ایمپلنت نوبل بیوکر چیست و هزینه آن چقدر است؟

ایمپلنت نوبل بیوکر

ایمپلنت نوبل بیوکر آمریکایی یکی از شرکت های قدرتمند و پیشرو در ساخت ایمپلنت دندان و پروتزهای دندانی است. نوبل بیوکر بیش از 60 سال سابقه دارد و ایمپلنت های خود را با مواد اولیه مرغوب می سازد. اگر می خواهید ایمپلنت دندان خود را از نوع نوبل بیوکر آمریکایی انتخاب کنید، بهتر است تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ایمپلنت دندان نوبل بیوکر چیست؟

با وجود اینکه دفتر اصلی کمپانی نوبل بیوکر در زوریخ سوئیس قرار دارد، اما در سه کشور آمریکا، ژاپن و سوئد نیز کارخانه سازنده ایمپلنت وجود دارد. این شرکت توانسته است محصولات خود را به بیش از 80 کشور در جهان صادر کند. یکی از مزایای ایمپلنت نوبل بیوکر نسبت به دیگر برندها، استفاده از پایه ایمپلنت برای قرار گرفتن دو یا سه تاج دندان است.

ایمپلنت دندان nobel biocare برای کاشت دندان بدون فیکسچرهای تیتانیومی مورد استفاده قرار می گیرد. نوبل بیوکر را با نام نوبل بایوکر در بازار تجهیزات دندانپزشکی عرضه می کنند. پیشرفت این کمپاننی به حدی بوده است که 7 درصد بازار ایمپلنت کشور کانادا را به دست گرفته است. در سال 1368 اولین ایمپلنت های این شرکت وارد ایران شد.

مشخصات اصلی ایمپلنت نوبل بیوکر کدام است؟

اگر بخواهیم از نظر تخصصی خصوصیات و مشخصات ایمپلنت بیوکر را تعریف کنیم، باید گفت که سطح فیکسچر Ti-Unite دارای ارتفاع 7 الی 5/52 میلی متر است. این فیکسچرها به صورت taperd/straight با قطر 3 الی 6 میلی متر است. ارتباط این قطعات به صورت internal conical، External Hex و internal tri-channel است.

هزینه ایمپلنت دندان آمریکایی نوبل بیوکر

نرخ و هزینه ایمپلنت دندان از جمله سوالاتی است که به هنگام مراجعه به مرکز ایران ایمپلنت پرسیده می شود. قیمت خدمات زیبایی دندان و درمانی را بیشتر خدمات بیمه پشتیبانی نمی کنند؛ از این رو هزینه ایمپلنت دندان از دغدغه های مردم است. در این میان برند ایمپلنت دندان، جنس پروتز، دست مزد متخصص، تجهیزات به کار رفته و مکان و موقعیت مرکز درمانی تنها بخشی از فاکتورهای تعیین هزینه است.

در نظر داشته باشید که هزینه و قیمت ایمپلنت دندان برای دو نفر یک قیمت یکسان ندارد. بنابراین تعداد انتصاب ها، روش ها و قیمت کاشت ایمپلنت دندان برای هر فرد یک قیمت مختص به خود دارد. نوبل بیوکر نسبت به دیگر برندها بسیار مقرون به صرفه است. با وجود کیفیت بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. عوامل متاثر در قیمت گذاری این برند:

  • تعداد پایه ایمپلنت به جای دندان از دست رفته
  • موادی که در این ایمپلنت استفاده می شود.
  • هزینه های مربوط به محل کاشت ایمپلنت
  • قیمت و هزینه فیکسچر ایمپلنت دندان
  • هزینه هیلینگ و ایمپرشن کوپینگ
  • جنس و نوع اباتمنت مصرفی در ایمپلنت

مراحل کاشت ایمپلنت دندان نوبل بیوکر

مراحل کاشت ایمپلنت دندان نوبل بیوکر

مراحل کاشت و جایگذاری ایمپلنت دندان در ابتدا با معاینات اولیه و بررسی دندان ها شروع می شود. برای این کار نیاز است که فرد عکس OPG را در دست داشته باشد. برای کاشت دندان واجب است که تقریبا تمامی شرایط فراهم باشد. اما برخی اشخاص با کمبود تراکم استخوان مواجه هستند. بنابراین نیاز است که پیوند استخوان انجام شود.

راههای زیادی برای کاشت ایمپلنت مانند تک مرحله ای، دو مرحله ای و فوری امکان پذیر است. در نظر داشته باشید که برای کاشت و ترمیم دوباره لثه، سه الی 6 ماه زمان نیاز است.

طول عمر برند نوبل بیوکر چند سال است؟

از ایمپلنت دندان، به نوعی با نام کاشت دندان نیز یاد می کنند. در صورتی که شخص قبل و بعد ایمپلنت دندان برخی نکات را به خوبی رعایت کند، طول عمر ایمپلنت برابر یک دندان طبیعی خواهد شد. اما لازم است که پس از کاشت حتما به برخی نکات اصولی و بهداشتی دقت شود. زمانی که شخص در ابتدا مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت دندان نوبل بیوکر را به خوبی رعایت کند، از هزینه های مازاد بعدی خود را رها کرده است.

آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

برخلاف روند درمانی گذشته، این روزها دیگر کمتر کسی نگران درد ناشی از خدمات دندانپزشکی است. زیرا به هنگام انجام کامپوزیت دندان، لمینت دندان، عصب کشی دندان و دیگر خدمات زیبایی، متخصص از داروهای بیهوشی و یا بی حسی های موضعی استفاده می کند. استفاده از داروهای بیهوشی و موضعی می تواند درد فرد تا چند درصد کمتر کند. در شرایطی که ایمپلنت دندان انجام نداده اید، نگران نباشید. برای کاشت دندان و یا کاشت ایمپلنت دندان، از این داروها استفاده می شود. با رعایت کردن مراقبت های حین کاشت ایمپلنت دندان و بعد کاشت ایمپلنت دندان، این دندان علاوه بر ایجاد طول عمر زیاد، درد زیادی برای شخص نخواهد داشت.

چرا مرکز ایران ایمپلنت دندان؟

مرکز دندانپزشکی ایران ایمپلنت، ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی در تمامی زمینه‌های درمانی و زیبایی مفتخر است که با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی و همینطور با کیفیت‌ترین مواد مصرفی روز دنیا در محیطی آرامش بخش، با رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی در خدمت شما عزیزان باشد؛ مرکز ایران ایمپلنت با به کار گیری علم روز دنیا در انجام عملیات تخصصی دندانپزشکی توسط متخصصین مجرب و در عین حال تنظیم قیمت منصفانه و معقول توانسته است تا در صدر بهترین‌های این حوزه قرار بگیرد که این امر همچنان در حال ادامه می‌باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها