هزینه ایمپلنت با لیزر

هزینه ایمپلنت با لیزر


هزینه ایمپلنت با لیزر زمانی برای فرد سوال برانگیز خواهد شد که به دنبال بهترین روش جایگزین دندان از دست رفته باشد. روش و متدهای زیادی برای جبران دندان از بین رفته وجود دارد که هر کدام مزایا و کاربردهای خاص خود را دارند اما دراین میان ایمپلنت با لیزر بیشتر از دیگر روش ها خود را در دل افراد جاکرده است. در این مقاله قصد داریم ایمپلنت دندان با لیزر را به شما معرفی کنیم و از مزایا و کاربردهای آن صحبت کنیم. بهتر است تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت روشی است که با استفاده از آن می توان به ترمیم دندان های اسیب دیده پرداخت و به بهترین شکل ممکن دندان های آسیب دیده و یا از دست رفته را با کمک این روش ترمیم نمود.

ایمپلنت به گونه ای است که از سه بخش مختلف تشکیل می شود که این سه بخش عبارتند از:

 • پایه تیتانیومی ایمپلنت
 • اباتمنت
 • روکش ایمپلنت

در این روش جدید که بسیار پرطرفدار است، در ابتدا پایه تیتانیومی ایمپلنت در داخل استخوان فک قرار داده می شود و پس از مدتی پایه تیتانیومی با استخوان فک جوش می خورد و از آنجایی که این بخش از تیتانیوم ساخته شده هیچ مشکلی را برای افراد ایجاد نمی کند زیرا تیتانیوم یک فلز بسیار سازگار با بدن است و خطر و عوارضی برای بدن ندارد.

پس از اینکه وضعیت پایه ایمپلنت در داخل استخوان فک به تثبیت رسید، پزشک روکش ایمپلنت را که اصلی ترین بخش آن است، با استفاده از اباتمنت و یا چسب مخصوص ایمپلنت بر روی پایه قرار می دهد. با قرار گرفتن روکش ایمپلنت بر روی پایه، تنها قسمتی از ایمپلنت که قابل مشاهده است، روکش می باشد. این بخش کاملا مانند دندان طبیعی است و از زیبایی بسیار بالایی برخوردار است که زیبایی آن باعث شده تا بسیاری از افراد مشتاق به استفاده از این تکنیک جدید باشند.

مزایای استفاده از ایمپلنت برای ترمیم دندان چیست؟

ایمپلنت برای ترمیم دندان ها دارای مزیت های بیشماری است، که مهم ترین مزایای آن به شرح زیر هستند:

 • تامین زیبایی ظاهری افراد
 • امکان استفاده از این روش برای یک دندان تا همه دندان های فک بالا و فک پایین
 • دوام و استحکام بالای ایمپلنت
 • عدم آسیب رساندن به دندان های دیگر و یا سایر اعضای بدن
 • طبیعی بودن دندان های ایمپلنت شده
 • امکان استفاده از این روش برای تمامی افراد
 • عدم وجود محدوده سنی برای استفاده از این روش
 • ثابت بودن ایمپلنت و عدم نیاز به بیرون آوردن آن از دهان
 • عدم مزاحمت در دهان
 • و…

ایمپلنت دندان با لیزر چیست و چه کاربردی دارد؟

به جرات می توان گفت که ایمپلنت با لیزر یک انتخاب فوق العاده است که از آن برای جبران دندان های از دست رفته استفاده می کنند. مرکز ایران ایمپلنت با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته توانسته است خدمات دندانپزشکی خوبی الخصوص ایمپلنت دیجیتال را به متقاضیان خود ارائه دهد. تقبل هزینه ایمپلنت با لیزر سبب خواهد شد که شما در حین کاشت دیگر اثری از خونریزی و درد نیبینید و با کمترین درد کاشت را انجام دهید. این روزها لیزردرمانی نه تنها برای کاشت ایمپلنت دندان بلکه در دیگر خدمات دندانپزشکی خود را به خوبی نشان داده است و بیماران در اکثر موارد این خدمات را با کمک لیزر انجام می دهند.

وجود لیزر در حین کاشت ایمپلنت یک روزه سبب خواهد شد میزان جراحت به بافت به کمترین مقدار خود برسد و لثه بیمار با سرعت بیشتر بهبود پیدا کند. تمامی این مزایا و عوامل باعث خواهد شد که تمایل افراد به تقبل هزینه ایمپلنت با لیزر بیشتر از دیگر روش ها شود. لیزر در این میان درد و استرس را برای فرد کم کرده و درصد موفقیت را بیشتر خواهد کرد. در کنار این موارد شاهد هستیم که لیزر دقت و ظرافت کار را بالا برده و کار متخصص را آسوده کرده است.

مزایای کاشت ایمپلنت با لیزر

دنیای دندانپزشکی فراتر از آن چیزی است که خدمات رسانی آن به چند روش ساده ختم شود. ورود لیزر به دنیای پزشکی بخصوص دندانپزشکی یک موفقیت چشم گیر است که راحتی بسیاری را برای بیماران در پی داشته است. اشخاصی که ایمپلنت دندان معمولی را انجام داده باشند با توضیحات ما تفاوت ایمپلنت با لیزر را با ایمپلنت معمولی درک خواهند کرد. زمانی که فرد اقدام به هزینه ایمپلنت با لیزر می کند تنها به فکر آرامش و آسودگی خود است.

وجود لیزر نه تنها در مرحله کاشت ایمپلنت آمریکایی بلکه در صورت نیاز به پیوند استخوان بسیار مفید خواهد بود. همانگونه که می دانید برای کاشت ایمپلنت دندان حال با هر روشی نیاز است که بیمار شرایط کافی و ملزوم برای این عمل را داشته باشد. یکی از این شرایط وجود تراکم استخوان است که در صورت کمبود آن نیاز است بیمار پیوند استخوان را انجام دهد. نکته حایز اهمیتی که در این میان وجود دارد این است که برای پیوند استخوان نیز می توان از لیزر بهره برد.

به طور کلی می توان گفت که تقبل هزینه ایمپلنت با گارانتی تنها به کاشت ختم نمی شود بلکه در صورت نیاز می توان از آن برای پیوند استخوان نیز استفاده کرد. در شرایطی که کاشت را با کمترین میزان آسیب دیدگی و خونریزی انجام می دهید بدون شک بهترین نتیجه را از کاشت نیز خواهید داشت.

 

هزینه ایمپلنت با لیزر

 

کاربرد لیزر در کاشت ایمپلنت دندان چگونه است؟

در برخی مواقع شاهد هستیم که عمل جراحی کاشت ایمپلنت دندان با عفونت لثه همراه است و در بعضی موارد نیز باعث شکست ایمپلنت با پانچ خواهد شد. اما با کمک لیزر می توان بافت جوانه را بدون اینکه هیچگونه عفونتی ایجاد شود، برداشت. بافت جوانه را در منطقه جراحی شده پس از استخوان ریشه برخواهند داشت. در شرایطی که بیمار دچار التهاب لثه شود متخصص مرکز ایران ایمپلنت با کمک لیزر می تواند بافت گرانولیشن را بر روی سطح استخوان و سطح ایمپلنت دندان به طور کامل پاکسازی کند. از سوی دیگر می توان با کمک لیزر می توان کاشت ایمپلنت دندان مربوط به استخوان کرست را انجام داد.

در شرایطی که بهترین متخصص ایمپلنت تشخیص دهد که استخوان کرست بسیار نازک است و از سوی دیگر نیاز به تراشیدن جهت رسیدن به ضخامت مطلوب را داشته باشد، استفاده از لیزر بهترین روش ممکن خواهد بود.

هزینه ایمپلنت با لیزر چقدر است؟

هزینه ایمپلنت دندان با لیزر در سال 1400 را نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد. نه تنها برای کاشت ایمپلنت کره ای بلکه دیگر خدمات دندانپزشکی نیز نمی توان به صورت دقیق یک رقم را برای تمام بیماران در نظر گرفت. هزینه ایمپلنت دندان با لیزر متغییر بوده و برای هر بیمار بسته به شرایط دندان آن و خدماتی که دریافت می کند متفاوت خواهد بود. اما آنچه در این میان همیشه مورد قبول بیماران بوده است، هزینه مناسب خدمات دندانپزشکی مرکز ایران ایمپلنت بوده است که بیمار را از هر سمتی به سوی خود می کشاند.

هزینه ایمپلنت با لیزر براساس تجهیزات و موادی که از آن استفاده می شود نیز متغییر است. اما در مجموع اگر بخواهیم هزینه ایمپلنت سوئیسی را تخمین بزنیم بایستی برخی عوامل از جمله کیفیت و جنس ساخت ایمپلنت، کشور سازنده ایمپلنت، تعداد دندان های ترمی شده توسط ایمپلنت، تخصص دندانپزشک در حوزه کاشت ایمپلنت با لیزر و هزینه مربوط به کلینیک دندانپزشکی را نیز در نظر گرفت.

آیا نرخ دلار و ارز می تواند بر روی هزینه ایمپلنت با لیزر موثر باشد؟

همان طور که مطلع هستید، هزینه امور مختلف در کشور ما دائما به دلیل تورم و یا افزایش و کاهش نرخ دلار در نوسان است که متاسفانه هزینه دندانپزشکی ایمپلنت دندان نیز متاثر از این مساله می باشد و با افزایش و کاهش نرخ دلار و ارز می تواند در قیمت آن تفاوت هایی ایجاد شود.

به همین دلیل پزشکان به علت وجود این نوسانات دائمی در جامعه می توانند هزینه مربوط به ایمپلنت با لیزر را مشخص کنند بلکه آنها ترجیح می دهند تا هزینه را به صورت انفرادی برای هر فرد مختلف تعیین کنند.

چرا نرخ دلار و ارز، هزینه ایمپلنت با لیزر را تحت تاثیر قرار می دهد؟

علت اینکه هزینه ایمپلنت با لیزر از نرخ دلار تاثیر می پذیرد، این است که برای به کار گیری این روش به متریال وارداتی نیاز است و در صورتی که از روکش ایمپلنت خارجی استفاده کنید، باید این روکش از کشور مورد نظر برای شما تهیه شود. به همین دلیل میتوان گفت که نرخ دلار تاثیر مستقیم بر روی هزینه ایمپلنت با لیزر خواهد داشت.

در نتیجه اگر از انواع ایمپلنت آمریکایی استفاده کنید، هزینه بیشتری در مقابل ایمپلنت اروپایی باید پرداخت نمایید و در صورت استفاده از ایمپلنت اروپایی نیز باید هزینه بیشتری در مقایسه با ایمپلنت های آسیایی پرداخت نمایید.

آیا امکان پرداخت هزینه ایمپلنت با لیزر توسط بیمه وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله خوشبختانه امروزه در کشور این امکان فراهم شده است و با کمک بیمه می توان به راحتی هزینه مربوط به ایمپلنت را پرداخت کرد. برای انجام این کار به بیمه تکمیلی نیاز دارید که خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش قرار دهد.

با این وجود میتوانید از بیمه تکمیلی مورد نظر تا سقف تعیین شده توسط شرکت، هزینه ها را پرداخت کنید.

هزینه ایمپلنت با لیزر در ایران ایمپلنت

در رابطه با هزینه انجام این کار در این کلینیک باید بدانید که هزینه انجام این کار در این کلینیک مانند سایر کلینیک های دندانپزشکی متاثر عوامل مختلفی است و براساس وضعیت فرد تعیین می شود.

این کلینیک یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه ایمپلنت در استان البرز است که ما مراجعه به این کلینیک ها را بسیار به شما عزیزان توصیه می کنیم. در این مرکز حرفه ای می توانید با پرداخت هزینه بسیار مناسب، مقرون به صرفه و قانونی از خدمات ایمپلنت با لیزر بهره مند گردید و نتیجه ای بسیار موفقیت آمیز دریافت کنید.

شرایط استفاده از کارت تخفیف برای پرداخت هزینه ایمپلنت با لیزر

برای اینکه از کارت تخفیف در این زمینه و برای کاهش دادن هزینه ها استفاده کرد، لازم است که کارت تخفیفی که در اختیار دارید، در زمینه ایمپلنت دندان قابل استفاده باشد. سپس در صورتی که امکان استفاده از کارت تخفیف برای ایمپلنت دندان وجود داشت، می توانید به مراکزی که طرف قرار داد شرکت کارت تخفیف هستند مراجعه کنید و خدمات مورد نظر را انجام دهید و در نهایت به این شکل هزینه های خود را کاهش دهید.

در صورتی که به مراکز طرف قرار داد کارت تخفیف مراجعه نشود، امکان کاهش دادن هزینه ها با این قابلیت جدید وجود نخواهد داشت.

سخن پایانی

در صورتی که شما تمایل به کاشت ایمپلنت دندان با لیزر را دارید بهتر است این عمل را به دستان متخصص مرکز ایران ایمپلنت بسپارید و از سوی دیگر از ایمپلنت اقساطی نیز بهره مند شوید. پرسنل مرکز ایمپلنت در شهرک غرب در ساعات اداری پذیرای شما و آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. شما می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی اقدام به رزرو نوبت برای ویزیت اولیه دندان های خود نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها