ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دیجیتال در تهران


بهترین کلینیک برای ایمپلنت دیجیتال در تهران کجاست؟ ایمپلنت دیجیتال چگونه است؟ هزینه ایمپلنت دیجیتال در تهران چه قدر است؟ تفاوت ایمپلنت دیجیتال با معمولی چیست؟  مطالعه این مقاله را به تمامی کسانی که قصد دارند اطلاعات مفیدی در رابطه با ایمپلنت دیجیتال در تهران پیدا کنند، توصیه می کنیم.

مسلما همه افراد تا کنون واژه ایمپلنت را شنیده اند و یا اطلاعاتی در رابطه با آن دارند. ایمپلنت از جمله جدیدترین و بهترین روش های ترمیم دندان محسوب می شود که با استفاده از دو روش معمولی و دیجیتالی برای متقاضیان قابل انجام است.

این روز ها توجه عده بسیار زیادی از افراد به سوی ایمپلنت خصوصا ایمپلنت دیجیتال جلب شده است و از این رو مراکز بسیار زیادی در سطح شهر برای ترمیم دندان ها با این روش شکل گرفته اند که یکی از این مراکز کلینیک ایران ایمپلنت است.

انتخاب نوع کلینیک برای ترمیم دندان ها در این روش از اهمیت زیادی برخوردار است که نباید از آن غافل شد زیرا کلینیک ها می توانند در کیفیت ایمپلنت و میزان دوام و ماندگاری آن موثر باشند.

ایمپلنت دیجیتال چگونه است؟

ایمپلنت دیجیتال روشی است که در آن برای جراحی ایمپلنت و قرار دادن پایه ایمپلنت در داخل استخوان فک از نرم افزار های سه بعدی پیشرفته استفاده می شود که این نرم افزار ها امکان بررسی وضعیت فک و لثه را برای پزشک فراهم می کنند و پزشک را قادر می سازند تا بتواند جایگاه دقیق قرار گرفتن پایه ایمپلنت را تشخیص  دهد و از ایجاد جراحت های اضافی در لثه بپرهیزید.

در ایمپلنت دیجیتال بر اساس کاهش جراحت های صورت گرفته در لثه میزان درد و خونریزی نیز کاهش پیدا می کند و هیچ گونه نیازی به بخیه زدن لثه نخواهد بود.

به همین دلیل تعداد افراد بیشتری مایل به استفاده از این روش برای ترمیم دندان ها هستند.

بهترین کلینیک برای ایمپلنت دیجیتال در تهران

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین و معتبر ترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران که امور مربوط به ایمپلنت دیجیتال را برای متقاضیان انجام می دهد، کلینیک ایران ایمپلنت است که از شرایط بسیار ایده آلی برخوردار است و خدمات ایمپلنت دیجیتال را به بهترین شکل ممکن به بیماران ارائه می دهد.

با این وجود اگر مایل به ترمیم دندان های خود با این روش هستید، حتما به کلینیک ایران ایمپلنت مراجعه کنید و از خدمات این مجموعه و مهارت بهترین پریودنتیست های کشور برخوردار شوید.

 

ایمپلنت دیجیتال در تهران

 

مزایای ترمیم دندان ها با ایمپلنت دیجیتال در تهران

در صورتی که برای ترمیم دندان های خود روش ایمپلنت دیجیتال را انتخاب کنید و پزشک نیز استفاده از این روش را برای شما مناسب در نظر بگیرد، با انجام دادن این روش میتوانید از مزیت های زیر برخوردار شوید:

  • دریافت نتیجه موفقیت آمیز تر در ایمپلنت دندان
  • افزایش طول عمر ایمپلنت دیجیتال و میزان دوام و ماندگاری ایمپلنت
  • بهره بردن از تجهیزات پیشرفته تر برای ایمپلنت دندان
  • بالا رفتن سطح دقت و توجه پزشک در ایمپلنت دیجیتال
  • افزایش زیبایی و میزان طبیعی بودن ایمپلنت
  • کاهش مراقبت های مورد نیاز بعد از ایمپلنت
  • عدم استفاده از بخیه برای ترمیم دندان ها
  • کاهش میزان درد و خونریزی و جراحت
  • کاهش میزان آسیب دیدن بافت های مجاور دندان ایمپلنت شده
  • و…

در صورتی که از ایمپلنت دیجیتال به جای ایمپلنت معمولی استفاده شود، امکان بهره بردن از تمامی این مزیت ها وجود خواهد داشت.

هزینه ایمپلنت دیجیتال در تهران

با توجه به اینکه هزینه درمانی در زمینه دندانپزشکی بسیار بالا هستند و ایمپلنت نیز از روش های گران قیمت برای ترمیم دندان محسوب می شود، کسب اطلاع از هزینه ایمپلنت دیجیتال در تهران برای عده زیادی حائز اهمیت است.

در این رابطه باید اشاره کنیم که هزینه ایمپلنت دیجیتال در مقایسه با ایمپلنت معمولی بیشتر است و برای استفاده از آن باید هزینه بیشتری در مقایسه با ایمپلنت معمولی پرداخت شود.

اما به صورت کلی هزینه این روش متاثر از عواملی است که از این رو برای هر کسی به صرف هزینه متفاوتی نیاز است و تا زمانی که مسائل تاثیر گذار در هزینه مشخص نشوند، امکان تعیین هزینه دقیق وجود نخواهد داشت.

فاکتور های موثر در هزینه ایمپلنت دیجیتال در تهران

از مهم ترین مسائلی که باید به انها در خصوص هزینه ایمپلنت دیجیتال توجه داشت، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد دندان هایی که افراد مختلف قصد دارند تا به ایمپلنت کردن آن بپردازند

همان طور که می دانید از روش ایمپلنت برای ترمیم تعداد دندان های متفاوتی استفاده می شود که هزینه آن نیز بر اساس هر یک واحد دندان برای بیماران محاسبه می گردد. با این وجود هر چه تعداد دندان هایی که قصد دارید به روش ایمپلنت ترمیم کنید، افزایش یابد، هزینه نیز بیشتر خواهد شد.

کلینیک دندانپزشکی انتخاب شده در این زمینه

هزینه ارائه خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران یکسان نیست بلکه انها از شرایط متفاوتی برخوردارند و از این رو هزینه خدمات آنها نیز متفاوت است. بنابراین نوع کلینیکی که در این زمینه انتخاب می کنید و کیفیت ارائه خدمات آن در هزینه شما تاثیر خواهد داشت که در کلینیک ایران ایمپلنت می توانید با پرداخت هزینه منصفانه امور مربوط به ایمپلنت دیجیتال را انجام دهید.

تخصص پریودنتیست و دستمزد او

پریودنتیست ها بر اساس تجربه و تخصصی که دارند از دستمزد متفاوتی نیز برخوردار هستند و با افزایش مهارت و شهرت پریودنتیست معمولا دستمزد او نیز بیشتر می شود. بنابراین در صورت بهره بردن از تخصص این پریودنتیست ها معمولا باید اندکی هزینه بیشتر بپردازید.

برند و کشور سازنده روکش ایمپلنت

روکش ایمپلنت توسط کشور های مختلف و با برند های متفاوت ساخته می شود که معروف ترین و بهترین روکش های ایمپلنت توسط آمریکا و اروپا ساخته می شوند و گران قیمت ترین روکش ها در سراسر جهان محسوب می شوند. پس اگر از آنها استفاده کنید باید هزینه بیشتری در این زمینه بپردازید.

وضعیت جسمی افراد

افراد مختلف از شرایط جسمی گوناگونی برخوردار هستند که باید در هزینه ایمپلنت دیجیتال در تهران به وضعیت جسمی افراد نیز توجه داشت. به عنوان مثال: اگر شخصی تراکم استخوان کافی در فک نداشته باشد باید برای او قبل از ایمپلنت، پیوند استخوان فک انجام شود و یا کسی که به لیفت سینوس نیاز داشته باشد، باید پیش از ایمپلنت این کار را انجام دهد.

بنابراین وضعیت جسمی هر فردی به میزان زیادی در هزینه این کار دخیل است.

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها