هر آنچه که باید در مورد ایمپلنت کره ای Cmi بدانید

ایمپلنت کره ای Cmi

ایمپلنت کره ای CMI چیست؟ هزینه مورد نیاز برای تهیه این نوع ایمپلنت چه قدر است؟ مزایای ایمپلنت کره ای CMI چیست؟

ترمیم دندان ها را می توان با تکنیک های مختلفی انجام داد و دندان های از دست رفته را احیا کرد. در بین تمامی تکنیک هایی که برای ترمیم دندان به وجود آمده اند، ایمپلنت یکی از محبوب ترین متد های ترمیم دندان است و جایگاه خوبی در جوامع مختلف در سراسر جهان پیدا کرده است به گونه ای که نه تنها بیماران از آن رضایت دارند بلکه دندانپزشکان نیز بر اساس مسائل علمی استفاده از ایمپلنت را توصیه می کنند.

خوشبختانه امکان استفاده از ایمپلنت با لیزر برای تمامی افراد اعم از بانوان و آقایان وجود دارد و با استفاده از این روش می توان زیبایی از دست رفته دندان ها را بازیابی کرد و ظاهری کاملا طبیعی به دندان ها بخشید.

در بطن این مقاله قصد داریم که یکی از انواع ایمپلنت های به کار گرفته شده جهان که به ایمپلنت با گارانتی معروف است را به شما عزیزان معرفی کنیم که این نوع ایمپلنت یک ایمپلنت کره ای به نام CMI است.

ایمپلنت کره ای CMI

تب و تاب داغ این روزهای کاشت ایمپلنت دندان بخصوص ایمپلنت کره ای برند Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech به حدی زیاد شده است که در اکثر مراکز دندانپزشکی بخصوص مرکز ایران ایمپلنت به خوبی قابل انجام است. بدون شک هر انسانی عاشق زیبایی و جذابیت صورت می باشد.

زمانی که فرد می خندد اولین چیزی که در صورت وی جلوه می کند دندان های یک دست و سفید می باشد که ناخودآگاه مخاطب را به وجد می آورد. متاسفانه همه اشخاص دارای دندان های مرتب و یکدست نیستند اما با انجام کاشت ایمپلنت کره ای برند Cmi می توان تا حد زیادی به این خواسته رسید. در ادامه بهترین دکتر ایمپلنت با ارائه توضیحات کامل درخصوص ایمپلنت کره ای Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech  و همچمنین قیمت ایمپلنت کره ای می تواند نگاه شما را نسبت به کاشت مشتاق تر کند.

کاشت دندان چیست و انواع آن کدام است؟

یکی از امتیازاتی که باعث شد ایمپلنت دندان به عنوان یک جایگزین بسیار خوب برای دندان های از دست رفته باشد، شباهت آن با کاشت دندان طبیعی می باشد. انواع برند و مارک ایمپلنت دندان در راستای بهبودی حال بیمار و جلوگیری از هزینه های دندانپزشکی در آینده گام برداشته اند. در این میان ایمپلنت کره ای برند Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech بعنوان یک برند خوشنام توانسته است دل بسیاری از بیماران را بدست آورد. ایمپلنت دندان با وجود یک پایه فلزی که در استخوان فک کاشته می شود می تواند به عنوان ریشه دندان خود را نشان دهد. استحکام آن به حدی بوده که از آن به عنوان ریشه درخت یاد می شود.

ایمپلنت های کره ای همانند ایمپلنت سوئیسی به دلیل کیفیت عالی و مناسب، دوام بالا و طول عمر زیاد می تواند یک گزینه خوب برای کاشت ایمپلنت دندان باشد. اگر بخواهیم تک تک مدل های ایمپلنت دندان کره ای را شرح دهیم از حوصله این مقاله خارج می باشد. اما به برجسته ترین مدل آن مانند ایمپلنت کره ای Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech اشاره می کنیم.

ایمپلنت کره ای برند Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech چیست؟

یکی از مدل های پرفعال و با کیفیت کشور کره شامل ایمپلنت کره ای برند Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech بوده که به عنوان یک مدل ارزان قیمت اما با کیفیت شناخته شده است. در نظر داشته باشید که ارزان بودن این نوع از ایمپلنت کره ای شما را به شک نندازد. ایمپلنت Cmi هر چند که زمان زیادی از ورود آن به کشور ایران نمی گذرد اما هم دارای کیفیت خوبی بوده و هم می توان از آن برای مدت طولانی استفاده کرد.

اما در همین مدت کوتاه توانسته است حضور پررنگی را در میان بیماران از خودش نشان دهد. اگر به طور دقیق بخواهیم توضیح دهیم باید گفت که توانسته است با ایمپلنت های اروپایی و امریکایی رقابت سختی داشته باشد . ایمپلنت کره ای برند Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech از زمانی که در ایران در مراکز دندانپزشکی و مرکز ایران ایمپلنت ورود پیدا کرده است نه تنها کاستی نداشته است بلکه توانسته است پیشرفت چشمگیر و خوبی را از خود نشان دهد.

مشخصات ایمپلنت کره ای

هر چقدر اطلاعات بیشتری در خصوص ایمپلنت های کره ای یا دیگر انواع ایمپلنت آلمانی داشته باشیم بهتر می توانیم به هنگام کاشت انتخاب بهتری داشته باشیم. با تشریح کامل قسمت های جراحی و پروتز شده Cmi می توان اطلاعات بیشتری را در این خصوص بدست آورد. این نوع از ایمپلنت کره ای در ایران دارای سیستم ایمنی IS می باشد.

ایمپلنت کره ای Cmi

سیستم ایمپلنت کره ای Cmi IS

طراحی رزوه های ایمپلنت دندان جزو فاکتورهای مهم آن تلقی می شود. در طراحی این مدل از رزوه هاچنان دقتی به کار رفته است که نیروی عمودی و فشار جانبی وارده بر استخوان و ایمپلنت چنان کاهش پیدا کند که بیمار نیز تعجب می کند. متخصص با توجه به هزینه ایمپلنت کامل دندان و  به هنگام کاشت از ماکرو رزوه های بدنه و میکرو رزوه های بالای فیکسچر به دلیل محکم تر کردن فیکسچر استفاده می کند. با این کار استخوان و در نتیجه تحلیل استخوان به شدت کاهش پیدا می کند.

از دیگر مشخصات سیستم ایمپلنت  Cmi یا ایمپلنت NeoBiottech می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • CMI IS Implant
 • CMI IS implant
 • CMI EB implant
 • CMI IT implant
 • S-MINI implant
 • IS II active

مزایای استفاده از ایمپلنت کره ای

در صورتی که تمایل به کاشت ایمپلنت کره ای Cmi نموده اید بهتر است که در ابتدا چند جلسه معاینات اولیه داشته باشید. در این چند جلسه نه تنها متخصص شرایط دهان و دندان بیمار را به طور کامل بررسی می کند بلکه می تواند از مزایای کاشت ایمپلنت Cmi به صورت جامع برای فرد توضیحاتی را ارائه دهد. از جمله مزایای ایمپلنت کره ای Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech می توان اشاره کرد:

 • جزو بهترین و موثرترین روش های جایگزین دندانهای از دست رفته می باشد
 • صورت بیمار را به حالت طبیعی نشان می دهد
 • اعتماد به نفس را در افراد میانسال و مسن به خوبی بالا می برد
 • افرادی که با از دست دادن دندانهایشان در تکلم دچار مشکل شده اند می توانند با کاشت ایمپلنت کره ای به خوبی صحبت کنند.
 • ایجاد یک تکیه گاه برای دندان های مجاور با کمک پایه ایمپلنت دندان
 • با از دست دادن دندان قدرت جویدن هم کاهش پیدا می کند که با کمک ایمپلنت دندان کره ای Cmi یا ایمپلنت کره ای NeoBiottech می توان آن را افزایش داد
 • ایجاد طرح لبخند و زیباتر شدن دندان ها یکی دیگر از این مزایای می باشد
 • میزان موفقیت کاشت ایمپلنت کره ای Cmi بسیار بیشتر می باشد

بهترین زمان کاشت ایمپلنت

در صورتی که تا به اینجا موافق هستید که ایمپنلت کره ای Cmi را انجام دهید بهتر است بدانید که بهترین زمان برای کاشت می تواند زمان های زیر باشد:

 • در صورتی که فرد به بیماری های عفونی دچار نمی باشد می توان ایمپلنت کره ای را به محض از دست دادن دندان کاشت
 • قطعه کاشتنی را می توان 3 هفته الی 3 ماه پس از آن متصل کرد
 • می توان ایمپلنت کره ای را تا سه ماه پس از کشیدن دندان کاشت

قیمت ایمپلنت کره ای CMI و یا NeoBiottech چه قدر است؟

مسلما در نظر گرفتن هزینه مورد نیاز برای استفاده از هر یک از انواع ایمپلنت آمریکایی ، کره ای ، ایتالیایی و …، مساله مهمی برای افراد مختلف جامعه است. قیمت ایمپلنت کره ای CMI به صورت کلی از هزینه مربوط به ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی کمتر است. در حالی که این نوع ایمپلنت با برند های اروپایی و آمریکایی رقابت می کند.

به صورت کلی، هزینه مورد نیاز برای تهیه این نوع ایمپلنت برای هر یک عدد دندان در حدود 5 میلیون تومان است و دارای دو سال ضمانت است.

عوامل تاثیر گذار در هزینه ایمپلنت کره ای CMI چیست؟

همان طور که برای امور دیگر دندانپزشکی عواملی وجود دارند که بر روی هزینه تاثیر می گذارند، برای استفاده از ایمپلنت کره ای نیز عوامل تاثیر گذاری وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از:

نرخ روز ارز و دلار

از آنجایی که ایمپلنت کره ای CMI به صورت وارداتی به ایران وارد می شود، نرخ روز دلار و ارز بر روی آن تاثیر می گذارد. در نتیجه با افزایش و یا کاهش قیمت دلار و ارز ممکن است که قیمت ارز نیز تغییر پیدا کند.

دستمزد دندانپزشک مربوطه

از جمله مسائلی که باعث افزایش و یا کاهش قیمت ایمپلنت در سعادت آباد می شوند، دستمزد دندانپزشک است. دندانپزشک ها در سراسر کشور از دستمزد های مختلفی برخوردار هستند که اختلاف در دستمزد آنها می تواند قیمت ترمیم دندان با ایمپلنت کره ای را تغییر دهد.

هزینه مربوط به کلینیک  دندانپزشکی

معمولا این گونه باب شده است که کلینیک های دندانپزشکی بر اساس موقعیت جغرافیایی هزینه مختلفی را از بیمار دریافت می کنند و کلینیک هایی که در مناطق اعیان نشین جامعه واقعه شده اند نسبت به سایر کلینیک های دندانپزشکی گران قیمت تر هستند و انجام امور دندانپزشکی در آنها هزینه بر تر است.

تعداد دندان هایی که نیاز به ایمپلنت دارند

هزینه مربوط به ایمپلنت در شهرک غرب بر اساس هر یک واحد دندانی محاسبه می شود. به همین دلیل در صورتی که تعداد دندان هایی که هر فردی قصد ایمپلنت کردن آنها را دارد افزایش پیدا کند، مطابق با آن هزینه نیز بیشتر می شود.

وضعیت لثه

وضعیت لثه در هنگام استفاده از ایمپلنت کره ای مساله مهمی است. گاهی اوقات افراد برای استفاده از انواع ایمپلنت به ترمیم لثه و جراحی لثه نیاز پیدا می کنند تا جایگاه مناسب برای ایمپلنت در دهان آنها ایجاد شود.

از این رو چنین جراحی هایی که انجام آنها پیش از ترمیم دندان ها با ایمپلنت الزامی است، هزینه ایمپلنت را افزایش می دهند.

استفاده از بیمه

با توجه به اینکه امروزه امکان استفاده از بیمه برای پرداخت هزینه ایمپلنت فراهم شده است، می توان با استفاده از انواع مختلف بیمه درمانی و یا تکمیلی هزینه ایمپلنت کره ای را تا حد زیادی کاهش داد.

کلام پایانی

دوستان عزیز با در نظر گرفتن ویژگی های ایمپلنت کره ای CMI می توان گفت که این نوع ایمپلنت در میان انواع ایمپلنت کره ای آسیایی از بهترین گزینه ها است که با وجود هزینه پایین تری که در مقایسه با ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی دارد، اما از کیفیت بسیار خوبی بهره مند است و استفاده از آن توصیه می شود که از این رو شما عزیزان می توانید این ایمپلنت را در این مرکز به شکل ایمپلنت اقساطی انجام دهید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها