لوگو ایران ایمپلنت

قیمت و هزینه ایمپلنت سوئیسی

هزینه ایمپلنت سوئیسی
آنچه در این مقاله می خوانید!

همیشه در ابتدای کاشت ایمپلنت دیجیتال شبهه هایی برای بیماران پیش خواهد آمد که کدام برند ایمپلنت دندان را کار بگذارند. تقبل هزینه ایمپلنت سوئیسی یکی از پیشنهادهایی است که متخصص ایمپلنت به بیماران خود ارائه می دهد.

در همین شروع مقاله

بایستی گفت که بهترین ایمپلنت ها در کشورهای آمریکا، سوئد، سوئیس، ایتالیا، آلمان و فرانسه ساخته می شود. نکته حایزاهمیت این است که بهترین کیفیت زیاد وابسته به نام کشور تولید کننده نیست و بایستی برند ایمپلنت را مورد توجه قرار داد.

در این میان ایمپلنت دندان سوئیسی یکی از مرغوب ترین ایمپلنت های دنیا است که در شش نوع مختلف ساخته می شود.

ایمپلنت دندان سوئیسی چیست؟

همان گونه که در ابتدا شرح داده شد تقبل هزینه ایمپلنت سوئیسی به شما این فرصت را می دهد که از بهترین کاشت دندان با برندخوب بهره مند شوید.

کشور سوئیس

جزو 5 کشور برندساز در دنیاست که در ساخت ایمپلنت دندان نیز دستی بر آتش داشته است. کشور سوئیس به عنوان یک کشور پرسابقه و دارای قدمت طولانی در ساخت ایمپلنت دندان توانسته است نام خود را در ذهن همگان حک کند.

فرایند ساخت ایمپلنت دندان سوئیسی

برخلاف ایمپلنت یک روزه طولانی و پیچیده است و به طور معمول از جنس تیتانیوم خالص یا آلیاژ تیتانیوم ساخته می شود. از این رو کیفیت ایمپلنت دندان سوئیسی به کیفیت تیتانیوم بیشتر بستگی دارد.

هر چقدر کیفیت تیتانیوم بهتر باشد از آن سو کیفیت ایمپلنت سوئیسی نیز بهتر خواهد شد. در این میان وجود تکنولوژی ساخت خوب و طراحی با دقت بالا می تواند اثرگذاری زیادی برای ماندگار و کیفیت تیتانیوم داشته باشد.

هزینه ایمپلنت سوئیسی

5 نوع برند ایمپلنت دندان سوئیسی + هزینه

برای ایمپپلنت دندان ساخته شده کشور سوئیس چندین برند معروف و کارساز وجود دارد که در ادامه به اختصار توضیح داده می شود:

 

1) ایمپلنت دندان SPI

یکی از برندهای معروف کشور سوئیس شامل ایمپلنت دندان SPI است که به نسبت دارای قیمتی بیشتر از دیگر ایمپلنت ها می باشد اما در عوض دارای کیفیت بهتر و طول عمر بیشتر خواهد بود.

بهتر است بدانید که

این نوع از ایمپلنت ها دارای انواع اکتیو هستید که از نظر علمی قابلیت نگهداری پروتز در 45 روز را دارد. زمانی که برای تقبل هزینه ایمپلنت سوئیسی و ایمپلنت کره ای اقدام می کنید خیالتان راحت است که وزارت بهداشت آن را ثبت کرده است و از آن تحت عنوان بهترین برند ایمپلنت دندان یاد می شود.

قدمت این برند سوئیسی زیاد است و کمپانی تومن مدیکال سوئیسی عهده دارد ساخت آن است.

 

2) ایمپلنت دندان ایده

هزینه کاشت ایمپلنت دندان سوئیسی به نوعی سرمایه گذاری برای سالهای طولانی است. یکی از دیگر برندهای معروف سوئیسی شامل ایمپلنت ایده است که در ایران نیز نمایندگی دارد.

در کشور ایران نمایندگی را مرکز ایمپلنت در شهرک غرب برعهده گرفته است. بخشی از ماندگاری آن بسته به جنس ایمپلنت دندان و دیگر اقلام مورد نیاز کاشت دندان بستگی دارد.

ایمپلنت با لیزر ایده به دلیل قیمت مناسبی که دارد بیشتر از دیگر برندها به کار می رود. یعنی دندانپزشک به محض دریافت سیگنال هایی که بویی از توصیف ایمپلنت دندان سوئیسی به مشام میرسد می توان خیال خود را از کیفیت بهترین کیفیت راحت خواهد کرد.

3) ایمپلنت اشترومن

هزبنه ایمپلنت با پانچ بسته به شرایط بدن و تعداد واحد مورد نیاز قیمت گذاری می شود. برند ایمپلنت دندان سوئیسی اشترومن جزو بهترین ایمپلنت های موجود است. برای افرادی که دغدغه هزینه های دندانپزشکی را دارند، این نوع از ایمپلنت دندان گزینه بسیار خوبی است.

از نظر زمان گذاری

کیفیت و دیگر موارد ایمپلنت اشترومن سوئیسی را بهتر از دیگر ایمپلنت ها در ذهن ماندگار کرده است. شاید به جرات میتوان گفت هزینه ایمپلنت سوئیسی در بیشتر مواقع به انتخاب این برند باز می گردد. شرکت های زیادی در سراسر جهان سعی کردن که نمونه کپی ایمپلنت اشترومن را بسازند اما هنوز موفق به ساخت آن نشده اند.

4) ایمپلنت دندان بیودنتال

از دیگر برندهایی که باعث شده است شما هزینه ایمپلنت سوئیسی را قبول کنید، ایمپلنت دندان بیودنتال است که در نوع خود بهترین است. همانند برند SIC، برند بیودنتال نیز یک برند نوپا است که نیاز به مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت دندان بیودنتال دارد.

این برند هر چند با تکنولوژی ها روز ساخته شده است اما باز در حال پیشرفت است و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. به یقین می توان گفت که در آینده نزدیک جزو برندهای موفق ایمپلنت دندان خواهد بود.

5) ایمپلنت دندان تی آر آی

اگر بخواهیم جدیدترین ایمپلنت سوئیسی را معرفی کنیم باید به ایمپلنت TRI اشاره کنیم. این برند سوئیسی از نظر ظاهر و زیبایی کاملا مشابه ایمپلنت آمریکایی اسکرونت زیمر است. از این رو هزینه ایمپلنت سوئیسی TRI همانند هزینه کردن برای ایمپلنت با گارانتی محسوب خواهد شد.

اما

نکته ای که در این میان وجود دارد این است که نمی توان به طور قطع درخصوص موفقیت این برند اطمینان حاصل کرد. شاید از نظر قیمت و کیفیت مناسب باشد اما در کشور ایران زیاد از آن استفاده نمی کنند.

جالب است بدانید که این برند قطعات ایمپلنت خود را مشابه با ایمپلنت زیمر آمریکایی می سازد و حتی به دنبال کشف ایده های نوین در طراحی ایمپلنت است.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای اطمینان از بحث های ذکر شده نیاز به مشاوره دارید همین الان با مشاورین ما تماس بگیرید تا از گفته های ما در این مقاله اطمینان حاصل فرمایید.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
فرم درخواست مشاوره

ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه در این مقاله می خوانید!