ایمپلنتیوم ایمپلنت دندان درجه یک کره ای

ایمپلنتیوم

ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم  چیست؟ ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم دارای چه ویژگی هایی است؟

در این میان ایمپلنت کره ای با برند ایمپلنتیوم نیز به عنوان ایمپلنت درجه یک کره ای شناخته می شود که مسلما از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و کیفیت مناسبی دارد که در این مطلب می خواهیم به بررسی آن بپردازیم.

ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم یا ایمپلنت کره ای دنتیوم اخیرا در بازار داغ دندانی خود را به خوبی نشان داده است. قیمت و تنوع برند و مدل های ایمپلنت کره ای به حدی بوده که به راحتی می تواند هر فردی را راضی نگه دارد. اما فراموش نکنید که همانند دیگر اجناس دندانپزشکی بدون شک ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم

نیز می تواند دارای جنس خوب و یا بد باشد. شما با خواندن این مقاله که توسط متخصص ایران ایمپلنت جمع آوری شده است می توانید به راحتی بهترین نوع ایمپلنت کره ای را انتخاب کره و از قیمت ایمپلنت کره ای مطلع شوید

ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم

ایمپلنت کره ای cmi و  برند ایمپلنتیوم یا دنتیوم را می توان به عنوان یک برند قدیمی در ایران به یاد آورد. حضور پر رنگ این نوع ایمپلنت در کنار دیگر ایمپلنت های دندان می تواند شما را با کمترین درد و حس ناراحتی صاحب دندان کند. اگر از آن دسته افراد هستید که قبلا برای کاشت دندان اقدام کرده باشید با تنوع و مدل های مختلف ایمپلنت دندان روبرو شده اید. ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم جزو پرفروش ترین برندهای ایمپلنت دندان می باشد. همین نکات سبب شده است که در بین دیگر ایمپلنت های کره ای نام و نشان خاصی برای خود کسب کند. کشور کره جنوبی ساخت ایمپلنت ایمپلنتیوم را از سال 2000 شروع کرده و در سال 1384 به صورت قانونی وارد ایران شد.

 

ایمپلنتیوم

 

ویژگی های برند ایمپلنتیوم

انواع ایمپلنت کره ای دارای دوام و طول عمر زیادی هستند از این رو در بسیاری از کاشت ایمپلنت از این مارک و برند استفاده می شود. در میان انواع شرکت های سازنده ایمپلنت، شرکت دنتیوم با کمک تکنولوژی های پیشرفته توانسته است انواع مختلفی از ایمپلنت را تولید و عرضه کند. این انواع شامل:

 • Super Line
 • Implantium
 • Simple Line II
 • Slim Line
 • Overdenture System
 • NR Line
 • Implantium II

اگر سری به مراکز مختلف ساخت ایمپلنت دندان بزنید مشاهده خواهید کرد که ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم بیشترین کاربرد را در میان انواع کاشت ایمپلنت دارد. چیزی که باعث شده است نام ایمپلنتیوم بر سر زبان ها بیافتد، به کار بردن نام ایمپلنتیوم به جای نام شرکت سازنده می باشد.

اما در مجموع ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم جزو ایمپلنت های فوری بوده که برای کاشت ایمپلنت فوری یا ایمپلنت یک روزه مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین ایمپلنت کره ای

ورود کاشت ایمپلنت دندان که همانند یک دندان طبیعی می تواند در زندگی فرد نقش داشته باشد، باعث شده است که تنوع و مدل های زیادی را در دنیای دندانپزشکی شاهد باشیم. با مراجعه بیمار به مرکز ایران ایمپلنت و مشاوره با متخصص در انتخاب ایمپلنت دندان بخصوص ایمپلنت دندان کره ای بهتر می تواند تصمیم بگیرد.

تقریبا امروز هر کشوری مانند کشور ایران، خود بعنوان سازنده در حال ساخت قطعات ایمپلنت دندان می باشد. کشور کره جنوبی نیز مانند دیگر کشورها در طی چند سال اخیر توانسته است بخش عظیمی از بازار قطعات ایمپلنت دندان را به دست گرفته است. یکی از دلایل اینکه بیشتر بیماران ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم  و یا ایمپلنت سوئیسی را به عنوان بهترین نوع ایمپلنت کره ای میشناسند، قیمت خوب و ایده آل آن می باشد. در نظر داشته باشید که دست یافتن به قطعات ایمپلنت مانند فیکسچر، اباتمنت و هیلینگ و … برای این نوع از ایمپلنت بسیار راحت تر می باشد. اما فراموش نکنید که احتمال وجود ایمپلنت کره ای می تواند به صورت کیفیت خوب و کیفیت در بازار وجود داشته باشد. در نظر داشته باشید که همیشه بهترین ایمپلنت کره ای را شرکتی می سازد که دارای نامی معتبر باشد.

مزایای ایمپلنت ایمپلنتیوم

به طور کلی ایمپلنت درجه یک کشور کره یعنی ایمپلنت ایمپلنتیوم دارای مزیت های زیادی به شرح زیر است:

 • هزینه و قیمت مناسب
 • برابری کردن با ایمپلنت های اروپایی
 • امکان استفاده از این نوع ایمپلنت در ایران
 • امکان تهیه کردن این ایمپلنت به راحتی
 • کیفیت مناسب
 • دوام و طول عمر بالا
 • حفظ زیبایی ظاهری دندان ها
 • همخوانی داشتن با دندان های طبیعی
 • ایجاد ظاهری طبیعی در دهان

فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت ایمپلنت

در دنیای دندانپزشکی نمی توان به صورت دقیق قیمت و هزینه خدمات دندانپزشکی را اعلام کرد. برای هر کدام از این خدمات بسته به شرایط بیمار و قطعات مورد استفاده و جراحی های مورد نیاز قیمت و هزینه نیز متغیر خواهد بود. در این میان نیز ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم از این قاعده مستثنی نبوده و با توجه به فاکتورهای زیر دارای هزینه متغیر برای بیمار می باشد.

شاید در نگاه اول قیمت ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم برای شما اندکی گران باشد اما در دراز مدت که شما را از زیر بار هزینه های بعدی دندانپزشکی رها می سازد این گران بودن اصلا به چشم نخواهد آمد. بدون شک به کار بردن یک ایمپلنت کره ای با کیفیت بسیار بالا می تواند رضایت خاطر شما را تا مدت طولانی فراهم کند. شک نکنید که ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم می تواند یک گزینه بسیار خوب و مناسب برای هر شخصی باشد.

همه موفقیت کاشت ایمپلنت کره ای CIS به قطعات بکار رفته خلاصه نمی شود. خدماتی که در طی جراحی و پس از جراحی به بیمار ارائه می شود می تواند این موفقیت را بالا و یا کاهش دهد. تجربه و تخصص فرد متخصص می تواند یکی دیگر از فاکتورهای اصلی در افزایش هزینه دندانپزشکی کاشت ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم باشد.

نوع و جنس روکش ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم نیز می تواند تا حدود زیادی هزینه ایمپلنت دندان را برای شما با نوسان مواجه کند. برای ساخت ایمپلنت دندان نیاز است که با برخی از لابراتوارها همکاری داشت. کیفیت کار و نوع جنس بکار رفته برای قالب می تواند یکی دیگر از فاکتورهای اصلی هزینه ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم باشد.

آیا قیمت ارز و دلار بر روی هزینه ایمپلنت دنتیوم تاثیر می گذارد؟

از آنجایی که ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم یک ایمپلنت وارداتی است و از کشور کره باید به ایران وارد شود، قیمت و نرخ روز ارز و دلار بر روی هزینه آن تاثیر می گذارد و می تواند باعث افزایش و یا کاهش هزینه ایمپلنت شود.

در نتیجه زمانی که قصد دارید از ایمپلنت استفاده کنید به نرخ روز ارز و دلار در بازار توجه کنید.

آیا ایمپلنت کره ای دنتیوم در ایران قابل استفاده است؟

با در نظر گرفتن این موضوع که ایران کشوری تحت تحریم های جهانی است، پیدا کردن تمامی محصولات خارجی در این کشور ممکن نیست، اما خوشبختانه ایمپلنت کره ای دنتیوم را می توان به راحتی در ایران یافت کرد و از آن استفاده نمود.

تنها کافی است که به کلینیک های دندانپزشکی نظیر ایران ایمپلنت مراجعه شود که دارای انواع کره ای ایمپلنت باشند و برند دنتیوم را ارائه دهند.

آیا می توان هزینه ایمپلنت کره ای برند ایمپلنتیوم را به صورت اقساطی پرداخت کرد؟

هزینه ایمپلنت در ایران بسیار بالا است و هر کسی در جامعه توان پرداخت هزینه ایمپلنت را ندارد خصوصا اگر تعداد دندان هایی که فرد مورد نظر قصد ایمپلنت کردن آن را دارد زیاد باشد.

خوشخبتانه برخی از کلینیک های دندانپزشکی برای رفاه حال بیماران شرایط پرداخت هزینه اقساطی را فراهم کرده اند و با این وجود می توان هزینه آن را به صورت اقساطی پرداخت کرد.

تنها کافی است تا برای انجام این کار به کلینیک هایی که امکان پرداخت اقساطی را فراهم کرده اند و ایمپلنت برند دنتیوم را ارائه می دهند، مراجعه کرد.

مراقبت های پس از ایمپلنت کره ای

برای اینکه مارک ایمپلنت ایمپلنتیوم نتیجه مطلوب و خوبی داشته باشد بهتر است اقدامات زیر را با مشورت متخصص خود انجام دهید:

 • برای جلوگیری از خونریزی بهتر است که کمپرس یخ را استفاده کنید. برای اینکار یخ را در یک پارچه بپیچانید و در فاصله زمانی 10 دقیقه بر روی گونه خود بگذارید
 • تورم و کبود شدن گونه یا چانه تا 72 ساعت طبیعی می باشد پس نگران نباشید
 • عدم مصرف غذاهای سفت و نوشیدنی های داغ
 • عدم استفاده از نی برای نوشیدن مایعات
 • عدم استفاده از مسواک در روز اول
 • استفاده از آنتی بیوتیک با تجویز متخصص ایمپلنت
 • استفاده از دهانشویه توصیه شده متخصص
 • عدم مصرف دخانیات و کشیدن سیگار
Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها