ایمپلنت بازیگران

ایمپلنت بازیگران
آنچه می‌خوانید! ...

آیا بازیگران هم از ایمپلنت استفاده می کنند؟ ایمپلنت بازیگران چگونه است؟ بازیگران و سلبریتی ها نیاز است که از هر لحاظ زیبا و آراسته باشند. این افراد که به عنوان الگوی مردم در زمینه ها مختلف شناخته شده اند بایستی درخصوص بهداشت دهان و دندان نمونه باشند.

زمانی که بازیگران با عدم دندان و یا دندان های خراب در میان مردم حضور پیدا می کنند، دیدگاه افراد نسبت به آنها خیلی تغییر می کند. ایمپلنت بازیگران یک نمونه از اقداماتی است که یک سلبریتی به هنگام نقص دندان بایستی حتما انجام دهد.

زمانی که بازیگران لبخند می زنند و دندان های یک دست و سفید در ذهن ببینده بیشتر باقی خواهد ماند و رغبت آنها برای کاشت ایمپلنت دندان نیز بیشتر خواهد شد.

با مرکز ایران ایمپلنت همراه باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قراردهیم.

2 جزء اصلی ایمپلنت

قسمت های اصلی ایمپلنت بازیگران شامل موارد زیر بوده که هر کدام با ظرافت تمام و دقت زیاد متخصص مرکز ایران ایمپلنت کار گذاشته می شود.

1) فیکسچر

یک بخش حساس و حیاتی در ایمپلنت با گارانتی، فیکسچر می باشد. فیکسچر یک پایه تیتانیومی یا یک پست بوده که در استخوان فک بالا و پایین بازیگر کاشته می شود. شکل ظاهری آن به صورت پیچ بوده و در جای خالی دندان هنرمندان یا بازیگران به کار می رود.

هرچند که

استحکام و پایداری این پایه فلزی از ریشه اصلی دندان شخص بسیار بیشتر است. اما در مقابل نیز نسبت به پوسیدگی استقامت بیشتری دارد و دیرتر از زمان موعد پوسیده خواهد شد این امر باعث شده است که بازیگران علاقه بیشتری برای کاشت ایمپلنت بازیگران داشته باشند.

ظاهر کاملا طبیعی تاج دندان با کمک پایه تیتانیومی بیشتر خود را نشان می دهد. تاج دندان مصنوعی بر روی پایه پپ تیکه داده شده و دیگر نیازی به تراشیدن دندان سالم مجاور نخواهد بود. زمانی که بازیگر در جلوی دوربین ظاهر می شود تصویر مصنوعی از او دیده نمی شود.

2) اباتمنت

بخش به بخش کاشت ایمپلنت بازیگران با وسواس خاصی طی می شود. یکی از مراحل کاشت ایمپلنت دندان به کارگذاشتن اباتمنت در داخل فیکسچر است. جنس اباتمنت به طور معمول از سرامیک، فولاد ضد زنگ، زیرکونیا، طلا یا تیتانیوم ساخته می شود.

از فیکسچر

به عنوان اتصال دهنده تاج دندان به پایه ایمپلنت استفاده شده و برای تضمین استحکام خود آن از دیگر اتصالات کمک گرفته می شود. مزایای استفاده از فیکسچر جهت جلوگیری از افتادن تاج دندان بازیگر از روی پایه بوده و یا عدم ترک خوردن آن به هنگام زدن فشار زیاد در حین صحنه های اکشن و سخت به روی آن می باشد.

پروتز دندان مصنوعی ایمپلنت بازیگران یا تاج دندان

نشان دادن ظاهر طبیعی بازیگر در جلوی دوربین برای هر کارگردانی بسیار اهمیت دارد. تاج دندان را زمانی استفاده می کنند که می خواهند ایمپلنت بازیگران شباهت زیادی به دندان طبیعی داشته باشد. تاج را به عنوان یک کپ بر روی ایمپلنت قرار داده و جایگزین مناسبی برای دندان طبیعی خواهد بود.

تاج دندان از جنس بسیار سخت ساخته شده و نسبت به زرد شدن و پوسیدگی نیز مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. از این نکته غافل نشوید که در صورت پیچ شدن در داخل اباتمنت، بایستی فضای خالی با کامپوزیت دندان پر شود.

ایمپلنت-بازیگران

علت کاشت ایمپلنت بازیگران که باید بدانید!

حرفه بازیگری چنان حایز اهمیت است که با خراب شدن دندان، بازیگر تمام تلاش خود را برای ترمیم و جایگزینی دندان از دست رفته انجام می دهد. با انجام این کار مزایای زیادی از جمله موارد زیر برای بازیگر با ایمپلنت بازیگران بدست می آید.

ظاهر طبیعی و غیرمصنوعی یکی از امتیازات بازیگران معروف و سلبریتی های نامدار می باشد. شکل طبیعی و نرمال ایمپلنت های دندانی بازیگر به حدی بوده که فرد احساس ظاهری مصنوعی در چهره خود ندارد.

عدم تراش دندان یکی دیگر از مزیت های کاشت دندان و کامپوزیت دندان بوده که باعث می شود ظاهر و رنگی همانند دندان طبیعی در صورت شخص باقی بماند. کلینیک ایران ایمپلنت با تصاویر سه بعدی و تکنولوژی های پیشرفته توانسته است که رنگ، جنس و اندازه تاج دندانی طبیعی را برای هر شخص به ارمغان آورد.

انواع ایمپلنت های مورد استفاده توسط بازیگران

زمانی که بازیگران برای ترمیم دندان های خود با استفاده از ایمپلنت اقدام می کنند، ترجیح می دهند که از انواع با کیفیت ایمپلنت های دندانی نظیر: ایمپلنت های آمریکایی، اروپایی و یا کره ای درجه یک استفاده کنند.

زیرا بازیگران در مقایسه با سایر افراد بیشتر در معرض توجه قرار دارند و حفظ زیبایی برای انها مساله بسیار مهمی است. گذشته از آن بازیگران به علت شرایط شغلی که دارد که باید از انواع حرفه ای و بسیار با کیفیت ایمپلنت استفاده کنند که ظاهر آنها بسیار طبیعی به نظر برسد و تماشاچی متوجه ترمیم دندان های آنها نشود.

از این رو معمولا ایمپلنت سوئیسی توسط بازیگرانی ایرانی و یا خارجی استفاده می شود.

7 مزیت استفاده از ایمپلنت در مقایسه با سایر روش ها

زمانی که بازیگران برای ترمیم دندان های آسیب دیده خود از ایمپلنت کره ای به جای تکنیک های دیگر استفاده می کنند، از مزیت های ذکر شده در قسمت زیر بهره مند می شوند:

1) حفظ ظاهری کاملا طبیعی
2) حفظ زیبایی ظاهری خود
3) بهره مند شدن از دوام و استحکام بالای ایمپلنت
4) ترمیم دندان های خود به بهترین شکل ممکن
5) امکان ترمیم تمامی دندان های خود با استفاده از این روش
6) امکان تعیین نوع برند و جنس
7) همخوان بودن رنگ ایمپلنت با دندان های طبیعی
8) و ….

تمامی این مزیت ها نشان دهنده این موضوع هستند که استفاده از ایمپلنت در مقایسه با سایر روش ها برای بازیگران بهتر است.

کلینیک های دندانپزشکی مناسب برای بازیگران

معمولا بازیگران زمانی که برای استفاده از ایمپلنت دندان اقساطی اقدام می کنند، سعی می کنند که به کلینیک های دندانپزشکی بسیار حرفه ای مانند: کلینیک ایران ایمپلنت مراجعه کنند و از خدمات و تجهیزات این کلینیک ها بهره مند شوند.

به عبارت دیگر کلینیک های دندانپزشکی مورد نظر بازیگران دارای شرایط ذکر شده در قسمت زیر است:

  1. دارا بودن تجهیزات پیشرفته و جدیدترین متد های ایمپلنت دندان
  2. بهره بردن از همکاری با بهترین دندانپزشکان در سطح شهر و یا کشور
  3. کلینیک هایی که دارای پرسنل خوش اخلاق و خوش برخورد باشند
  4. در موقعیت جغرافیایی مناسبی قرار گرفته باشند
  5. کیفیت ارائه خدمات در کلینیک مورد نظر بسیار بالا باشد
  6. کلینیک هایی که از برنامه و نظم مناسبی برخوردار باشد
  7. پشتیبانی از بیمار پس از درمان به خوبی انجام شود
  8. حقوق بیمار در آن رعایت شود
  9. مجوز های مورد نیاز برای فعالیت کلینیک موجود باشد
  10. و…

در نتیجه کلینیک های دندانپزشکی که دارای این شرایط باشند، بیشتر مورد نظر بازیگران هستند و توسط آنها مورد استقبال قرار می گیرند.

هزینه ایمپلنت بازیگران چه قدر است؟

هزینه مربوط به ایمپلنت آمریکایی بر اساس هر یک واحد دندان محاسبه می شود.

با در نظر گرفتن این موضوع که بازیگران برای ایمپلنت کردن دندان های خود از با کیفیت ترین و بهترین انواع ایمپلنت در جهان استفاده می کنند، معمولا هزینه ایمپلنت دندان های آنها در مقایسه با سایر افراد بسیار بیشتر است.

زیرا ایمپلنت های آمریکایی و اروپایی در مقایسه با سایر انواع ایمپلنت ها بسیار گران قیمت تر هستند به گونه ای که حتی ممکن است برای ایمپلنت کردن تمامی دندان های موجود در فک بالا و یا پایین به میزان صد میلیون تومان هزینه نیاز باشد.

اما در حالت کلی قیمت ایمپلنت به شرح زیر است:

نوع خدمات هزینه به تومان
ایمپلنت دندان از 7 تا 31 میلیون

سخن پایانی

درانتهای این مقاله باید این نکته را یادآور شویم که بازیگران باید به موارد ذکر شده در این مقاله یعنی مزایای استفاده از ایمپلنت دندان در شهرک غرب ، هزینه ایمپلنت با کیفیت، انواع ایمپلنت مناسب برای بازیگران و … برای ترمیم دندان های خود توسط ایمپلنت دقت کنند و با در نظر گرفتن این مطالب برای ایمپلنت کردن دندان های خود اقدام کنند تا نتیجه موفقیت آمیزی دریافت نمایند و زیبایی و طبیعی بودن دندان های آنها بر هم نریزد.

لازم به ذکر است که اشخاص عادی نیز می توانند از انواع ایمپلنت در سعادت آباد مناسب برای بازیگران استفاده کنند و یا به کلینیک های مناسب برای بازیگران در خصوص استفاده از ایمپلنت مراجعه کنند.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...
ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان ارزان

امروز ایمپلنت دندان به عنوان بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته انتخاب شده