تعرفه و هزینه لیفت لثه در سال 1401

هزینه لیفت لثه

هزینه لیفت لثه


تعرفه و هزینه لیفت لثه در سال 1401 چه قدر است؟ چه مسائلی باعث افزایش و یا کاهش یافتن هزینه لیفت لثه می شوند؟ مزایای لیفت لثه چیست؟

آیا می خواهید پاسخ این پرسش ها را دریابید؟ اگر تمایل به دریافت پاسخ این پرسش ها دارید، با ما همراه باشید و مطلبی که توسط همکاران ما در مجموعه ایران ایمپلنت برای شما عزیزان اماده شده است را مطالعه کنید.

لیفت لثه

لیفت لثه و یا اصلاح طرح لبخند یک جراحی سرپایی بوده که نه تنها خانم ها بلکه آقایان نیز تمایل به انجام آن دارند. اینکه یک لبخند زیبا صورت هر فردی را جذاب می کند برای همه خوشایند است اما وجود لثه بسیار پایین و یا بسیار بالا این لبخند را دچار خدشه می کند. هزینه لیفت لثه در سال 1401 بنا به پیشرفت تجهیزات پزشکی مدرن اندکی گران تر از سایر سالهای گذشته می باشد.

مرکز ایران ایمپلنت مشکل عدم تناسب خط لثه را با دقت و ظرافت زیاد برداشته و دوباره لبخند جذابی را به چهره مشتریان خود باز می گرداند. زمانی بیمار برای لیفت لثه اقدام می کند که به هنگام خندیدن به کمترین اعتماد به نفس رسیده باشد.

لیفت لثه برای افرادی بود که لب بالایی کوتاه تر از حد نرمال بوده، بافت استخوانی در اطراف دندان ها پیشروی کرده است. برای برداشتن بافت لثه تنها یک جلسه در مرکز ایران ایمپلنت کافی می باشد و متخصص تعیین می کند که لیفت لثه را با لیزر و یا با برش انجام دهد. در این جلسه قسمت های اضافه لثه توسط تیغ برش داده شده و برداشته می شود. پس از انجام آن به سمت بالا متخصص آن را بخیه می زند تا تاج دندان به صورت کامل نمایان شود.

زمانی که از لیفت لثه با لیزر استفاده می شود بخش های اضافی لثه با روش های خاصی پنهان می شود. تمام این موارد به راحتی و تنها در یک جلسه امکان پذیر است اما در این میان بیشترین استرس بیماران، هزینه ایمپلنت دندان و هزینه لیفت لثه در سال 1401 می باشد.

 

مزایای لیفتینگ لثه چیست؟

  • با انجام لیفت لثه بافت اضافی لثه برداشته شده و ظاهر لبخند فرد زیبایی طبیعی خود را بدست می آورد
  • عدم اعتماد به نفس افرادی که دارای خط لثه غیرنرمال هستند، با اندکی هزینه لیفت لثه رفع شده و با ایجاد خط لثه اعتماد به نفس افزایش پیدا خواهد کرد
  • با انجام عمل لیفت لثه زیبایی صورت بیشتر شده و ظاهر کلی لبخند متوزان و متناسب با صورت بیمار خواهد شد
  • شاید هزینه اولیه لیفت لثه زیاد باشد اما از سوی دیگر صاحب یک نتیجه دائمی و همیشگی خواهید شد
  • لیفت لثه کمک خواهد کرد که اصلاح لثه نامتوازن و نامتقاون به شکل نرمال و عادی بازگردد
  • با انجام لیفت لثه برخی از بیماری های لثه، پریودنتال و کوتاهی تاج دندان رفع خواهد شد.

 

انواع لیفت لثه کدام است؟

جراحی لثه : عمل زیبایی لثه یا جراحی لیفت سینوس به اصلاح خط لثه از طریق بالا یا پایین بردن خط لثه بیمار می باشد. در اثر این برش لثه تغییر شکل پیدا کرده و دندان ها دارای طول متقارن خواهند شد.

افزایش طول تاج دندان : با برداشتن لثه اضافی توسط مرکز ایران ایمپلنت، بیمار به افزایش طول تاج دندان می رسد. با این عمل تاج دندان به طور کامل دیده خواهد شد. در صورتی که بافت لثه بیشتر از حد نرمال پنهان شده باشد از لیفت لثه استفاده می شود.

 

هزینه لیفت لثه

 

هزینه لیفت لثه در سال 1401

با توجه به اینکه شرایط افراد برای لیفت لثه با هم متفاوت است نمی توان هزینه مشخصی برای لیفت لثه تعیین کرد زیرا این کار بر اساس عوامل تاثیر گذار که در هر فردی متفاوت است، تعیین قیمت می شود. از این رو اشخاصی که قصد دارند تا از قیمت و هزینه دقیق لیفت لثه مطلع شوند، بهتر است که به دندانپزشک مراجعه کنند و اجازه دهند که دندانپزشک شرایط آنها را بررسی کند و سپس با مشخص شدن وضعیت آنها از هزینه لازم مطلع شوند و برای لیفت لثه اقدام کنند.

ایمپلنت کره ای – ایمپلنت سوئیسی – ایمپلنت آلمانی – ایمپلنت دیجیتال – ایمپلنت آمریکایی – ایمپلنت با لیزر

عوامل تاثیر گذار بر هزینه لیفت لثه در ایران ایمپلنت

قیمت و هزینه لیفت لثه در سال 1401 همانند هزینه ایمپلنت در سال 1401 در مرکز ایران ایمپلنت براساس عوامل زیر تعیین می شود:

میزان لثه تحلیل رفته : براساس تحقیقات انجام شده در مراکز مختلف، لثه ممکن است حتی در افراد سالم نیز دچار تحلیل رفتن شود. چنانچه فرد بهداشت دهان و دندان خود را به خوبی رعایت نکند، لثه ها دچار عارضه تحلیل شده و در دراز مدت تاج دندان را می پوشانند. با پوشانده شدن تاج دندان خنده فرد دچار اشکال شده و آن را زشت خواهد کرد. هر چقدر که تاج دندان بیشتر پنهان شده باشد از آن سو هزینه لیفت لثه نیز افزایش پیدا می کند.

روش درمان : همانگونه که در جریان هستید و می دانید برای انجام لیفت لثه دو روش لیزر و برش لثه وجود دارد. بدون شک زمانی که متخصص از برش لثه به صورت نرمال استفاده می کند و دقت و زمان بیشتری را به کار می برد، به همان مقدار نیز قیمت لیفت لثه را نسبت به حالت لیزر نیز بالاتر خواهد بود. حال نه تنها برای کاهش هزینه های دندانپزشکی بلکه برای جلوگیری از خونریزی و بخیه بهتر است که از روش لیزر اما با مشورت اولیه انجام شود. هزینه لیفت لثه در مرکز ایران ایمپلنت نسبت به سایر مراکز دندانپزشکی دیگر بسیار مقرون به صرفه می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت و هزینه لیفت لثه در سال 1401

میزان درمان مورد نیاز برای انجام لیفت لثه (برش لثه یا لیزر)

در صورتی که برای لیفت لثه از روش لیزری برای لیفت استفاده شود، هزینه مورد نیاز برای جراحی لیفت لثه افزایش پیدا می کند زیرا جراحی با لیزر روش جدیدتری است و مزایای بیشتری در مقایسه با برش لثه دارد که آسیب های کمتری را به لثه وارد می کند.

از این رو هزینه جراحی با لیزر بیشتر از برش دادن لثه است که عزیزان در خصوص براورد هزینه باید به این مساله توجه کنند.

روش درمانی بیشتر

در صورتی که برای انجام لیفت لثه دندانپزشک مجبور باشد که از روش های درمانی دیگری نیز برای فرد استفاده کند تا بتواند لیفت لثه را برای او انجام دهد، مسلما هزینه لیفت لثه افزایش پیدا می کند و این مساله را نیز می توان از عوامل تاثیر گذار در هزینه لیفت لثه دانست.

مدرک و تخصص دکتر دندانپزشک

همان طور که می دانید تمامی پزشکان ودندانپزشکان از تخصص و مهارت مختلفی برخوردار هستند و هر چه تخصص و مهارت پزشک در انجام امور مورد نظر بیشتر باشد، نتیجه درمان رضایت بخش تر و موفقیت آمیز تر می شود. خصوصا در زمینه دندانپزشکی که امور آن از حساسیت زیادی برخوردار هستند و باید با دقت زیادی انجام شوند.

در نتیجه از آنجایی که دستمزد دندانپزشکان بر اساس تجربه و مهارت و تخصص آنها با هم متفاوت است این موضوع که به چه دندانپزشکی مراجعه کنید، بر روی قیمت لیفت لثه اثر خواهد داشت.

بیمه دندانپزشکی

در سال های گذشته امکان استفاده از بیمه های خدمات درمانی برای انجام امور دندانپزشکی وجود نداشت. اما امروزه خوشبختانه این امکان فراهم شده است که افراد جامعه برای امور دندانپزشکی نیز از بیمه درمانی استفاده کنند و هزینه خود را کاهش دهند.

لیفت لثه از جمله امور دندانپزشکی است که امکان استفاده از بیمه درمانی برای کاهش هزینه آن وجود دارد. اما با این وجود برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با مرکز ایران ایمپلنت و یا شرکت بیمه ای خود تماس بگیرید و از آنها در رابطه با بیمه و نحوه استفاده از آن برای لیفت لثه راهنمایی دریافت کنید.

موقعیت جغرافیایی و شهر و استان: از دیگر مسائلی که می توان آن را در هزینه لیفت لثه موثر دانست، موقعیت جغرافیایی و شهر و استان است. به صورتی که معمولا هزینه انجام امور مختلف دندانپزشکی در شهرهای مختلف ایران و یا استان های مختلف و حتی در موقعیت جغرافیایی مختلف با هم تفاوت دارد.

نرخ روز ارز و دلار: در صورتی که ابزار و مواد و تجهیزاتی که برای لیفت لثه به کار می روند، به صورت وارداتی به کشور وارد شوند و در ایران تولید نشوند، ممکن است که نرخ ارز و دلار برهزینه لیفت لثه تاثیر بگذارد و باعث افزایش و یا کاهش هزینه لیفت لثه شود.

 

مراقبت های پس از لیفتینگ لثه

 

اینکه بیمار پس از لیفت لثه چقدر احساس درد داشته باشد به وسعت عمل لیفت بستگی دارد. اما به طور کلی زمان بهبودی لثه کاملا بستگی به جراحی و شدت آن در طول چند روز تا چند هفته طول خواهد کشید. در مرکز ایران ایمپلنت پس از انجام لیفت لثه برای بیمار مسکن های کاهش درد تجویز خواهد کرد.

نه تنها برای لیفت لثه بلکه برای هر نوع خدمات دندانپزشکی از مسکن های خودسرانه استفاده نکنید. به طور نمونه مصرف آسپرین می تواند خونریزی لثه شما را چندبرابر کند.

بیمار می تواند برای کاهش درد و تورم صورت خود از کمپرس یخ و یا آب سرد به مدت 15 تا 20 دقیقه یکبار کمک بگیرد. استفاده از دهانشویه ها جهت پیشگیری از عفونت و بیمار این یکی دو روزه به طول کامل اعلام کرده اید. پس از لیفت لثه بهتر است که 2 الی 3 روز از غذاهای نرم همانند سوپ، ماست سس سیب و ژله استفاده کنید.

سخن پایانی

دوستان عزیز در انتها باید بگوییم که اگر قصد لیفت لثه را دارید باید به تمامی عوامل تاثیر گذار در هزینه لیفت لثه توجه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با مرکز ایران ایمپلنت تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی های بیشتری به شما ارائه دهند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها