ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد شهرک غرب

ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد

ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد


ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد یک راه حل مناسب و در عین حال با دوام برای جایگزینی دندان یا دندان های از دست رفته می باشد. متخصص مرکز ایران ایمپلنت با تبحر و ظرافت پایه های تیتانیومی ایمپلنت را در استخوان فک جای می دهد و یا به نوعی کاشت می کند. به طور معمول ایمپلنت به صورت یک تکه یا دو تکه ساخته می شود و پس از قرار گیری آن در استخوان فک به ترتیب تاج و ریشه دندان را متصل می سازد.

انتخاب یک تکه و یا دو تکه ایمپلنت بسته به شرایط بیمار و البته تشخیص صحیح دندانپزشک انجام می شود. در ادامه درخصوص ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد توضیحات کامل تری ارائه می گردد.

ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد شهرک غرب

ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد یا dental Implant یک متد یا روش درمانی مناسب و در عین حال بادوام برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد. با از بین رفتن یک یا چند دندان روال عادی زندگی افراد دچار دستخوش های ریز و درشت می شود. یکی از این موارد عدم صحیح تلفظ کلمات، عدم قدرت جویدن غذا و ایجاد ظاهری متعارف در صورت می باشد.

با انجام کاشت ایمپلنت دندان که در اکثر موارد از جنس تیتانیوم ساخته می شود، تمامی این کمبودها جبران خواهد شد. طبق گفته متخصص مرکز ایران ایمپلنت، ایمپلنت دندان به صورت تک یا ئو تکه ساخته شده و در نهایت با کمک یک پیچ تاج و ریشه را به هم وصل می کند.فیکسچر بخش پایینی ایمپلنت دندان بوده که در استخوان فک جایگیری می شود. در کنار آن تاج دندان را اباتمنت می نامند. در نهایت نیز بر روی اباتمنت نیز روکش یا پروتز ایمپلنت را قرار می دهند.

بهترین زمان برای انجام ایمپلنت دندان

برای کاشت ایمپلنت دندان در بلوار فرهنگ بایستی در زمان مشخصی مراجعه نمود. برای نمونه به محض از دست دادن دندان می توان نسبت به کاشت ایمپلنت اقدام نمود. اما فراموش نکنید در این حالت باز نمی توان به طور صد در صد گفت که بالاترین جواب دهی و موفقیت نصیب بیمار و متخصص خواهد شد.

طبق گفته بهترین متخصص ایمپلنت زمان کاشت برای دندان های فک پایین و فک بالا با هم بسیار تفاوت دارد. در کنار آن سیستم ایمنی و میزان سلامت لثه بیمار هم نقش اساسی دارد. اما به طور معمول می توان گفت که بیمار می تواند از 18 سالگی به بعد برای کاشت اقدام نماید.

 

ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد

 

مزایای کاشت ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد

پروسه و فرایند طولانی کاشت ایمپلنت دندان در سعادت آباد شاید در ابتدای امر بیمار را از انجام آن منصرف کند. اما اشنایی با مزایای کاشت ایمپلنت دندان و کاربرد آن در روند زندگی علاوه بر تقبل هزینه کاشت ایمپلنت دندان، باعث خواهد شد بدون استرس اقدام به کاشت ایمپلنت نماید. برخی از این مزایا شامل موارد زیر است:

 • راحتی و کاربرد بالای ایمپلنت
 • افزایش قدرت تکلم
 • ایجاد قدرت دوباره جویدن
 • عدم استفاده از دندان های مجاور
 • عدم تراشیدن دندان های مجاور
 • ایجاد زیبایی در صورت
 • دوام بالا و طول عمر طولانی
 • عدم ایجاد تغییر خاص در صورت
 • بالا بودن میزان موفقیت کاشت ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد

روش کاشت ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد

با اخذ نوبت آنلاین یا حضوری، در جلسه اول شرایط بیمار مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد. برای تشخیص بهتر نیاز است که بیمار اقدام به عکسبرداری از دهان و فک خود نماید. در این عکسبرداری مشخص می شود که استخوان، دندان های مجاور بیمار و لثه های او قابلیت و تحمل نگه داری پایه های ایمپلنت دندان را دارد.

پس از اتمام این بخش متخصص مرکز حاذق و کارکشته پایه های از جنس تیتانیوم را با انجام بی حس کردن موضعی در مکان مناسب و در درون استخوان فک قرار می دهد. طبق تشخیص دندانپزشک تاج ایمپلنت دندان در همان جلسه اول و یا در جلسات بعدی با دقت فراوان بر روی پایه های تیتانیومی کار گذاشته می شود. برای اینکه عملیات جوش خوردن پایه ایمپلنت دندان با استخوان فک به خوبی انجام شود و به مرور زمان باعث لق شدن آن نشود، نیاز است که چند ماهی صبر پیشه کنند.

پس از اتمام جوش خوردن پایه ایمپلنت دندان دربلوار دریا با استخوان فک نوبت به اباتمنت می رسد که تاج دندان را بر روی پایه ایمپلنت قرار می دهد. در نظر داشته باشید که بایستی رنگ پایه ایمپلنت دندان به نحوی انتخاب شود که رنگی متناسب با رنگ دندانهای دیگر داشته باشد.

مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت دندان

در صورتی که شما موفق به کاشت ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد شده اید، بهتر است که مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت را نیز به خوبی رعایت فرمایید. با این کار می توانید برای مدت های طولانی ایمپلنت دندان را در کنار خود داشته باشید. برخی از این مراقبت ها شامل موارد زیر است:

 • استراحت مطلق پس از کاشت ایمپلنت دندان و عدم انجام فعالیت های سنگین تا 48 ساعت
 • کاهش تورم با کمک کمپرس یخ
 • استفاده از کمپرس گرم بعد از یک روز استفاده از کمپرس یخ
 • عدم استفاده از مشروبات الکلی و سیگار جهت جلوگیری از عفونت در محل جراحی
 • استفاده از دهانشویه و آب ولرم طبق توصیه دندانپزشک
 • تا چند روز از مسواک کشیدن بر روی ناحیه جراحی شده خودداری نمایید
 • تمیز نگه داشتن دندان ها پس از هر وعده غذایی
 • استفاده از غذاهای نرم به مدت یک هفته
 • عدم جویدن غذاها و میوه های سخت

طول عمر ایمپلنت دندان در بلوار پاکنژاد چقدر است؟

همانگونه که گفته شد یکی از مزایای استفاده از ایمپلنت دندان با گارانتی ، وجود طول عمر طولانی آن می باشد. در صورتی که اقدامات مراقبت از ایمپلنت دندان به خوبی رعایت شود در حدود 20 سال ایمپلنت دندان برای فرد کار خواهد نمود. البته در نظر داشته باشید که جنس، برند و مارک مورد استفاده در میزان افزایش طول عمر ایمپلنت دندان از اهمیت زیادی برخوردار است. به این معنی که هر چقدر جنس ایمپلنت دندان خوب و محکم باشد به همان میزان احتمال شکسته شدن پایه ها نیز کمتر خواهد شد.

از این رو به تمام افرادی که تمایل دارند ایمپلنت دندان اقساطی خود را با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی انجام دهند توصیه می کنیم که به مرکز ایران ایمپلنت واقع در شهرک غرب مراجعه کنند و با خیالی آسوده کلیه خدمات دندانپزشکی خود را انجام دهند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها