آیا ایمپلنت ثابت است؟

آیا-ایمپلنت-ثابت-است

آیا ایمپلنت ثابت است؟ ایمپلنت های دندانی چقدر پایدار هستند؟
باکتری ها و پوسیدگی دندان ایمپلنت ها را ضعیف نمی کنند. با این حال، پوسیدگی همچنان می تواند لثه ها و بافت حمایت کننده ایمپلنت ها را تحت تاثیر قرار دهد، بنابراین بهداشت دهان و دندان خوب هنوز ضروری است. ایمپلنت ها به راحتی نمی شکنند.

درست مانند دندان های طبیعی شما، ایمپلنت ها قوی هستند و به شما این امکان را می دهند که مانند دندان های طبیعی خود غذا بخورید.

تا انتهای مقاله همراه ما بمانید تا اطلاعات ارزشمندی را در اختیارتان قرار دهیم.

امکان لق شدن ایمپلنت وجود دارد؟

برای افرادی که تمایل به کاشت ایمپلنت دندان دارند، باید خاطر نشان کرد که زمانی می توان قول ماندگاری و طول عمر بالای ایمپلنت را داد که فرد نیز به مراقبت های پس از کاشت اهتمام ورزد.

حتی سعی کنید قبل از عمل کاشت حتما نسبت به شناخت ایمپلنت اطلاعات خود را بالا ببرید. چنانچه مرجع مشخصی برای کسب این آگاهی ندارید با مشاورهای مرکز ایران ایمپلنت تماس حاصل فرمایید. اما جواب سوال، آیا ایمپلنت ثابت است؟ بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که نوع، جنس و برند ایمپلنت در ماندگاری و ثابت ماندن آن تاثیر بسزایی دارد.

بیماری که هزینه بهترین ایمپلنت دندان را پرداخت می کند با فردی که ارزان ترین نوع ایمپلنت را انتخاب می کند، بدون تردید تفاوت هایی دارند. این افراد از مزایای ایمپلنت به صورت فزاینده ی بهره می برند. خیال خود را از ایمپلنت ثابت و ماندگار برای همیشه راحت می کنند.

تاثیر مرکز ایمپلنت در ماندگاری آن

مراکز درمانی یا دندانپزشکی هایی که شما برای عمل کاشت به آنجا مراجعه می کنید، در ماندگاری ایمپلنت خیلی موثر است. استفاده از تجهیزات مدرن دندانپزشکی، با وجود بهترین متخصص ایمپلنت عمر ایمپلنت را تضمین می کند.

مرکز ایران ایمپلنت یکی از این مراکز است که همیشه رضایت خاطر مراجعین خود را جلب کرده است. برای دیدن انواع کاشت ایمپلنت دندان می توانید نمونه کارهای این مرکز را در وب سایت مشاهده کنید.

با ابن شرایط کاشت موفقی خواهید داشت!

درمان موفقیت‌آمیز با ایمپلنت‌های دندانی به طور انکارناپذیری با وضعیت بافت‌های مجاور حیاتی مرتبط است. هم پایداری ایمپلنت اولیه و هم یکپارچگی استخوانی ثانویه پایدار نیاز به تامین کمی و کیفی بافت سخت کافی دارند. علاوه بر این، استخوان با تراز بالا در اطراف ایمپلنت دندان به عنوان پایه ای برای تناسب حاشیه بافت نرم با پیامدهای زیبایی بالا عمل می کند (بافت نرم از بافت سخت پیروی می کند).

از سوی دیگر

ایمپلنت‌های با قرارگیری مناسب و دارای بارگذاری عملکردی، پتانسیل نگهداری بافت مربوطه یا حتی بازسازی را دارند و با آتروفی و ​​سینتیک‌های جذب مقابله می‌کنند.

همانطور که در بالا گفته شد

یک پیش شرط اجباری برای بهبود موفقیت آمیز ایمپلنت دندان، ثبات اولیه کافی است که به طراحی کلان ایمپلنت، کیفیت مکانیکی استخوان و آماده سازی کافی بستر ایمپلنت بستگی دارد. پایداری ثانویه یا ادغام استخوانی بیشتر به ریزطراحی سطح ایمپلنت، ترکیب سطح و کیفیت بیولوژیکی استخوان بستگی دارد.

آیا قصد مشاوره دارید؟

در صورتی که قصد مشاوره تخصصی در زمینه ایمپلنت دندان در اندرزگو یا ایمپلنت همزمان با کشیدن دندان دارید همین الان با کارشناس ما تماس بگیرید یا شما می توانید در قسمت چت سوالات خود را مطرح کنید تا در اولین فرصت توسط کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ داده شود.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها