ایمپلنت آویتا

ایمپلنت آویتا
آنچه می‌خوانید! ...

ایمپلنت آویتا avita ساخت کجا است؟ استفاده از ایمپلنت آویتا avita برای چه کسانی مناسب است؟ ایمپلنت دندان کدام کشور خوب است؟  مزایای ایمپلنت  avita چیست؟

معایب ایمپلنت avita چیست؟ هزینه ایمپلنت آویتا چه قدر است؟ هزینه ایمپلنت دندان سوئیسی چقدر است؟ در صورتی که به کسب اطلاعات در رابطه با ایمپلنت آویتا نیاز دارید، با ما در ایران ایمپلنت همراه بمانید.

با توجه به اینکه

ایمپلنت ویژگی های بسیار حائز اهمیتی دارد و برای ترمیم دندان ها شرایط خوبی را محیا می کند، استفاده از آن در میان مردم سراسر جهان از جمله ایران رونق گرفته است.

ایمپلنت توسط کشورهای مختلفی در جهان تولید می شود و مورد استفاده قرار می گیرد که ایمپلنت avita یکی از برندهای مناسب برای ترمیم دندان است.

ایمپلنت آویتا avita ساخت کجا است؟

ایمپلنت آویتا و یا ایمپلنت دندان سوئیسی از جمله برندهای ایرانی ایمپلنت محسوب می شود که در داخل کشور خودمان تولید می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. لازم به ذکر است که این ایمپلنت توسط شرکت دانش بنیان کوشا فن پارس ساخته می شود و تمامی مراحل طراحی و تولید آن توسط این شرکت انجام می شود.

ایمپلنت آویتا avita برای چه کسانی مناسب است؟

به کار بردن ایمپلنت آویتا را میتوان برای کسانی مناسب در نظر گرفت که از شرایط ذکر شده در زیر برخوردار باشند:

 • افرادی که به دنبال برندهای مناسب و با کیفیت ایمپلنت ایرانی هستند.
 • افرادی که زیبایی دندان ها برایشان حائز اهمیت است.
 • کسانی که می خواهند به اصلاح طرح لبخند بپردازند.
 • افرادی که مایل به استفاده از بهترین برندهای ایرانی هستند.
 • کسانی که قصد ترمیم یک یا چند دندان خود را داشته باشند.
 • افرادی که نمی خواهند از ایمپلنت های خارجی استفاده کنند.
 • افرادی که در سنین بالا قرار گرفته اند.
 • و…
ایمپلنت آویتا
ایمپلنت آویتا

6 مزیت ایمپلنت آویتا avita

مهمترین مزایای ایمپلنت آویتا را میتوان از قبیل زیر در نظر گرفت:

 • برخوردار بودن از زیبایی ظاهری
 • ایجاد جلوه طبیعی
 • برخوردار بودن از دوام و ماندگاری مناسب
 • برخوردار بودن از هزینه مقرون به صرفه
 • امکان استفاده از بیمه برای به کار بردن این نوع ایمپلنت
 • سهولت پیدا کردن این برند در کشور
 • و…

معایب ایمپلنت آویتا avita چیست؟

ایمپلنت آویتا به صورت کلی معایب خاصی ندارد و تنها در رابطه با آن می توان گفت که کیفیت و دوام این نوع ایمپلنت در مقایسه با انواع برندهای خارجی پایین تر است. اما با این وجود در بسیاری از مواقع کیفیت آن با برندهای اروپایی رقابت می کند.

در نتیجه اگر از ایمپلنت آویتا استفاده کنید، نباید انتظار داشته باشید که دوام آن با برندهای اروپایی یکسان باشد.

هزینه ایمپلنت آویتا چه قدر است؟

ایمپلنت آویتا از هزینه خیلی مناسبی برخوردار است و مردم کشور ما به راحتی میتوانند این برند را مورد استفاده قرار دهند. اما با توجه به آنکه هزینه ترمیم دندان با ایمپلنت برای هر کسی متفاوت است، امکان تعیین یک مبلغ دقیق برای آن وجود ندارد و هر کسی بر حسب شرایط خود باید در این زمینه مبلغی را بپردازد و ترمیم دندان ها را انجام دهد.

6 عامل موثر در هزینه ایمپلنت آویتا

مهمترین فاکتورها و مسائلی که بر روی هزینه این نوع ایمپلنت تاثیر می گذارند، از قبیل زیر هستند:

1) تعداد دندان هایی که نیاز به ترمیم دارند

همانطور که می دانید تعداد دندان هایی که هر کسی نیاز به ترمیم آنها دارد، متفاوت است و هزینه ایمپلنت نیز بر اساس هر یک واحد دندانی محاسبه می شود.

از این جهت هر متقاضی ایمپلنت که قصد استفاده از این برند را دارد بر اساس تعداد دندان هایی که نیاز به ترمیم آنها دارد باید در این راه هزینه کند.

2) روش جراحی ایمپلنت

روش جراحی ایمپلنت نیز برای همه یکسان نیست بلکه متقاضیان با مشورت پزشک تعیین می کنند که از چه روشی برای جراحی ایمپلنت انها استفاده شود.

به این منظور

سه روش مختلف به کار می رود که این روش ها عبارتند از: جراحی دیجیتالی، جراحی معمولی و جراحی فوری. در بین این سه روش، ایمپلنت دیجیتالی گران قیمت تر است و هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت.

3) روش نصب روکش و پایه ایمپلنت

روش نصب روکش ایمپلنت فک بالا و پایین بر روی پایه آن نیز متفاوت است و به این منظور میتوان از اباتمنت و یا چسب ایمپلنت استفاده کرد.

در صورتی که

برای نصب روکش و پایه از اباتمنت استفاده شود باید هزینه بیشتری پرداخت شود زیرا اباتمنت باعث ایجاد ثبات و استحکام بالاتری در ایمپلنت می شود.

4) دندانپزشک معالج

دندانپزشکانی که عملیات مربوط به ایمپلنت را برای متقاضیان انجام می دهند هر چه قدر که دقت و مهارت بیشتری داشته باشند، شرایط مناسب تری را برای متقاضی رقم می زنند و قطعات ایمپلنت با ظرافت بیشتری در دهان قرار می دهند. از این جهت تخصص و مهارت پزشک میتواند بر روی هزینه ایمپلنت تاثیر گذار باشد و باعث افزایش دستمزد او شود.

5) مرکز دندانپزشکی

مراکز دندانپزشکی که عملیات مربوط به ایمپلنت را انجام می دهند از تجهیزات مختلفی برخوردار هستند و کیفیت خدمت رسانی انها یکسان نیست.

به همین دلیل

مراکز دندانپزشکی را نیز باید در هزینه موثر در نظر گرفت زیرا معمولا مراکزی که شهرت واعتبار بیشتری دارند، هزینه بیشتری نیز از بیماران دریافت می کنند.

6) ایمپلنت آویتا و بیمه درمانی

خوشبختانه کسانی که تحت پوشش بیمه درمانی هستند و بهترین انواع بیمه های رایج در کشور را در اختیار دارند، از این امکان برخوردارند که با استفاده از بیمه بخشی از هزینه ایمپلنت اویتا را کاهش دهند و با صرف مبلغ کمتر به ترمیم دندان های خود با این روش بپردازند.

سخن پایانی

ایمپلنت آویتا avita از بهترین برندهای ایرانی ایمپلنت است که در مجموعه های دندانپزشکی مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

ایران ایمپلنت

از جمله مراکزی است که شرایط مناسب برای به کار بردن این برند را برای شما عزیزان فراهم کرده است و در این مجموعه میتوانید با بهره گیری از بهترین تجهیزات به ترمیم دندان های خود بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ایمپلنت دندان کره ای از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...