آیا ایمپلنت ثابت است؟

آیا-ایمپلنت-ثابت-است

آیا ایمپلنت ثابت است؟ آیا ایمپلنت برای همیشه ماندگاری دارد؟ آیا مراقبت های پس از کاشت تاثیری بر ثابت ماندن ایمپلنت تاثیرگذار است؟ چه مشکلاتی باعث خواهد شد که کاشت برای همیشه ماندگار نباشد؟ تمامی این سوالات به هنگام کاشت دندان برای افراد پیش خواهد آمد. اگر به دنبال جواب تخصصی هستید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ایمپلنت دندان چیست و چه کاربردی دارد؟

مراقبت دائمی از دندان و ثابت ماندن دندان طبیعی برای همه افراد میسر نیست. زمانی که دندان یا دندان هایی از بین رفت، نقش کاشت انواع ایمپلنت دندان پررنگ خواهد شد. اما سوال اینجاست که آیا ایمپلنت ثابت است و برای همیشه ماندگاری دارد؟ پایه ایمپلنت دندان حکم ریشه دندان را دارد و با دقت فراوان در استخوان فک کاشت می شود.

چنانچه بیمار از تراکم استخوان کافی و لثه های سالمی برخوردار باشد، می تواند ایمپلنت موفقیت آمیزی داشته باشد. اما در صورت عدم این موارد نیاز است که علاوه بر انجام پیوند استخوان، نسبت به درمان تحلیل لثه نیز اقدام کند. بیماری لثه به مرور زمان موجب شل و لث شدن ایمپلنت دندان می شود.

شاید با کاشت بیمار حس دندان طبیعی خود را دوباره بدست آورد اما تمام این موارد بسته به مراقبت های قبل، حین و بعد از کاشت ایمپلنت دندان دارد. هر چقدر در این زمینه تلاش بیشتری انجام شود، بدون شک ماندگاری و ثابت ماندن ایمپلنت دندان نیز بیشتر خواهد شد.

آیا ایمپلنت ثابت است؟

همانگونه که در ابتدا توضیح مختصری ارائه شد، انواع روش های کاشت و جایگزینی دندان از دست رفته وجود دارد. شما بسته به شرایط خود و صلاحدید متخصص می توانید یکی از این متدها را انتخاب کنید. برای افرادی که تمایل به کاشت ایمپلنت دندان دارند، باید خاطر نشان کرد که زمانی می توان قول ماندگاری و طول عمر بالای ایمپلنت را داد که فرد نیز به مراقبت های پس از کاشت اهتمام ورزد.

حتی سعی کنید قبل از عمل کاشت حتما نسبت به شناخت ایمپلنت اطلاعات خود را بالا ببرید. چنانچه مرجع مشخصی برای کسب این آگاهی ندارید با مشاورهای مرکز ایران ایمپلنت تماس حاصل فرمایید. اما جواب سوال، آیا ایمپلنت ثابت است؟ بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که نوع، جنس و برند ایمپلنت در ماندگاری و ثابت ماندن آن تاثیر بسزایی دارد.

بیماری که هزینه بهترین ایمپلنت دندان را پرداخت می کند با فردی که ارزان ترین نوع ایمپلنت را انتخاب می کند، بدون تردید تفاوت هایی دارند. این افراد از مزایای ایمپلنت به صورت فزاینده ی بهره می برند. خیال خود را از ایمپلنت ثابت و ماندگار برای همیشه راحت می کنند.

مرکز ایمپلنت

مراکز درمانی یا دندانپزشکی هایی که شما برای عمل کاشت به آنجا مراجعه می کنید، در ماندگاری ایمپلنت خیلی موثر است. استفاده از تجهیزات مدرن دندانپزشکی، با وجود بهترین متخصص ایمپلنت عمر ایمپلنت را تضمین می کند.  مرکز ایران ایمپلنت یکی از این مراکز است که همیشه رضایت خاطر مراجعین خود را جلب کرده است. برای دیدن انواع کاشت ایمپلنت دندان می توانید نمونه کارهای این مرکز را در وب سایت مشاهده کنید.

برتری ایمپلنت دندان نسبت به دیگر روش ها

از زمان های قدیم تا به امروز انواع روش کاشت دندان پیش روی افراد بوده است. اما ایمپلنت دندان گوی رقابت را ربوده است. اینکه آیا ایمپلنت ثابت است یا نه شاید کمی وسوسه شما را برای کاشت بیشتر کند. زمانی که شما عمل کاشت را انجام می دهید، به خوبی مشاهده خواهید کرد که تفاوتی با دندان های طبیعی خودتان ندارد. ایمپلنت به صورت محکم و ثابت در استخوان فک کاشت شده و برای سال های طولانی کمبود دندان را جبران می کند.

مزایای ایمپلنت

با از بین رفتن دندان یا دندان ها دیگر روال عادی زندگی کمی مختل می شود. اختلال در صحبت کردن، غذا خوردن و تغییر ظاهر تنها بخشی از این معضلات است. با کاشت دندان با این روش، دیگر خبری از مشکلات نیست. طرح لبخند زیبا، جلوگیری از تحلیل لثه، بهتر شدن غذا جویدن و صحبت کردن، برگشتن ظاهر طبیعی و افزایش اعتماد از مزایای ایمپلنت دندان است. به گمانم با این توضیحات تقریبا مشخص شد که آیا ایمپلنت ثابت است یا نه؟

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با مشاورهای مرکز ایران ایمپلنت تماس حاصل نمایید و یا در پایان این مقاله به صورت کامنت سوال خود را مطرح فرمایید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها