دندانپزشکی در شهرک غرب

دندانپزشکی در شهرک غرب

دندانپزشکی در شهرک غرب


دندانپزشکی در شهرک غرب با ارائه انواع خدمات دندانپزشکی به بیماران خود توانسته اند رضایت خاطر بیماران خود را تا حد زیادی جلب نمایند. اگر بخواهیم تعریف جامعی از دندانپزشکی داشته باشیم بایستی گفت که در این حرفه می توان به تشخیص و درمان انواع بیماری های دهان و دندان پرداخت و به شخصی که اقدام به این خدمات می نمایند دندانپزشک گفته می شود. به طور کلی دندانپزشکی جزو تخصص هایی می باشد که وظیفه تعریف شده آن مربوط به حفظ سلامت دهان و دندان می باشد. مرکز ایران ایمپلنت در ادامه درخصوص دندانپزشکی در شهرک غرب و انواع خدمات دندانپزشکی به صورت کامل تری را ارائه خواهد داد.

انواع خدمات دندانپزشکی در شهرک غرب

همانگونه که می دانید خدمات دندانپزشکی در شهرک غرب چندان متنوع می باشد که برای هر گونه مشکل دهان و دندان بیمار متخصص خود را دارد. به هنگام آسیب رسیدن به دندان یا ریشه دندان، درد زیادی در فرد ایجاد می شود که تاب و توان را از او خواهد گرفت. عملکرد دندانپزشکی در شهرک غرب به نحوی می باشد که پس از درمان تا مدت طولانی دیگر دندان های شما دچار مشکل خاصی نخواهد شد. برخی از خدماتی که در مرکز ایران ایمپلنت دندان ارائه می شود شامل موارد زیر است:

ایمپلنت دندان در شهرک غرب

یکی از خدماتی که این روزها طرفدار زیادی را به سمت خود جذب کرده است، ایمپلنت دندان در شهرک غرب است. دندان های فرد در اثر برخی عوامل مانند بیماری، صدمات و ضربات شدید و یا تصادف از بین خواهد رفت. برخی دیگر افراد با تحلیل رفتن لثه، دندان های خود را از دست می دهند. در این حالت تنها راه باقی مانده می تواند ایمپلنت دندان در دندانپزشکی شهرک غرب با هزینه متعارف می باشد. ایمپلنت دندان در سعادت آباد که در اکثر مواقع از جنس تیتانیوم ساخته می شود با بدن بیمار سازگاری دارد، به استخوان فک متصل می شود. پس از اتمام کاشت ایمپلنت دندان نوبت به روکش دندان می رسد. مزایا و امتیازات ایمپلنت دندان به نحوی بوده که با وجود مراحل طولانی کاشت ایمپلنت، بیمار باز تمایل به کاشت دندان بدون ایمپلنت در دندانپزشکی در شهرک غرب را دارد.

لیمنت دندان

یکی دیگر از خدماتی که در میان مردم طرفدار زیادی پیدا کرده است، لمینت دندان است. متاسفانه بیشتر افراد دارای دندان های زرد و یا ترک خورده می باشند. برای رفع این مشکل می توان دست به دامن لیمنت در دندانپزشکی در شهرک غرب شوید. اگر بخواهیم به صورت مختصر لمینت دندان را تعریف کنیم، شامل یک روکش همانند رنگ دندان می باشد که تقص های ظاهری دندان را مخفی می کند. در نظر داشته باشید که برای انجام لمینت نیاز است که بخشی از دندان تراشیده شود. از این رو سعی کنید لیمنت را به دستان فرد متخصص در مرکز ایران ایمپلنت بسپارید.

 

دندانپزشکی در شهرک غرب

 

کامپوزیت دندان

برای زیباتر کردن دندان ها راههای زیادی پیش روی فرد قرار دارد. کامپوزیت دندان نیز جزو همین راه ها بوده که نیاز دارد توسط فرد متخصص انجام شود. دندانپزشکی در شهرک غرب با ارائه انواع خدمات دندانپزشکی از جمله کامپوزیت دندان مشکلات بیماران خود را به نحو احسن حل نماید. متخصص ماهر و زبردست دندانپزشکی در شهرک غرب در ابتدا به بررسی دندان های بیمار می پردازد و پس از آن نسبت به کامپوزیت دندان اقدامات بعدی را انجام می دهد. نوع کامپوزیت دندان بسته به سلیقه بیمار و اینکه چقدر توان پرداخت هزینه کامپوزیت دندان را دارد، انتخاب می شود.

بریج دندان (پل دندان)

بریج دندان را زمانی دندانپزشکی در شهرک غرب مورد استفاده قرار می دهد، که فرد دندان خود را از دست داده باشد. تفاوت بریج دندان با ایمپلنت دندان در این است که برای پل دندان نیاز است که دندان های مجاور سالم و محکم باشند. البته در نظر داشته باشید که بریج می تواند یک یا چند دندان مصنوعی باشد و در کنار سایر دندان ها به کار رود. متاسفانه برای ساختن پل نیاز است که دندان های مجاور اندکی تراشیده شود و همانند یک پل عمل کند. دوام و استحکام بریج دندان نسبت به ایمپلنت دندان کمتر بوده و طول عمر آن نیز کمتر می باشد.

روکش دندان دندانپزشکی در شهرک غرب

جنس روکش دندان به طور معمول از جنس چینی یا رزین بوده و در راستای فعالیت های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. برای هر بیمار در آزمایشگاه های تخصصی دندانپزشکی ساخته می شود و به کار می رود. برای نصب روکش نیاز است که متخصص دندانپزشکی در شهرک غرب بخشی از مینای دندان را از سطح دندان بردارد تا روکش به خوبی به دندان متصل گردد. از جمله کاربردهای روکش دندان در رفع مشکل کج بودن دندان، آسیب دیدگی دندان، فاصله بین دندان ها و مخفی کردن لکه های دندان می باشد.

افزایش طول تاج دندان

برای داشتن لبخند زیبا نیاز است که تاج دندان در حالت نرمال باشد. چنانچه اندازه لثه از سایز دندان بیشتر باشد به هنگام لبخند تصویر نامطلوبی را به رخ می کشد. برای رفع این مشکل می توان از افزایش طول تاج دندان استفاده شود. وجود دندان های بزرگ و کشیده بدون شک می تواند به هنگام لبخند زدن چهره ای جذاب را برای فرد داشته باشد. شاید برخی افراد در ابتدا نیاز به افزایش طول تاج داشته باشند اما در مجموع با افزایش سن و کهولت طول تاج دندان کم شده و دندان های به مرور زمان پنهان می شود. با افزایش طول تاج دندان می توان تا حد زیادی به مقاومت دندان ها نیز کمک کرد. علاوه بر ایجاد زیبایی دندان می توان از تغییر رنگ دندان ها نیز جلوگیری نمود.

سخن پایانی

متاسفانه هزینه خدمات دندانپزشکی در ایران نسبت به دیگر کشورها بالا بوده و همین امر باعث می شود افراد کمتری نسبت به مرمت و رفع مشکلات دندان مگر در اوج احتیاج اقدام نمایند. دندانپزشکی در شهرک غرب با ارائه انواع خدمات دندانپزشکی با هزینه متعارف توانسته است رضایت خاطر بیماران خود را جلب نماید و آنها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کند. برای کسب اطلاعات در مورد تفاوت ایمپلنت با پروتز دندان می توانید با شماره های مرکز تماس حاصل فرمایید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها