بهترین انواع ایمپلنت دندان کره ای

ایمپلنت کره ای

یکی از اعضای صورت که به هنگام صحبت کردن در چهره شما خودنمایی می کند، دندان های شما می باشد. زمانی که یک یا چند دندان حال به هر دلیلی از دست رفته باشد،

نه تنها حس بدی به فرد می دهد بلکه می تواند در تلکم و یا غذا خوردن وی نیز تاثیر داشته باشد که در این میان ایمپلنت دندان با انواع برندها بخصوص ایمپلنت دندان کره ای طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده است.

شاید برایتان عجیب باشد اما

هم اکنون بیش از 600 کمپانی سازنده بهترین ایمپلنت دندان در حال خدمت رسانی به افراد هستند. هر کدام از این شرکت های سازنده انواع مدل های ایمپلنت را تولید و عرضه می نمایند که به مرور زمان توانسته اند کیفیت را بالا برده و معایب ایمپلنت با پانچ را کاهش دهند.

کشور ایران همانند دیگر کشورها وارد کننده انواع برندهای ایمپلنت دندان بخصوص ایمپلنت دندان کره ای می باشد. ایمپلنت کرهای توسط متخصصان دندانپزشکی و یا تاجران دندانپزشکی به کلینیک ها و مطب های ایران وارد شده است. اگر شما از بیماران کلینیک ایران ایمپلنت باشید قطعا برند ایمپلنت دندان را در آنجا مشاهده نموده اید.

ایمپلنت دندان در صادقیه بعنوان بهترین جایگزین دندان از دست رفته توسط دندانپزشک های کرج شناخته شده است. برند ایمپلنت دندان کره ای در طی سال های اخیر توانسته اکثر بازار قطعات دندانپزشکی ایران را در دست بگیرد.

ایمپلنت کره براساس قیمت، قطعات در دسترس و میزان استفاده اکثر متخصص های ایمپلنت خریداری می شود. اما فراموش نکنید که بهترین ایمپلنت دندان کره ای مثل تمام قطعات دندانپزشکی دارای جنس خوب و یا نامناسب می باشد.

منظور از ایمپلنت کره ای چیست؟

به صورت کلی منظور از ایمپلنت کره ای، ایمپلنت هایی است که توسط کشور کره در قاره آسیا ساخته و تولید می شوند و به بازار سراسر جهان راه پیدا می کنند. در خصوص ایمپلنت های کره ای باید بدانید که این نوع ایمپلنت ها از مرغوبیت بالایی برخوردارند و بهترین ایمپلنت های آسیایی شناخته می شوند.

ایمپلنت های کره ای دارای رتبه سوم در جهان از نظر کیفیت هستند اما از نظر کیفیت و ماندگاری با ایمپلنت های کره ای تفاوت زیادی ندارند.

ایمپلنت های کره در ایران بسیار محبوب هستند و توسط ایرانی به وفور استفاده می شوند زیرا این نوع ایمپلنت در مقایسه با ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی هم قیمت مناسب تری دارد و هم پیدا کردن و تهیه کردن آن در بازار راحت تر از سایر ایملپنت ها است.

همچنین لازم به ذکر است که کیفیت ایمپلنت های کره ای برای ایرانیان مورد پسند واقع شده است و به همین دلیل به میزان زیادی از آن استفاده می گردد.

معرفی 7 برند ایمپلنت دندان کره ای

کاشت ایمپلنت دیجیتال برای درمان دندان های از دست رفته است که بایستی با وسواس خاصی برند آن را انتخاب کرد. ایمپلنت دندان همانند دندان طبیعی و ریشه دندان اصلی نقش آفرینی می کند. چنانچه فرد مراقبت های پس از ایمپلنت را به طور کامل رعایت نماید می تواند برای مدت های طولانی از آن استفاده کند.

اما

وجود انواع برندهای مختلف انتخاب را برای هر شخصی سخت کرده است. هر کدام از برندها دارای کیفیت و قیمت مخصوص به خود هستند. محبوبیت این 7 نوع برند کره ای باعث شده است که در این مقاله به طور مفصل به آن بپردازیم.

1) برند Osstem

برند اوستم یا برند الین یکی از برندهای کره ای می باشد که محبوبیت و طرفدار خاصی در کشور کره به خود اختصاص داده است.

برند اوستم توسط سازمان انجمن غذا و داروی امریکا مورد تایید قرار گرفته است و توانسته با انواع برندهای سرشناس اروپایی به رقابت بپردازد. شرکت اوستم در سال 1995 میلادی و در کشور کره جنوبی تاسیس شده است. هم اکنون این برند در رده 10 برند برتر ایمپلنت دندان می باشد.

2) برند Dentium

تنوع برند ایمپلنت دندان کره ای تمامی ندارد. برند دنتیوم یا ایمپلنتیوم جزو پرفروش ترین برندهای ایمپلنت دندانی کره ای می باشد. قیمت بسیار مناسب و راحتی جراحی کاشت ایمپلنت دندان این برند باعث شده است که این برند خود را در میان دیگر رقبا مطرح نماید. براساس رتبه بندی برند ایمپلنت های کره ای در مقام دوم قرار دارد.

3) برند Megagen

طبق نظر دندانپزشکان برند Megagen یکی از بهترین ایمپلنت های دندان می باشد. زمانی که شرکت اشترومن این برند را خریداری نمود، محبوبیت آن را دوچندان کرد. این محبوبیت به حدی بوده که در حال حاضر به جز کشور کره در قاره اروپا در حال تولید و عرضه می باشد.

دو مدل انی وان و انی ریج دو نمونه از ایمپلنت هایی می باشد که در کشور لیتوانی تولید می شود.

4) برند DIO

برند دی او پس از برند اوستم جزو گرانترین برندهای ایمپلنت دندان کره ای است. زمانی که شرکت معروف دنس پلی کشور آمریکا علاوه بر برندهای زایو استر و انکیلوز، مالکیت DIO را نیز متقبل شد، قیمت این برند به طور چشمگیری افزایش پیدا کرد.

5) برند Dentis

بدون شک برندهایی که قیمت بالایی دارند در مقابل امتیازات زیادی را نیز به بیمار عرضه می نمایند. برند دنتیس که در رده برندهای متوسط قرار گرفته است در برخی موارد در قسمت جراحی مشکلاتی را ایجاد می نماید. اما با این وجود سطح این برند به اس ال ای ارتقا پیدا کرده است و تنوع اندازه های خود را افزایش داده است.

6) ایمپلنت یوفیت

دومین برندی که در رده برندهای متوسط خود را معرفی می کند، برن ایمپلنت یوفیت می باشد. اما با اینکه در رده متوسط جای گرفته است اما با داشتن خصوصیتSylbutment   می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد.

اگر

ایمپلنت دندان را در گذشته انجام داده باشید می دانید که در اباتمنت های قدیمی تعامل فیکسچر و اباتمنت دچار اختلالاتی بوده است. این خلل و فشارهای وارده در طی جویدن غذا و مواد دیپر باعث ایجاد فاصله و گپ میان آنها شده است.

با مهارت متخصصان ساخت بهترین ایمپلنت دندان کره ای، اباتمنت های جدید یوفیت به نامSylbutment   توانسته است بدنه لاستیک و توزیع فشارهای وارده را همانند سطح صاف نماید.

ایمپلنت کره ای

7) ایمپلنت اشترومن

برند اشترومن یکی از 5 برند برتر ایمپلنت در جهان شناخته می شود و تنوع قطعه در این برند بسیار زیاد  است و از قیمت بالایی نیز برخوردار است.

برند اشترومن باید توسط یک دندانپزشک متخصص در زمینه ایمپلنت یک روزه برای اشخاص استفاده شود تا عملیات کاشت ایمپلنت به خوبی انجام شود و نتیجه حاصل از آن رضایت بخش باشد و همچنین هزینه زیادی که برای تهیه این نوع ایمپلنت خرج می شود، به هدر نرود.

7 شرط انتخاب بهترین نوع ایمپلنت دندان کره ای

همیشه انتخاب قطعات ایمپلنت دندان کره ای همانند انتخاب انواع برندهای کامپوزیت دندان، برندهای لمینت دندان و دیگر موارد نیاز به7 نکته دارد که در زیر به آن اشاره می نماییم:

1) پشتیبانی و کیفیت شرکت سازنده

2) امتیازات خدمات پس از فروش

3) میزان استخوان در دسترس

4) هزینه ایمپلنت دندان

5) میزان استحکام و مقاومت استخوان

6) زمان کاشت ایمپلنت دندان

7) انتخاب انواع ایمپلنت دندان پیچ دار و بدون پیچ برحسب میزان سختی استخوان

ماندگاری و طول عمر ایمپلنت دندان کره ای

طبق نظر دکتر به طور معمول طول عمر ایمپلنت دندان 10 سال است. اما در صورتی که فرد از آن به خوبی مراقبت نماید و تمام نکات مراقبت های پس از ایمپلنت دندان کره ای را انجام دهد، می تواند تا 20 سال از مزایای ایمپلنت دندان بهره ببرد.

چکاپ مداوم و روتین وار، رعایت بهداشت دهان و دندان، عدم مصرف دخانیات و کشیدن سیگار و دیگر نکات تنها بخشی از مراقبت های پس از ایمپلنت دندان می باشد.

در نظر داشته باشید که

بیشترین حساسیت مراقبت از ایمپلنت دندان همان یک هفته پس از کاشت ایمپلنت دندان کره ای می باشد. رعایت نکاتی که دکتر پس از کاشت ایمپلنت به بیماران گوشزد می نماید، آغاز مراقبت های اصولی و سوالات متداول در مورد ایمپلنت دندان می باشد.

بهترین نوع ایمپلنت کره ای در ایران چیست؟

در میان برند های ایمپلنت کره ای که توسط شرکت های مختلف در کره تهیه می شوند، یکی از بهترین برند ها SEWON MEDIX است که این نوع ایمپلنت کره ای از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همان طور که در قسمت فوق های اشاره شد، کیفیت این نوع ایمپلنت با ایمپلنت های آمریکایی و اروپایی برابری می کند.

به همین دلیل برند SEWON MEDIX بسیار در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و از دو سال ضمانت نیز برخوردار است.

از دیگر

برند های ایمپلنت کره ای که به وفور در ایران استفاده می شود و به عنوان یکی از بهترین ایمپلنت های کره ای در ایران شناخته می شود باید به ایمپلنت CIS اشاره کرد. برند CIS از قیمت مناسبی برخوردار است و درصد موفقیت آن بسیار بالا است و نتیجه موفقیت آمیزی را دربر می گیرد.به همین دلیل این برند از محبوب ترین برند های کره در ایران است.

یکی دیگر از

بهترین ایمپلنت های کره ای در ایران نیز باید به برند مگاژن اشاره کرد که توضیحات  مربوط به این برند در قسمت های فوق مطرح شده است.از دیگر موارد بهترین نوع ایمپلنت کره ای در ایران نیز عبارتند از:

1) ایمپلنت کره ای اشترومن

2) ایمپلنت برند NEO BIOTECH

3) ایمپلنت DIO

4) ایمپلنت OSSTEM

6 مزیت بهترین انواع ایمپلنت کره ای چیست؟

اشخاصی که برای ترمیم دندان های خود با ایمپلنت از بهترین انواع ایمپلنت دندان کره ای استفاده می کنند از 6 مزیت به شرح زیر بهره مند می شوند:

پرداخت هزینه مناسب و مقرون به صرفه در مقایسه با ایمپلنت های اروپایی
بهره بردن از کیفیت بالای ایمپلنت های کره ای
امکان استفاده از ایمپلنت کره ای مورد نظر در طولانی مدت به علت دوام بالای آن
کمک به حفظ زیبایی دندان های خود و ایجاد شرایط طبیعی در دهان
امکان تهیه و استفاده آسان این نوع ایمپلنت ها در ایران
دریافت نتیجه موفقیت آمیز و رضایت بخش

بهترین مراکز ایمپلنت دندان کره ای

از آنجایی که برند های ایمپلنت های کره ای در ایران به راحتی قابل تهیه هستند، معمولا در اکثر کلینیک های دندانپزشکی امکان استفاده از انواع آنها وجود دارد و افراد می توانند بر اساس میل و سلیقه خود یکی از انواع برند ها را انتخاب کنند.

اما با این وجود برای اطمینان بیشتر بهتر است که پیش از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی مورد نظر برای ترمیم دندان ها با ایمپلنت اقساطی ، در خصوص امکان استفاده از ایمپلنت کره ای در مرکز مورد نظر از آنها سوال بپرسید و سپس برای ترمیم دندان های خود اقدام کنید.

تاثیر ارز در هزینه ایمپلنت کره ای

همان طور که می دانید ایمپلنت کره ای در کشور کره تهیه می شود و به بازار راه پیدا می کند. به همین دلیل برای استفاده از این نوع ایمپلنت در ایران، باید قطعات و تجهیزات آن توسط مسئولین به کشور وارد شود.

به همین دلیل از آنجایی که این نوع ایمپلنت در داخل کشور تولید نمی شود و یک محصول وارداتی به حساب می آید، می توان قیمت روز ارز و دلار را بر روی آن موثر دانست.

به عبارت دیگر تمامی برند های ایمپلنت خارجی موثر از هزینه ارز و دلار هستند و تنها ایمپلنت های ایرانی که در داخل کشور تولید می شوند، از نرخ دلار و ارز تاثیر نمی گیرند.

کلام پایانی

با توجه به مطالبی که در خصوص ایمپلنت کره ای و انواع آن برای شما هموطنان عزیز شرح دادیم، می توانید با اطمینان خاطر برای استفاده از این نوع ایمپلنت اقدام کنید و به ترمیم دندان های خود بپردازید.

اگر تصمیم گرفتید که از ایمپلنت با پانچ و همچنین از خدمات سینوس لیفت باز و یا سینوس لیفت بسته  استفاده کنید،

بهتر است که به مراکز معتبر وتخصصی مراجعه کنید تا نتیجه بسیار خوب و رضایت بخشی را دریافت کنید و ایمپلنت کره ای مورد نظرتان به خوبی برای شما در دهان و لثه کار گذاشته شود و از تفاوت های سینوس لیفت باز و بسته اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
sasan beigi

سلام قیمت انواع ایمپلنت کره ای چقدر میشه؟