بهترین مرکز ایمپلنت در تهران کجاست؟

مرکز ایمپلنت در تهران.

مرکز ایمپلنت در تهران.


برای برگزیدن و انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت در تهران بدون شک شاخص هایی را باید مدنظر گرفت. مرکز ایران ایمپلنت در تهران به عنوان بهترین مرکز کاشت ایمپلنت در تهران شناخته شده است. در این مرکز متخصص ها از روش ها و متدهای پیشرفته و مدرن برای بیماران استفاده می شود.

از دیگر ویژگی های این مرکز استفاده از فناوری های روز درخصوص کاشت ایمپلنت دندان نظیر لیزر دندان و همچنین ساخت سه بعدی انواع ریستوریشن های دندانی برای خدمات روکش دندان و ایمپلنت مورد نیاز است. ایمپلنت بدون جراحی با روش های پیشرفته در مرکز ایران ایمپلنت برای تمامی بیماران ارائه می شود. چنانچه به دنبال یک مرکز ایمپلنت مطمئن و پیشرفته هستید، حتما به مرکز ایران ایمپلنت در تهران مراجعه کنید.

فاکتورهای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت ماهر

به محض نیاز به کاشت دندان نباید به هر مرکزی مراجعه کرد بلکه باید به برخی موارد به خوبی توجه نمود. یکی از این موارد وجود متخصص ماهر بوده که تخصص خود را از مراکز معتبر علمی کسب کرده باشد. مرکز ایران ایمپلنت با وجود متخصص های ماهر و حرفه ای که هر کدام تخصص های خود را از مراکز علمی معتبر کسب کرده اند، توانسته خود را بعنوان بهترین مرکز ایمپلنت در تهران معرفی کند.

کاشت ایمپلنت دندان بدون جراحی و درد

در طی سالهای اخیر روش کاشت ایمپلنت دندان جلو دستخوش تغییرات زیادی بوده است. سرانجام این تغییرات، کاشت ایمپلنت بدون جراحی و درد است که کمترین استرس را برای بیمار داشته باشد. در کاشت ایمپلنت به روش معمولی، متخصص ایمپلنت با برش لثه و سپس جایگزین کردن فیکسچر در درون استخوان فک مراحل کاشت دندان را آغاز می کند. پس از این مراحل پایه ساخته بر روی روکش در طی فرایند جداگانه ساخته می شود و بعد از آن نصب روکش بر روی پایه ایمپلنت انجام خواهد شد.

اما به هنگام کاشت ایمپلنت دندان بدون جراحی و درد یا ایمپلنت پانچی،، متخصص بدون برش لثه و تنها با پانچ کردن عملیات کاشت دندان را انجام می دهد. در این متد کمترین آسیب به لثه وارده شده و از این رو ایمپلنت پانچی را بعنوان یک روش نوین میشناسند. در مرکز ایران ایمپلنت، کاشت ایمپلنت در مدت زمان حدودا 15 دقیقه قابل انجام است.

استفاده از فناوری های روز در مرکز ایمپلنت در تهران

با کمک فناوری های پیشرفته و مدرن درخصوص کاشت ایمپلنت دندان، کاشت و درمان دقیق تر و بسیار راحت تر انجام می شود. استفاده از فناوری های روز در همه مراکز ایمپلنت وجود ندارد. اما می توانید فناوری را در بهترین مرکز ایمپلنت در تهران به راحتی ببینید.

استفاده از فناوری کد کم CAD / CAM

وقتی صحبت از فناوری در علم کاشت ایمپلنت است به میان می آید، منظور متخصص ها استفاده از کد کم CAD/CAM می باشد. با استفاده از این فناوری و همچنین تصاویر سه بعدی داخل دهان متخصص به راحتی می تواند عمل کاشت ایمپلنت دندان را انجام دهد.

مواد و تجهیزات با کیفیت

مرکز ایران ایمپلنت با ارائه خدمات عالی و استفاده از مواد و تجهیزات با کیفیت بخصوص در زمینه کاشت ایمپلنت دندان بدون درد است. بهترین نوع، مارک و برند ایمپلنت را تنها می توان در بهترین مرکز ایران ایمپلنت پیدا کرد. با انتخاب بهترین نوع و مارک ایمپلنت بیمار تا چندین سال طولانی از هزینه کردن دندان خود مصون می ماند.

احترام به حقوق بیماران

بیماران با وجود دردهای دندانی شرایط روحی مساعد نخواهند داشت. توجه به حقوق بیماران و ارائه محیطی آرام و امن می تواند استرس بیمار را تا حدود زیادی کاهش دهد. از دیگر حقوق بیماران که بایستی به آن احترام گذاشت وقت شناسی متخصص و توجه به شرایط بیمار است.

مرکز ایران ایمپلنت بعنوان بهترین مرکز ایمپلنت در تهران توانسته خود را بعنوان وقت شناس، مکانی امن در دل همه بیماران خود جای دهد. در مرکز ایران ایمپلنت فضای های منحصربرفرد برای بیماران و کودکان در نظر گرفته شده است.

 

از دیگر فاکتورهایی که نیاز است هر کدام از بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران در نظر داشته باشند، موارد زیر است:

 • مدرک متخصص دندانپزشکی بایستی معتبر بوده و مطلب آن به صورت شفاف و قابل روئت باشد.
 • مرکز ایمپلنت در تهران بایستی از بهترین و بروزترین تجهیزات و درمان استفاده می شود.
 • استفاده از بهترین و بروز ترین تجهیزات و درمان
 • برخورداری از محیطی آرام و استریل که بیمار بتواند درمان خود را در راستای آرامش روحی و جسمی ارائه دهد.

 

مرکز ایمپلنت در تهران

 

مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت

 • تورم و کبودی پس از انجام کاشت دندان ایمپلنت امر طبیعی است اما نگرانی به خود را ندهید
 • عدم انجام فعالیت های سنگین
 • عدم انجام روزش های سنگین
 • مراجعه به بهترین مرکز ایمپلنت در تهران
 • رعایت بهداشت دهان ودندان
 • استفاده از کاشت دندان بدون درد
 • مراجعه به دندانپزشک سه هفته پس از کاشت دندان
 • استفاده درست و صحیح از مسواک و نخ دندان
 • استفاده از ماسک های خوشبو و نخ دندان
 • به محض ایجاد احساس درد ، حتما از مسکن های تجویز شده دندانپزشک خود استفاده کنید.
 • عدم استفاده از دخانیات و سیگار
 • چکاپ روتین وار و ماهیانه تا شرایط دندانی تحت نظر کامل قرار گیرد.

سخن پایانی در مورد مرکز ایمپلنت در تهران

برای انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در تهران لازم است که تحقیقات لازم و مفید را انجام دهید تا به بهترین مرکز ایران ایمپلنت برسید. خوشبختانه با وجود تکنولوژی های مدرن و پیشرفته دیگر کمتر کسی نگران دندان های از دست رفته خود می باشد. اما با این حال دوباره تحقیقات لازم مورد نیاز است. حفظ سلامت دندان ها و روتین وار زندگی جزو برنامه های بدون درد در عرصه دندانپزشکی می باشد. درمان دندان در مرکز ایران ایمپلنت تهران یک انتخاب عاقلانه و آگاهانه می باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها