ایمپلنت آلمانی به همراه انواع، کاربردها و ویژگی ها

انواع ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت آلمانی


ایمپلنت آلمانی

آیا انواع ایمپلنت آلمانی را می شناسید؟ آیا می دانید کدام یک از برند های تولید ایمپلنت در جهان از همه برند ها مرغوب تر است؟

دندان ها از جایگاه ویژه ای در سلامت و زیبایی اشخاص برخوردار هستند که پدیدار شدن کوچک ترین مسائلی در آنها مشکلات بزرگی را ایجاد می کند.

به عنوان مثال : تا کنون به چهره اشخاصی که به علت از دست دادن دندان ها دارای گونه های فرو رفته و  لب های جمع شده هستند، توجه کرده اید؟

این موضوع تنها یک نمونه از تاثیرات از دست رفتن و آسیب دیدن دندان ها در زیبایی اشخاص است.

ترمیم دندان های از دست رفته و یا آسیب دیده مساله بسیار مهمی است که باید مورد رسیدگی قرار بگیرد تا هم مشکلات اساسی از نظر سلامتی برای اشخاص به وجود نیاید و هم زیبایی افرادی که با این مسائل مواجه هستند، حفظ گردد.

خصوصا با توجه به اینکه امروزه حفظ زیبایی در سراسر جهان از جایگاه مهمی برخوردار گشته است و تعداد بسیار زیادی از بانوان و آقایان بدون هیچ محدوده سنی به دنبال حفظ زیبایی خود با روش های مختلف هستند.

همان طور که می دانید امروزه برای ترمیم دندان های از دست رفته راهکارهای متفاوتی وجود دارد که یکی از معروف ترین و پرکاربرد ترین این راهکار ها استفاده از روش ایمپلنت دندانی است.

انواع ایمپلنت آلمانی همانند ایمپلنت سوئیسی موجود در بازار دندانپزشکی خیال هر فردی را که در اثر حوادث ناگوار و یا بیماری ها دندان خود را از دست داده اند، آسوده کرده است. با از دست دادن دندان هر شخصی دچار اختلالاتی در روال عادی زندگی خود از قبیل از دست دادن اعتماد بنفس، مشکل در حرف زدن و یا حتی غذا خوردن خواهد شد. در این شرایط بهترین تصمیم و کار برای این شخص، کاشت انواع ایمپلنت بوده که هر کدام بسته به شرایط بیمار و مقدار هزینه موجود قابل انجام است.

تنوع ایمپلنت دندان نه تنها مختص به کشور آلمان شده است بلکه شاهد انواع ایمپلنت کره ای، انواع ایمپلنت سوئیسی، انواع ایمپلنت ایرانی و حتی چینی شده ایم. هر کدام از این انواع خود دارای هزینه های جداگانه ای می باشند. در ادامه متخصص مرکز ایران ایمپلنت با ارائه توضیحاتی در خصوص انواع ایمپلنت آلمانی تصمیم شما را برای کاشت ایمپلنت دندان آشنا خواهد کرد.

ایمپلنت آلمانی چیست و چه کاربردی دارد؟

همانند کشور کره جنوبی که ایمپلنت کره ای را ساخته است، کشور آلمان هم در خصوص ساخت انواع ایمپلنت دندان دستی بر آتش دارد. ایمپلنت دندان که به عنوان بهترین جایگزین دندان های از دست رفته در بیشتر کلینیک ها و مراکز درمانی به جشم می خورد، توانسته است مشتریان خود را به وضوح سمت خود بکشد.

از کاربردهای ایمپلنت دندان آلمانی و ایمپلنت اشترومن می توان به افزایش اعتماد به نفس به بیمار و رفع مشکلات غذا خوردن و صحبت کردن می باشد که براساس قیمت آن قابل تهیه برای هر فردی می باشد. متخصص های مرکز ایران ایمپلنت با استفاده از جنس تیتانیوم، قابلیت جذب و سازگاری آن با لثه را افزایش داده است.

لازم به ذکر است که امروزه از معتبر ترین انواع برند های تولید ایمپلنت با گارانتی در سراسر جهان، ایمپلنت های آلمانی هستند که جایگاه بسیار خوبی را در تمامی جهان به خود اختصاص داده اند. از این رو می توان به جرات گفت که انواع ایمپلنت آلمانی از بهترین ایمپلنت های تولید شده در جهان می باشد و به گروه ایمپلنت های اروپایی تعلق می گیرند که پس از ایمپلنت های آمریکایی در جایگاه اول قرار دارند.

انواع ایمپلنت آلمانی دندان

انواع ایمپلنت آلمانی

اینکه کدام مدل از انواع ایمپلنت دندان آلمانی و یا ایمپلنت ایرانی مورد انتخاب بیمار و دندانپزشک باشد، بسته به شرایط بیمار و مقدار هزینه ای که می تواند پرداخت کند متفاوت خواهد بود. انواع ایمپلنت دندان آلمانی شامل موارد زیر است:

ایمپلنت دندان Xive

Xive را می توان جزو برندهای معروف انواع ایمپلنت آلمانی دانست که زیرمجموعه شرکت دنس پلای می باشد. این شرکت خود دارای چند ملیتی می باشد. اگر بخواهیم از امتیازات این برند بگوییم بایستی خاطر نشان شد که دارای تنوع سایز و موفقیت بالا از نظر کاشت می باشد. چنانچه پیدا کردن این قطعه سخت شده است تنها دلیل آن را تحریم های وارده به ایران بدانید. متاسفانه استفاده از قطعات پروتزی غیراصل سبب می شود که مشکلات بیشتری برای بیمار به وجود آید.

ایمپلنت دندان Ankylos

این برند نیز زیرمحموعه دنس پلای بوده که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. ایملپنت Ankylos بسیار گران تر از دیگر برندها می باشد. هرچند که سرنوشت این مدل همانند دیگر مدل ها دستخوش مشکلات کرونا شده است اما با این حال، به سختی در ایران پیدا می شود.

ایمپلنت دندان Bego

در صورتی که بیمار به دنبال ایمپلنت با لیزر با قیمت متوسط به بالا می گردد، Bego می تواند گزینه بسیار خوبی برای وی باشد. شرکت Bego از آلیاژ بسیار خوبی استفاده می کند که به راحتی با لثه جوش خواهد خورد. در ایران شرکت روژان درمان نمایندگی آن را قبول کرده است. دیگر انواع ایمپلنت آلمانی که در ایران وجود دارد هر کدام نمایندگی مخصوص به خود را دارند. نسل جدید ایمپلنت آلمانی Bego با نام جدید ایکس وارد ایران نشده است و همچنان نسخه قدیمی آن وجود دارد. در نظر داشته باشید که این برند اباتمنت های زیرکونیم دارد که می تواند زیبایی دندان را دوچندان کند.

در نتیجه چنانچه به دنبال یک ایمپلنت با کیفیت و با قیمت مناسب هستید که به خوبی بتوانید با کمک آن دندان های خود را ترمیم کنید، به شما پیشنهاد می  کنیم که از برند bego برای ترمیم دندان های خود استفاده نمایید و نتیجه موفقیت آمیزی را دریافت کنید.

ایمپلنت دندان DRS (Ratio)

از بهترین برند های تولید کننده ایمپلنت در آلمان برند  drs است که این برند در گروه گران قیمت ترین انواع ایمپلنت آلمانی قرار دارد و توسط شرکتی به نام میزینگر ساخته و تولید می شود. برند drs یکی از ورژن های ایمپلنت اشترومن است که اصالت خود را در طی سال های گذشته ثابت کرده است.

اگر به دنبال بهترین مارک ایمپلنت هستید بهتر است که ایمپلنت DRS را انتخاب کنید. این نوع از ایمپلنت آلمانی دارای قیمت گرانی می باشد که شرکت میزینگر ساخت آن را به عهده دارد. DRS یک ورژن از ایمپلنت اشترومن بوده که هر کدام به دنبال ادعای اصالت بودن هستند.

ایمپلنت دندان Alphatech

افرادی که مشکل تحلیل لثه دارند می توانند از ایمپلنت Alphatech استفاده کنند. این نوع از انواع ایمپلنت آلمانی با سطح هیدروکسید کلسیم پوشانده شده و نواحی ضعیف استخوان را به خوبی پیوند می دهد. متاسفانه قیمت این نوع از ایمپلنت آلمانی بالا بوده و دندانپزشکان و جراحان می توانند در این قیمت انتخاب های بهتری داشته باشند.

ایمپلنت دندان Ritter

ایمپلنت نوپایی که به تازگی وارد ایران شده است. Ritter بیشتر در تولید یونیت های دندانپزشکی خود را نشان داده است. هر چند که در بازار رقابت برای دندانپزشکان و جراحان دارای قیمت پایین می باشد اما متاسفانه مشکلاتی مانند عدم تطابق دریل با سایز فیکسچر و ست جراحی ضعیف وجود دارد. همین امر باعث شده است که درصد شکست آن بالا باشد.

ایمپلنت دندان Argon

Argon نیز یکی دیگر از انواع ایمپلنت آلمانی جدید می باشد که از نظر علم دندانپزشکی دارای عدم تطابق فرز با فیکسچر را در فک پایین دارد و جراحی آن را مشکل می کند. از لحاظ هزینه دارای قیمت متوسط می باشد که درخصوص تحلیل استخوان و موفقیت مدت ماندگاری ایمپلنت مانند دیگر انواع ایمپلنت ندارد.

مزایای انواع ایمپلنت آلمانی چیست؟

ایمپلنت آلمانی در انواع مختلف آن دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

کیفیت مناسب

انجام ایمپلنت در سعادت آباد از چنان کیفیتی برخوردار هستند که در صورت استفاده از آنها می توان تا پایان عمر از آنها بهره برد و دیگر نیازی به ترمیم مجدد دندان ها نخواهد بود که در نتیجه در صورت استفاده از این نوع ایمپلنت تنها یک بار باید برای تهیه و ترمیم دندان ها هزینه شود.

اما لازم به ذکر است که در صورت استفاده از هر نوع ایمپلنتی باید مراقبت های لازم از دندان های ترمیم شده توسط ایمپلنت انجام شود.

ظاهری کاملا طبیعی

ایمپلنت های آلمانی دارای ظاهری کاملا طبیعی هستند که این موضوع را می توان به عنوان یکی از مزیت های مهم آن مطرح کرد زیرا ایجاد زیبایی و ظاهری طبیعی در دندان ها امری مهم است و هیچ کس تمایل ندارد که اشخاص دیگر بتوانند ترمیم دندان ها را در آنها تشخیص دهند.

سازگاری مناسب با بدن

ایمپلنت هایی که از نوع آلمانی هستند به گونه ای ساخته می شوند که از سازگاری خوبی با بدن برخوردارند و استفاده از آنها باعث آسیب دیدن بافت های مجاور دندان مورد نظر نمی شود بلکه در عین حال باعث پیوند استخوان های ضعیف نیز می گردد.

هزینه انواع ایمپلنت آلمانی چه قدر است؟

انجام ایمپلنت در شهرک غرب در گروه گران قیمت ترین انواع برند های ایمپلنت هستند که قیمت بالای آنها باعث می شود تا تمامی افراد شرایط استفاده از این نوع ایمپلنت را نداشته باشند، در حالی که اگر اشخاص بتوانند از عهده هزینه آن بر بیایند، این نوع ایمپلنت از بهترین ایمپلنت ها خواهد بود.

به عبارت دیگر متاسفانه مساله هزینه لازم برای تهیه ایمپلنت باعث می شود که عده زیادی از افراد در جامعه به تهیه برند های بی کیفیت ایمپلنت مانند: ایمپلنت های ایرانی و چینی بپردازند.

هزینه انواع ایمپلنت آلمانی

انواع ایمپلنت آلمانی دندان به عنوان یک جایگزین موثر و عالی این روزها شناخته شده است. بهتر است بدانید که هر کدام از انواع مارک و برندهای ایمپلنت های آلمانی دندان بسته به کیفیت و عملکرد دارای هزینه های متنوعی هستند. تنوع شرکت ها و سازندگان ایمپلنت دندان به حدی زیاد بوده که انتخاب بهترین برند و مدل کاری بس سخت و دشوار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت ایمپلنت دندان با روکش می توانید با شماره های مرکز تماس حاصل فرمایید. پرسنل مجرب مرکز ایران ایمپلنت توضیحات کامل را در این خصوص ارائه خواهند کرد.

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه انواع ایمپلنت آلمانی چیست؟

در صورتی که قصد داشته باشید تا از انواع برند های ایمپلنت آلمانی استفاده کنید باید بدانید که

علاوه بر مسائل ذکر شده در قسمت فوق در خصوص هزینه ایمپلنت های آلمانی، عوامل دیگری نیز علاوه بر کیفیت و عملکرد ایمپلنت آلمانی بر روی هزینه آن تاثیر گذار هستند  که این عوامل را می توان از قبیل زیر نام برد:

تعداد دندان هایی که باید برای شخص ایمپلنت شوند

مسلما هر چه تعداد دندان هایی که شخص قصد ایمپلنت کردن آنها را داشته باشد، بیشتر باشد، هزینه مورد نیاز برای استفاده از ایمپلنت آلمانی نیز افزایش پیدا می کند. در نتیجه هزینه ایمپلنت آلمانی مورد نیاز برای یک دندان تا هزینه مورد نیاز برای ترمیم دندان های یک فک کامل بسیار متفاوت خواهد بود که باید در خصوص ترمیم دندان های خود به این مسائل نیز توجه کنید.

دستمزد پزشک

علاوه بر آن بهترین دکتر ایمپلنت و دندانپزشکان نیز دارای دستمزد های متفاوتی هستند و انتخاب پزشک معالج خود یکی دیگر از مسائلی است که در رابطه با قیمت ایمپلنت آلمانی تاثیر گذار خواهد بود.

هزینه مربوط به کلینیک دندانپزشکی

کلینیک های دندانپزشکی بر اساس تعرفه ایمپلنت اقساطی و  تجهیزاتی و خدماتی که در اختیار بیمار قرار می دهند و یا بر اساس منطقه ای که در آن واقع شده اند، هزینه های متفاوتی را از بیماران دریافت می کنند که این موضوع نیز قیمت استفاده از ایمپلنت آلمانی را تغییر می دهد.

استفاده از بیمه درمانی

برخی از بیمه های درمانی و بیمه های تکمیلی هزینه مربوط به ایمپلنت دندان در انواع مختلف را پرداخت می کنند، برخی از آنها هیچ هزینه ای را در زمینه دندانپزشکی متقبل نمی شوند و برخی نیز نیمی از هزینه را در این رابطه پرداخت می نمایند.

از این رو در صورت استفاده از بیمه های درمانی مختلف برای استفاده از انواع ایمپلنت آلمانی هزینه دندانپزشکی مربوطه نیز تغییر پیدا می کند.

کلام پایانی

دوستان عزیز در این مطلب ما سعی بر آن داشتیم که مسائل مهم و ضروری در خصوص انواع ایمپلنت آلمانی را برایتان مطرح کنیم و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم تا در خصوص استفاده از ایمپلنت آلمانی دچار مشکل نشوید و با اطلاعات کافی از انواع آن استفاده نمایید.

چنانچه با وجود مطالعه این مطلب باز هم به دریافت اطلاعات بیشتری نیاز دارید، بهتر است که سایر مقالات درج شده در وب سایت ما را نیز مطالعه نمایید تا شاید پاسخ پرسش های خود را دریافت کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها