لوگو ایران ایمپلنت

هزینه اوردنچر

هزینه اوردنچر
آنچه در این مقاله می خوانید!

اوردنچر چیست و انواع آن چه می باشد؟ هزینه اوردنچر چه قدر است؟ هزینه اوردنچر از چه مسائلی تاثیر می گیرد؟ اگر به دنبال پاسخ هر یک از این پرسش ها هستید، پاسخ خود را از ایران ایمپلنت دریافت کنید و به این منظور این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

با پیشرفت های انجام شده در علم دندانپزشکی، امروزه روش های جدیدی برای ترمیم دندان به وجود آمده اند و روش های قدیمی نیز تغییر و تحولات بسیار مثبتی پیدا کرده اند که بر اساس انها شرایط برای درمان بیمارانی که از مشکلات دندانی رنج می برند، بهتر شده است.

به عنوان مثال

اوردنچر روشی است که با پیشرفت علم دندانپزشکی، دچار تغییر و تحولات شده و شرایط بهتری را ایجاد نموده است و به علت افزایش تقاضا و استقبال برای به کار بردن آن به بررسی اینکه هزینه اوردنچر چه قدر است؟، می پردازیم.

اوردنچر چیست و انواع آن چه می باشد؟

اوردنچر در واقع به یک ست کامل از دندان مصنوعی گفته می شود که برای پر کردن فضای خالی تمامی دندان های از دست رفته فک بالا و یا پایین مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این روش همان دندان مصنوعی های قدیمی است که بر اساس پیشرفت علم امروزه آن را به 3 روش به کار می برند که این 3 روش از قبیل زیرند:

انواع اوردنچر به شرح زیر است:

اوردنچر بر پایه لثه:  که در واقع همان دندان مصنوعی های قدیمی است

1) اوردنچر بر پایه ایمپلنت

که روش جدیدتری است و دندان مصنوعی در این روش بر روی پایه ایمپلنت قرار می گیرد.

2) اوردنچر بر پایه ایمپلنت و لثه

که در این روش از لثه و پایه ایمپلنت به عنوان تکیه گاه استفاده می شود.

هزینه اوردنچر

هزینه اوردنچر چه قدر است؟

اگر میخواهید بدانید که هزینه اوردنچر چه قدر است؟، باید اشاره کنیم که این روش در واقع در گروه روش های ارزان قیمت و مقرون به صرفه برای ترمیم دندان قرار گرفته است که اغلب متقاضیان ترمیم دندان از عهده پرداخت هزینه آن بر می آیند.

اما از طرف دیگر

باید آگاه باشید که مبلغ قابل پرداخت برای این روش در خصوص همه متقاضیان یکسان نیست بلکه هر کسی بر اساس شرایط خود باید به پرداخت هزینه این روش بپردازد و فاکتورهای موثر در قیمت برای هر فردی به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

از این جهت اگر میخواهید از مبلغ دقیق مورد نیاز برای استفاده از این روش آگاه شوید، باید شخصا به پزشک مراجعه کنید و تحت بررسی های پزشک قرار بگیرید، تا هزینه برای شما تعیین شود.

اما قیمت آن در سال 1402 به شرح زیر است:

هزینه اوردنچر (به تومان) 15 الی 30 میلیون

بخش پایانی

بر اساس بررسی های انجام شده در خصوص اینکه هزینه اوردنچر چه قدر است؟، اگر می خواهید که تمامی این مسائل برای شخص خودتان مشخص گردند، بهتر است تا به دندانپزشکی ایران ایمپلنت مراجعه کنید و تحت بررسی متخصصین ما قرار بگیرید.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
فرم درخواست مشاوره

ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه در این مقاله می خوانید!