ایمپلنت One Q دنتیس چیست؟

ایمپلنت One Q دنتیس

ایمپلنت One Q کمپانی دنتیس کشور کره، به عنوان جدیدترین سیستم این برند است. One Q در حال حاضر با رقبای خود رقابت سختی را شروع کرده است. در مجموع برند Dentis جزو سیستم های ساده و راحت کشور کره است و به دیگر نقاط جهان ارسال می شود. اگر شما هم قصد کاشت ایمپلنت دندان با بهترین قیمت و بهترین برند ایمپلنت دندان را دارید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ایمپلنت One Q دنتیس چیست و چه کاربردی دارد؟

ایمپلنت دندان وان کیو دنتیس دارای سطح SLA است. این قابلیت سبب شده است که استخوان سازی به طرز عجیبی رشد و افزایش پیدا کند. بدنه سیستم و سرتیپر این فیکسچر به نحوی ساخته شده است که اجازه کنترل بهتری را می دهد و ثبات اولیه را ارتقا می دهد. فیکسچر One Q از کانکشن های داخلی تیپر 11 درجه و هگزانول برخوردار هستند.

کانکشن های داخلی ایمپلنت One Q از حرکت های ریز و فضاسازی ریز میان فیکسچر و اباتمنت جلوگیری می کند. این کانکشن ها نیز در تنوع بالا و در سایزبندی های خاصی طراحی می شوند. کشور کره همانند دیگر ایالت های سازنده ایمپلنت دندان، همیشه بهترین نوع ایمپلنت دندان را تولید و عرضه می کنند.

ایمپلنت کره ای دنتیس چیست؟

وقتی صحبت از ساخت ایمپلنت دندان به میان می آید، کشور کره حرفی برای گفتن دارد. این کشور با تولید و عرضه انواع مدل های ایمپلنت دنتیس، محبوبیت خود را به دست آورده است. این مدل ها شامل موارد زیر است:

  • s-Clean
  • i-Clean
  • e-Clean
  • OneQ
  • IFIX

ایمپلنت One Q کره ای دنتیس بدون ایجاد کردن هیچ گونه عارضه ای در بدن، برای تمامی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از سوی دیگر برند کره ای ایمپلنت دندان در کشور ایران به خوبی پیدا می شود. علاوه براین بیشتر مراکز درمان امکان استفاده از بیمه درمانی برای پرداخت هزینه ایمپلنت دندان کره ای را فراهم کرده اند.

چرا ایمپلنت کره ای دنتیس مدل One Q

وقتی شخص دندان یا دندان خود را از دست می دهد، به دنبال هر کاری جهت جبران آن می رود. ایمپلنت دندان یکی از این گزینه ها که حس خوب دندان طبیعی را دوباره به شما می بخشد. کشور کره که تنوع زیادی در ایمپلنت دندان دارد، ایمپلنت دندان دنتیس مدل One Q را به صورت ویژه ای طراحی کرده است. این مدل سازگاری کامل با بدن بیمار را دارد. مرکز ایران ایمپلنت یکی از مراکز درمانی دندان است که ایمپلنت های کره ای را به بیماران خود عرضه می کند.

چه کسانی می توانند ایمپلنت دندان دنتیس وان کیو را کاشت کنند؟

برای کاشت ایمپلنت دندان در هر نوع و برندی، نیاز است که فرد یک سری شرایط لازم و مهم را برای کاشت داشته باشد. یکی از این شرایط، داشتن تراکم استخوان به حد کافی است. چنانچه این امکان وجود نداشته باشد، پیوند استخوان یکی از گزینه های پیش رو است. برای پیوند استخوان هم چندین راه منتخب وجود دارد. ایمپلنت One Q نیز از این قاعده مستثنی نیست و بایستی شرایط کاشت برای بیمار فراهم باشد. چنانچه قصد کاشت ایمپلنت دندان کره ای مدل One Q را دارید، حتما با مشاوران مرکز ایران ایمپلنت مشوری داشته باشید.

هزینه ایمپلنت دندان دنتیس مدل One Q

هزینه های ایمپلنت دندان حال با هر برندی، در همان ابتدا مشخص نمی شود. برای تخمین هزینه ها باید چندین فاکتور را مورد بررسی قرار داد. تخصص فرد پزشک، مکان جراحی ایمپلنت، تجهیزات مدرنی که استفاده می کنند، همه می توانند این هزینه را افزایش دهند.

علاوه بر موارد بالا برند، نوع و جنس ایمپلنت می تواند هزینه های ایمپلنت دندان را افزایش دهد. اما در نظر داشته باشید که با یکبار هزینه کردن برای کاشت ایمپلنت دندان خود را از هزینه های مازاد بعدی و سال های آینده رها ساخته اید. در کنار این موارد تعداد ایمپلنت دندان، محل کاشت و نوع کاشت می تواند هزینه را متغیر سازد.

چرا مرکز ایران ایمپلنت دندان

مرکز دندانپزشکی ایران ایمپلنت، ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی در تمامی زمینه‌های درمانی و زیبایی مفتخر است که با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی و همینطور با کیفیت‌ترین مواد مصرفی روز دنیا در محیطی آرامش بخش، با رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی در خدمت شما عزیزان باشد؛ این مرکز با به کار گیری علم روز دنیا در انجام عملیات تخصصی دندانپزشکی توسط متخصصین مجرب و در عین حال تنظیم قیمت منصفانه و معقول توانسته است تا در صدر بهترین‌های این حوزه قرار بگیرد که این امر همچنان در حال ادامه می‌باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها