ایمپلنت دندان در آریاشهر

همواره وقتی نام ایمپلنت دندان را می شنویم حس ناخوشایندی که ناشی از تصور قرار گرفتن یک پایه فلزی در دهانمان است حالمان را دگرگون می کند. اما آیا نتایج کاشت ایمپلنت به همان اندازه ی تصورش ناخوشایند می باشد؟ اگر در آریاشهر سکونت دارید ما پیشنهاد میکنیم جهت انجام ایمپلنت دندان در آریاشهر به مرکز ایران ایمپلنت مراجعه فرمایید.

 

محل کلینیک ایمپلنت دندان در آریا شهر

معمولا برای کاشت ایمپلنت دندان در صادقیه افراد ناچار هستند که چندین و چند بار به مطب های دندانپزشکی و کلینیک ها مراجعه کنند تا مراحل درمانی که به صورت چند مرحله ای انجام می شود را بدرستی به سرانجام برسانند. در صورتی که محل کار یا سکونت شما نزدیک به آریاشهر استان تهران می باشد می توانید از کلینیک ایران ایمپلنت که در آریا شهر واقع شده است استفاده کنید و با تشکیل پرونده در این مرکز مراحل درمان و کاشت ایمپلنت خود را آغاز کنید.

 

ایمپلنت دندان در آریاشهر

 

هزینه کاشت ایمپلنت دندان در آریاشهر

معمولا علاوه بر کیفیت کار دندان پزشکان و جراحان دندان که الویت اول هر فردی است، هزینه های دندان پزشکی از جمله کاشت دندان نیز با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و تورم و تحریم های بی شماری که در حال حاضر با آن ها روبرو هستیم بسیار بالا هستند.

به دلیل همین گرانی و بالا بودن هزینه های ترمیم دندان ها بسیاری از افراد هستند که حتی با وجود دردهای بسیاری که به خاطر دندان های خراب، جای خالی دندان ها و عفونت های دندان متحمل می شوند نمی توانند به دندان پزشکی مراجعه کنند.

اما خوشبختانه مرکز ایمپلنت که در آریاشهر تهران واقع شده است این کار را برای شما عزیزان به صورت اقساط انجام می دهد؛ پس دیگر نیازی نیست که نگران هزینه ی کاشت ایمپلنت باشید و می توانید با فراغ بال به این کلینیک مراجعه کرده و ایمپلنت دندان های خود را انجام دهید.

شیوه کاشت ایمپلنت دندان در آریا شهر

برای کاشت ایمپلنت هم لثه و هم استخوان فک بایستی برش و تراش داده شوند تا جراح ایمپلنت بتواند پایه تیتانیومی را داخل استخوان جایگذاری کرده و سپس روکش سرامیکی را روی آن قرار دهد. جنس استخوان فک بسیار محکم است، پس ابزار خاصی نیز برای تراش دادن آن مورد نیاز می باشد.

در گذشته و از زمانی که کاشت ایمپلنت مرسوم شد این ابزار تراش در واقع مته های کوچک و تخصصی بودند برای سوراخ کردن استخوان فک به کار می رفتند؛ اما به چند دلیل این مته ها جای خود را به دستگاه های لیزری دادند. دلیل اول آن است که برش استخوان فک به دلیل وضعیتی که دارد بسیار سخت است زیرا مسلما آرواره های انسان از حد خاصی باز تر نمی شوند. پس تراش دادن استخوان فک به خصوص اگر در محل دندان های آسیا باشد کاری مشکل است که زمان بر بودن تراش با مته های فلزی نیز این زحمت را دو چندان می کند.

اما طی چند سال اخیر که علم پیشرفت های بیشتری داشته و این پیشروی ها در تولید انواع و اقسام لوازم نیز بروز کرده است مته های لیزری تولید و راهی بازار مصرف شده اند. این مته ها هم می توانند مدت زمان تراش استخوان فک را کاهش دهند و هم می توانند برش استخوان را با ظرافت بسیار بیشتر و همچنین دقیق تری انجام دهند. در مرکز ایمپلنت ایران آریا شهر نیز برش استخوان و کاشت ایمپلنت به وسیله ی لیزر انجام می شود.

سخن پایانی

علاوه بر آن که در کلینیک ایمپلنت دندان در آریاشهر در مراحل لازم از لیزر استفاده می شود، الباقی مراحل کاشت ایمپلنت نیز با تخصص بیشتر انجام شده و بسیار حرفه ای تر اجرا می شود. تمامی ایمپلنت هایی که در مرکز ایمپلنت ایران در آریا شهر برای بیماران کاشت می شود همگی دارای گارانتی یا همان ضمانت نامه های ده ساله هستند. یعنی در صورتی که ایمپلنت شما به جز دلایلی همچون وارد کردن فشار زیاد، خوردن ضربه و…آسیب ببیند و یا بشکند می توانید در همین مرکز آن را به صورت رایگان ترمیم و جایگزین کنید.

در حال حاضر و با توجه به شرایط کنونی و وضعیتی که اغلب دندان های افراد و به خصوص شما به دلایلی همچون تغذیه نادرست مشکل دارند احتمال آن بسیار زیاد است که شما هم نیاز به ایمپلنت پیدا کرده باشید؛ پس اگر می توانید و مسیرتان تا این کلینیک تخصصی آن چنان زیاد نیست بهترین انتخاب می تواند برای ایمپلنت دندان و مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان همین کلینیک تخصصی ایران باشد.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها