ایمپلنت اس پی آی spi

آنچه می‌خوانید! ...

ایمپلنت اس پی آی spi به راحتی می تواند یکی از راه های پر کردن جالی خالی دندان های از دست رفته باشد. دندان انسان در طول زندگی به دلایل مختلف از بین رفته و روند زندگی را دست خوش تغییرات خاصی می کند.

کشورهای مختلف با ارائه انواع ایمپلنت دندان بازار رقابت را برای تولید قطعات ایمپلنت داغ و داغ تر کردند.

کشور سوئیس یکی دیگر از این کشورها بوده مارک، برند و انواع فیکسچر ایمپلنت دندان را پیش روی متخصص و بیمار قرار داده است. ایمپلنت spi جزو همین انواع بوده که دارای مزایا و کاربردهای خاص خود می باشد.

در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص توسط متخصص مرکز ایران ایمپلنت عرضه خواهد شد.

ایمپلنت spi چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از شرکت هایی که توانسته تاکنون سری در میان سرسراها داشته باشد، شرکت تومن مدیکال می باشد که هم اکنون تولیدات خود را به کشورهای اروپایی، آسیایی، خاورمیانه و حتی آمریکا رسانده است.

شاید یکی از دلایل این پیشرفت را

مدیون استانداردهای بالای محصولات در راستای حفظ ایمنی و زیبایی دانست که بخوبی رعایت شده است. در کشور ایران علاوه بر ایمپلنت ایرانی،  ایمپلنت اس پی آی spi نیز با همین نام شناخته شده است و طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

33 سال سابقه کشور تومن در یک ایمپلنت با کاربردهای زیاد خلاصه شده است و آن را به عنوان با سابقه ترین تولیدکنندگان ایمپلنت دندان به دنیا معرفی کرده است. شرکت تومن با کمک متخصص های خود توانسته اند که طراحی شیک و کاربردی در ایمپلنت بکار ببرند و اعتماد بیماران را جلب نماید.

جنس ایمپلنت spi

کشورهایی که اقدام به تولید قطعات ایمپلنت دندان می نمایند هر کدام جنس مخصوص به تولید خود را به کار می برند.

کشور سوئیس ایمپلنت خود را از INICELL سومر هیدروفیلیک با کمک تکنولوژی APLIQUIQ طراحی کرده اند که همین ترکیبات سبب شده است که دوره بهبودی و جوش خوردن پایه ایمپلنت به استخوان فک کمتر از زمان تعیین شده باشد.

از سوی دیگر

انتخاب جنس ایمپلنت سوئیسی spi اس پی آی به نحوی بوده است که متخصص مرکز ایران ایمپلنت می تواند در طی یک جلسه تعداد واحد بیشتری را برای بیمار کاشت کند.

ایمپلنت spi

7 نوع ایمپلنت spi که جزو بهترین ها هستند!

هر کدام از شرکت های تولید کننده ایمپلنت دندان خود را محدود به یک نوع ایمپلنت دندان نخواهند کرد. اصل مهمی که باعث می شود هر کدام از سازندگان ایمپلنت دندان برای سالهای طولانی بر سرزبان ها باشند و محبوبیت خود را حفظ کنند، تولید انواع ایمپلنت دندان می باشد.

شرکت تومن نیز از این اصل مستثنی نبوده و با ارائه انواع ایمپلنت دندان خود را به عنوان برند اصلی ایمپلنت دندان معرفی کرده است. برخی از انواع ایمپلنت دندان که توسط شرکت تومن ساخته و تولید می شود شامل:

1 SPI MONO
2 SPI VARIO
3 SPI ELEMENT
4 VECTOdrill
5 SPI SELLECTION
6 SPI ART
7 SPI VAROmulti

هزینه کاشت ایمپلنت

در اینکه هزینه های خدمات دندانپزشکی از جمله هزینه پروتز دندان بسیار زیاد می باشد شکی نیست اما چنانچه برای ایمپلنت دندان اقدام می کنید بهتر است بدانید که هر کدام از مارک و برندهای ایمپلنت دندان بسته به کیفیت و عملکرد دارای هزینه های متنوعی هستند.

هزینه کاشت ایمپلنت اس پی آی SPI نیز مانند دیگر انواع کاشت ایمپلنت دندان دستخوش فاکتورهای زیادی بوده که بایستی به هنگام مراجعه حضوری و بررسی های اولیه توسط متخصص اعلام گردد.

هزینه کاشت ایمپلنت دندان (به تومان) 7 الی 32 میلیون تومان

 ایمپلنت spi در ایران

با در نظر گرفتن این موضوع که ایران کشوری تحت تحریم های جهانی است، بسیاری از افراد می خواهند بدانند که آیا ایمپلنت سوئیسی spi اس پی آی در ایران یافت می شود و می توان از آن استفاده کرد و یا خیر.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این نوع ایمپلنت در ایران موجود است و به راحتی می توان از آن استفاده کرد اما شاید ایمپلنت سوئیسی spi را در همه کلینیک های دندانپزشکی نتوان یافت.

از این رو باید به کلینیک های دندانپزشکی نظیر ایران ایمپلنت مراجعه شود که امکان استفاده از این نوع ایمپلنت را داشته باشند.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...
ایمپلنت-tri
ایمپلنت سوئیسی tri

ایمپلنت tri در کشور سوئیس ساخته شده و در بازارهای جهانی عرضه می شود. برند

ایمپلنت-ایده
ایمپلنت ایده Ihdeh

ایمپلنت ایده (Ihdeh) که برگرفته از نام دکتر ایده است، در کشور سوئیس ساخته می