جراح سینوس لیفت در تهران

جراح-سینوس-لیفت-تهران

جراح سیسنو لیفت تهران با بهره گیری از تجهیزات مدرن دندانپزشکی و علم جدید، می تواند این امکان را برای شما فراهم کند که از ترمیم دندانی به خوبی بهره مند شوید. بخصوص افرادی که می خواهند ایمپلنت دندان را انجام می دهند نیاز است از شرایطی خوبی برخوردار باشند. برای نمونه در صورت عدم وجود بافت استخوان کافی برای کاشت ایمپلنت، جراحی سینوس لیفت مورد نیاز است. در ادامه مرکز ایران ایمپلنت دندان شما را با جراح سینوس لیفت در تهران آشنا خواهد کرد.

جراح سینوس لیفت تهران کیست؟

برای آشنایی با حرفه جراحی سینوس لیفت و کار جراح مربوطه، نیاز است که شما درخصوص سینوس و جراحی آن اطلاعات کافی را بدست آورید. از نظر علم دندانپزشکی، سینوس ها یک مجموعه از حفره های توخالی در پشت بینی، استخوان های گونه، چشم ها و پیشانی هستند. کار سینوس این است که فضاهای خالی را به یکدیگر پیوند دهد و باکتری ها را حبس کند. زمانی که شما شروع به نفس کشیدن می کنید، خشک است. با کمک سینوس ها این هوا در ابتدا فیلتر شده و پس از آن برای ریه ها مرطوب می شود.

جراح سینوس لیفت تهران در مواقع ضروری عمل جراحی را انجام می دهند. این جراحی می تواند برای فک بالا رخ دهد. زمانی که فرد دندان های فک بالای خود را از دست دهد، به مرور زمان تحلیل رفتن استخوان به او رو می کند. به مرور زمان استخوان های فک بالا از استخوان های فک پایین کمتر می شود. اگر قصد کاشت ایمپلنت دندان را دارید در این حالت بایستی هزینه جراحی سینوس لیفت را حتما بپردازید.

مراحل جراحی سینوس لیفت تهران

وقتی که بیمار به مرکز ایران ایمپلنت جهت درمان مراجعه می کند، معاینات و بررسی های مختلفی بر روی وی انجام می شود. چنانچه متخصص جراح سینوس لیفت تهران تشخیص دهد که شما به عمل نیاز دارید، تمامی جراحی را با دقت انجام می دهد. در ابتدای کار، داروی بی حسی به فرد تزریق می شود. با این کار شما در حین عمل هیچگونه درد و ناراحتی را احساس نخواهید کرد.

برای اشخاصی که دچار استرس و اضطراب زیادی هستند، داروهای آرام بخش تجویز می شود تا آرامش خود را بدست آورند. روند کار بدین شکل است که متخصص جراح سینوس لیفت تهران برش کوچکی بر روی لثه ایجاد می کند. با این کار استخوان زیرین قابل مشاهده خواهد بود. پس از آن یک فلپ کوچک از استخوان برش داده شده و به سمت بالا حرکت داده می شود. با این عمل فضای لازم برای کاشت ایجاد خواهد شد.

با ایجاد همان فضای خالی، متخصص جراح سینوس لیفت تهران، ماده پیوند استخوان را در همان فضای خالی جای می دهد. در شرایطی که پریودنتیست از جایگذاری دندان رضایت خاطر داشته باشد، لثه ها را به آرامی سرجای خود قرار می دهد و آن را دوخت می دهد. زمان جوش خوردن بافت استخوان با مواد پیوندی حدود 3 تا 6 ماه آینده است.

اقدامات پیش از عمل سینوس لیفت

جراح سینوس لیفت تهران، عمل لیفت را بدین منظور انجام می دهد که حجم استخوان مورد نیاز برای ایمپلنت دندان را در فک ایجاد کند. متخصص استخوان های مورد نیاز خود را می تواند با کمک استخوان هایی که برای بالا کشیدن مورد استفاده قرار گرفته، تامین کند. علاوه براین می تواند از بدن خود بیمار و دیگر امکانات استفاده کرد.

متخصص جراح سینوس لیفت تهران، برای حالتی که استخوان بدن خود در جراحی بزرگ کردن سینوس استفاده شود، این استخوان را می توان از هر قسمتی بدن تهیه کرد. برای نمونه استخوان باسن یا ران خارجی نیز گزینه های خوبی برای تهیه استخوان لیفت سینوس است.

پیش از انجام سینوس لیفت تهران واجب است که از اسکن توموگرافی از دهان و فک گرفته شود. با کمک این اسکن می توان اندازه و موقعیت دقیق استخوان های فک را به خوبی تشخیص داد.

چرا مرکز ایران ایمپلنت

مرکز دندانپزشکی ایران ایمپلنت، ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی در تمامی زمینه‌های درمانی و زیبایی مفتخر است که با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی و همینطور با کیفیت‌ترین مواد مصرفی روز دنیا در محیطی آرامش بخش، با رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی در خدمت شما عزیزان باشد؛ این مرکز با به کار گیری علم روز دنیا در انجام عملیات تخصصی دندانپزشکی توسط متخصصین مجرب و در عین حال تنظیم قیمت منصفانه و معقول توانسته است تا در صدر بهترین‌های این حوزه قرار بگیرد که این امر همچنان در حال ادامه می‌باشد.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها