ایمپلنت دندان در بلوار دریا

ایمپلنت دندان در بلوار دریا:

ایمپلنت دندان در بلوار دریا


آیا قصد دارید ایمپلنت دندان در بلوار دریا انجام دهید؟ آیا می دانید بلوار دریا در کدام قسمت تهران واقع شده است؟ آیا کیفیت انجام ایمپلنت دندان در این منطقه مناسب است؟ هزینه ایمپلنت دندان در این محله چه قدر است؟

هنگامی که در رابطه با ایمپلنت دندان در بلوار دریا صحبت می کنیم، هر کدام از این سوال ها ممکن است ذهن افراد را به خود مشغول کند. به همین دلیل پاسخ هر یک از این پرسش ها مساله مهمی در رابطه با ایمپلنت در بلوار دریا می باشد که ما پاسخ آنها را برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهیم داد.

موقعیت جغرافیایی بلوار دریا

بلوار دریا یکی از مناطق بسیار معروف تهران است که در قسمت شمال غربی تهران و در امتداد بلوار مدیریت شروع می شود و به خیابان شهید فرحزادی منتهی می گردد. به عبارت دیگر بلوار دریا در قسمت پایینی بزرگراه نیایش واقع شده است که توسط آن محله های سعادت آباد و شهرک غرب از هم تفکیک می شوند.

با این وجود باید گفت که بلوار دریا در شهر تهران از اهمیت زیادی برخوردار است و موقعیت جغرافیایی و منطقه ای آن نیز به اهمیت این منطقه افزوده است.

ایمپلنت دندان در بلوار دریا

همان طور که می دانید ایمپلنت یک روش برای ترمیم دندان های از دست رفته است، که به کمک آن می توان زیبایی دندان را حفظ کرد و جای خالی دندان های از دست رفته را توسط آنها پر کرد.

به عبارت دیگر ایمپلنت روکشی است که توسط پایه در استخوان فک قرار داده می شود و ظاهری بسیار طبیعی را در چهره فرد ایجاد می کند که به کمک آن عمل خوردن و آشامیدن نیز برای افراد تسهیل می شود.

در بلوار دریا تعداد بی شماری شرکت های تجاری، کلینیک پزشکی و دندانپزشکی وجود دارد که در اکثر کلینیک های دندانپزشکی واقع شده در این منطقه، ایمپلنت دندان نیز برای بیماران انجام می شود.

مراحل انجام ایمپلنت دندان در بلوار دریا

ایمپلنت دندان در بلوار دریا نوعی درمان است که برای کاشت آن نیاز به جراحی می باشد. برای افرادی که اطلاع خاصی از کاشت ایمپلنت دندان ندارند پیش از اقدام و تقبل هزینه ایمپلنت دندان سوالات متعددی پیش خواهد آمد. پیش از هر چیزی باید گفت که برای کاشت ایمپلنت دندان نیاز است تمام شرایط فراهم باشد تا موفقیت کاشت تایید شود. برای نمونه تراکم استخوان یکی از این گزینه ها است باید حتما وجود داشته باشد در صورتی که این گزینه وجود نداشته باشد باید پیوند استخوان و یا لیفت سینوس انجام شود. اما به صورت کلی مراحل کاشت ایمپلنت دندان در بلوار دریا به شکل زیر است:

 • معاینه و بررسی وضعیت فرد و تعیین کردن نوع و تعداد ایمپلنت توسط دندانپزشک
 • برداشتن و یا کشیدن دندان آسیب دیده در صورت نیاز
 • آماده کردن استخوان فک و انجام پیوند استخوان در صورت نیاز
 • کاشتن پایه های ایمپلنت در استخوان فک
 • ترمیم استخوان های فک
 • انتخاب کردن رنگ ایمپلنت توسط بیمار با مشاوره پزشک
 • قالب گیری کردن و ارسال آن به لابراتوار در خصوص ساخت ایمپلنت
 • نصب ایمپلنت در لثه فرد مورد نظر

در شرایطی که به پیوند استخوان نیاز است مراحل زیر باید انجام شود:

برای بیمارانی از شرایط تراکم استخوان مناسبی برخوردار نیستند یا دارای استخوان نرم هستند، پیش از انجام جراحی ایمپلنت دندان در بلوار دریا نیاز است پیوند استخوان انجام شود. فراموش نکنید که در فرایند عمل جویدن، دهان فرد فشار زیادی را به استخوان ها وارد می کنند و در صورتی که استخوان نتواند ایمپلنت دندان را پشتیبانی کند، بدون شک جراحی ایمپلنت دندان با شکست مواجه خواهد شد.

برای پیوند استخوان چندین ماده وجود دارد که متخصص از آن برای بازسازی استخوان فک استفاده می کند. برای نمونه پیوند استخوان طبیعی، پیوند استخوان از محل دیگر یا پیوند استخوان مصنوعی وجود دارد که بسته به شرایط فرد استفاده می شود.

ممکن است بازسازی استخوان نیاز به چندین ماه صبر داشته باشد که استخوان جدید توانایی پشتیبانی از کاشت دندان را داشته باشد. وضعیت فک بیمار مشخص می کند زمان و طول درمان پیوند استخوان چه مدت باشد. در این میان نکته ای را فراموش نکنید که هزینه پیوند استخوان به هزینه ایمپلنت دندان در بلوار دریا اضافه خواهد شد.

ایمپلنت دندان در بلوار دریا:

مزایای ایمپلنت دندان در بلوار دریا چیست؟

انجام دادن ایمپلنت در شهرک غرب مزایایی را برای عزیزان به همراه دارد، که عبارتند از:

 • بهره بردن از مهارت دندانپزشکان متخصص و با تجربه
 • انجام عملیات با کیفیت، ظرافت و دقت بسیار بالا توسط پزشک
 • بهره بردن از امکانات و تجهیزات کلینیک های مدرن و مناسب
 • امکان استفاده از انواع ایمپلنت و برند های مختلف تولید شده توسط کشور های مختلف
 • استفاده از ایمپلنت های با دوام و با کیفیت
 • سهولت دسترسی و رفت و آمد به کلینیک های بلوار دریا از اکثر مناطق تهران

کیفیت انجام ایمپلنت دندان در بلوار دریا چگونه است؟

از آنجایی که بلوار دریا یکی از مناطق بسیار مهم تهران است و در پایتخت ایران واقع شده است، مسلما کیفیت انجام امور پزشکی و دندانپزشکی در این منطقه بسیار بالا است و امور مورد نظر توسط پزشکان بسیار حرفه ای و متخصص در این منطقه انجام می شود.

با این وجود عزیزانی که قصد دارند برای ایمپلنت دندان به مطب و کلینیک پزشکان در این منطقه تهران مراجعه کنند، می توانند بدون هیچ نگرانی به انجام امور مورد نظر خود بپردازند.

مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت دندان

 • استراحت کامل یکی از گزینه هایی است که پس از جراحی ایمپلنت دندان مورد نیاز است تا اثر بیحسی به طور کامل خاتمه پیدا کند. بیحسی موضعی پس از چند ساعت به اتمام می رسد و دهان و دندان به حالت اولیه خود باز می گردد. پس از آن شما می توانید از مسکن استفاده کنید تا ناراحتی و درد را اندکی کاهش دهید.
 • برای بیمارانی که در حین کاشت نیاز به بیهوشی کامل بوده است بهتر است با خود یک همراه داشته باشند و پس از آن تا 24 ساعت اول یک نفر از بیمار مراقبت کند.
 • استفاده از غذای نرم پس از کاشت دندان جزو اولویت های مراقبت پس از کاشت ایمپلنت دندن است که باید به آن دقت شود. نوشیدنی ها داغ و غذاهای سفت می تواند شکست ایمپلنت دندان را افزایش دهد.
 • همانگونه که می دانید ایمپلنت دندان همانند کاشت دندان طبیعی است و برای بیمار حکم دندان طبیعی را دارد. از این رو بهتر است رعایت بهداشت دهان و دندان را همانند دندان طبیعی ادامه دهید.

هزینه ایمپلنت دندان در بلوار دریا چه قدر است؟

همان طور که می دانید هزینه مورد نیاز برای انجام ایمپلنت دندان، متفاوت است و متاثر از عوامل مختلفی است که کلینیک درمانی و موقعیت جغرافیایی آن و همچنین تخصص و مهارت پزشک از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه هستند.

به همین جهت با توجه به اینکه دندانپزشکان بلوار دریا در گروه پزشکان متخصص و حرفه ای هستند و ایمپلنت را با تخصص کافی برای بیمار انجام می دهند، ممکن است که هزینه انجام ایمپلنت در این منطقه در مقایسه با برخی از مناطق دیگر کمی بیشتر باشد.

همچنین لازم به ذکر است که کلینیک های درمانی این منطقه نیز از تجهیزات کافی و مناسبی برخوردار هستند که رفاه و آرامش بیمار را در طول جراحی و درمان تامین می کنند که با توجه به کیفیت مناسب ارائه خدمات در این منطقه ممکن است که هزینه مورد نظر در خصوص کلینیک های درمانی نیز افزایش پیدا کند.

طول عمر ایمپلنت دندان چند سال است؟

طول عمر ایمپلنت دندان در بلواردریا بسته به نگهداری درست و رعایت نکات بهداشتی متغیر است. برای افراد که به این نکات بسیار توجه دارند و به خوبی نکات بهداشتی را رعایت می کنند می توانند تا 25 سال ایمپلنت دندان را به همراه خود داشته باشند. اما فراموش نکنید که مراقبت های صحیح و روتین وار، مراجعه به دندانپزشک در طول سال و دیگر موارد می تواند حتی این زمان را افزایش دهد. در مجموع موارد زیر می تواند تاثیرگذار باشد:

 • نخ دندان، مسواک زدن روزانه و مراجعه به متخصص دندانپزشکی (هر 6 ماه یکبار)
 • استفاده از غذاهای نرم و عدم جویدن و گاز زدن به مواد سخت همانند قلم یا خودکار و یا حتی باز کردن بسته ها با دندان
 • بهره بردن از متخصص ماهر و حرفه ای موفقیت را بالا میبرد
 • نوع، مارک و برند ایمپلنت دندان اگر خوب باشد بدون شک طول عمر را افزایش می دهد

آیا ایمپلنت دندان در بلوار دریا انتخاب مناسبی است؟

با در نظر گرفتن مطالبی که در قسمت های فوق در خصوص ایمپلنت در سعادت آباد تهران برای شما عزیزان مطرح کردیم، باید بگوییم که خوشبختانه این منطقه آمادگی لازم برای ارائه خدمات دندانپزشکی را به بیماران دارد و در صورتی که برای انجام امور مختلف دندانپزشکی به این بخش مراجعه کنید، از عمل خود پشیمان نمی شوید.

در نتیجه ما، انجام ایمپلنت دندان در این منطقه از تهران را گزینه مناسبی برای شما عزیزان تلقی می کنیم و انجام آن را به شما عزیزان توصیه می نماییم.

سخن آخر

در انتها اگر همچنان به منابع و مشاوره بیشتری برای انتخاب کلینیک مناسب در منطقه مناسب برای انجام ایمپلنت دارید، می توانید به تحقیقات و جست و جوی خود در رابطه با این موضوع ادامه دهید و در خصوص ایمپلنت دندان در بلوار دریا و کیفیت ارائه خدمات در آن اطمینان حاصل کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها