برای انجام ایمپلنت دندان در صادقیه بایستی تا زمانی که بافت استخوان صورت و فک به تکامل و انتهای رشد خود برسند، صبر کرد.

به طور معمول

اتمام این رشد در سن 18 سالگی می باشد. چنانچه شخص بخواهد زودتر از این زمان ایمپلنت را در مرکز ایمپلنت ایران انجام دهد، به دلیل رشد فک مجبور به تعویض آن پس از مدت کوتاهی خواهد شد.

اما پس از 18 سالگی دیگر هیچگونه محدودیتی در کاشت ایمپلنت آلمانی وجود ندارد و با مراقبت های پس از آن می تواند تا طولانی مدت از آن استفاده کند.

بهترین زمان کاشت ایمپلنت دندان در صادقیه به طور معمول پس از دست دندان یا کشیدن آن می باشد. ولی باز این زمان می تواند متفاوت باشد به طور مثال:

1 جایگذاری قطعه کاشتنی پس از کشیدن دندان طبیعی (چنانچه بیماری لثه، عفونت لثه و یا دیابتی وجود نداشته باشد)
2 اتصال قطعه کاشتنی پس از 3 هفته تا 3 ماه (بعد از کشیدن دندان)
3 قرارگیری قطعه ایمپلنت پس از 3 ماه (بعد کشیدن دندان)

اگر میخواهید ایمپلنت کره ای را در فک پایین کاشت کنید بایستی 2 تا 3 ماه و برای فک بالا 4 تا 5 ماه بعد از کشیدن دندان صبر کنید.

هزینه ایمپلنت دندان در صادقیه

یکی از سوالات ایمپلنت دندان هزینه آن است که باید توجه داشته باشید تفاوتی که در هزینه ایمپلنت دندان با دیگر هزینه های دندانپزشکی مانند هزینه کامپوزیت، هزینه لمینت دندان، هزینه جراحی لثه با لیزر و دیگر موارد دارد در این است که جراحی ایمپلنت دندان چند مرحله می باشد و توسط یک دندانپزشک یا چندین دندانپزشک در تخصص های مختلف انجام می گیرد.

نوع خدمات هزینه (به تومان)
کاشت ایمپلنت دندان 7 الی 30 میلیون تومان

سخن پایانی

به طو کلی ایمپلنت دندان در صادقیه یکی از بهترین و بی عارضه ترین روش های موجود برای داشتن دندانی تازه است.

در قدم نخست به شما پیشنهاد می دهیم تا مطب مناسب و همچنین جراح دندان پزشک حاذقی را انتخاب و سپس از او بخواهید تمام مراحل کاشت را برایتان توضیح دهد. هزینه ایمپلنت بستگی به گارانتی 10 ساله و یا مادام العمر و دائمی دارد. هزینه ایمپلنت با لیزر متفاوت می باشد

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...
دندانپزشکی در اندرزگو
دندانپزشکی در اندرزگو

اندرزگوی تهران کجاست؟ دندانپزشکی در اندرزگو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ دندانپزشکی در اندرزگو