ایمپلنت در شرق تهران

ایمپلنت در شرق تهران

آیا کیفیت ایمپلنت در شرق تهران مناسب است؟ آیا هزینه ایمپلنت در شرق تهران با سایر مناطق یکسان است؟ چرا کیفیت ایمپلنت از اهمیت زیادی برخوردار است؟ از آنجایی که این نوع پرسش ها برای عده زیادی از هموطنان عزیز ما به وجود می آید، در ایران ایمپلنت قصد بررسی آنها را داریم؛ پس اگر شما هم مایل به کسب اطلاعات در این زمینه هستید، تا بخش پایانی همراه ما بمانید.

ایمپلنت روشی است که در آن از سه بخش مختلف یعنی: روکش، پایه و اباتمنت استفاده می شود و نتایج مربوط به این روش بسیار ایده آل و رضایت بخش هستند که این مسائل باعث شده تا توجه مردم جهان به سوی آن برای ترمیم دندان جلب شود.

اما لازم است به این نکته اشاره کنیم که کیفیت ایمپلنت و میزان رضایت حاصل از آن متاثر از مسائل مختلفی است که این مسائل عبارتند از: تجربه و مهارت پزشک، کیفیت ارائه خدمات دندانپزشکی، تجهیزات پزشکی، برند و کشور سازنده ایمپلنت و …

در میان این عوامل تخصص و مهارت پزشک و کیفیت خدمات درمانی از مهم ترین فاکتورها محسوب می شوند که متاسفانه همه مراکز درمانی در این زمینه، از شرایط ایده آلی برخوردار نیستند.

آیا کیفیت ایمپلنت در شرق تهران مناسب است؟

با توجه به محبوبیت ایمپلنت، امروزه اغلب دندانپزشکی های فعال در سطح شهر تهران و یا سایر شهرستان ها نظیر: شرق تهران، خدمات مربوط به ایمپلنت را ارائه می دهند.

به عبارت دیگر در شرق تهران دندانپزشکی های زیادی در این زمینه وجود دارند که میتوانید از آنها در جهت ترمیم دندان با ایمپلنت کمک دریافت کنید.

اما لازم است تا به این مساله توجه داشته باشید که همه دندانپزشکی های شرق تهران کیفیت ارائه خدمات مناسبی ندارند و چنانچه دریابید که خدمات آنها رضایت بخش نیست باید حتما به دندانپزشکی های دیگر در این زمینه مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاع از مناسب بودن این مراکز دندانپزشکی و یا عدم مناسب بودن آنها، باید تحقیقات لازم را انجام دهید.

 

ایمپلنت در شرق تهران

 

چرا کیفیت ایمپلنت از اهمیت زیادی برخوردار است؟

کیفیت ایمپلنت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و اگر ایمپلنت در شرق تهران به شکل مناسب برای متقاضیان انجام نشود و پزشک تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، عواقبی به شرح زیر برای انها ایجاد خواهد شد:

کج شدن روکش ایمپلنت

چنانچه پزشک معالج در نصب پایه ایمپلنت داخل فک مهارت، تجربه و دقت کافی نداشته باشد، پایه ایمپلنت پس از قرار گرفتن در فک ممکن است که ثبات و استحکام خود را از دست بدهد و کج شود که این مساله بر روی روکش ایمپلنت نیز تاثیر می گذارد و باعث کج شدن آن هم می شود.

از طرف دیگر زاویه نصب پایه ایمپلنت در فک باید مناسب باشد تا روکش دقیقا در جای خود قرار بگیرد و کج نشود. در غیر این صورت روکش کج شده با زاویه نامناسب، با سایر دندان ها برخورد می کند و سلامتی انها را به خطر می اندازد. به همین دلیل انتخاب دندانپزشکی و پزشک از اهمیت زیادی برخوردار است.

کاهش زیبایی دندان ها پس از ترمیم

بی دقتی و کم تجربگی پزشک معالج می تواند میزان زیبایی دندان ها پس از ترمیم را تحت تاثیر قرار دهد. زیرا صاف بودن، کج بودن و یا چسبیدن بیش از حد ایمپلنت به دندان های دیگر به تجربه و مهارت پزشک در اندازه گیری از دندان ها و نصب قطعات ایمپلنت در دهان وابسته است.

کاسته شدن از دوام و ماندگاری ایمپلنت

اگر پزشک از تخصص و مهارت کافی در مراحل مختلف ترمیم دندان با ایمپلنت در شرق تهران برخوردار نباشد، با بروز مشکل در نصب این قطعات در دهان، میزان ماندگاری و دوام ایمپلنت کمتر می شود.

به عنوان مثال: عدم استحکام کافی پایه ایمپلنت در فک و یا کم بودن تراکم استخوانی فک از جمله مسائلی هستند که باعث کاهش میزان ماندگاری ایمپلنت می شوند که اگر پزشک در زمینه کاری خود علم و آگاهی کافی داشته باشد، از بروز این مشکلات جلوگیری می کند.

مزایای ایمپلنت در دندانپزشکی ایران ایمپلنت

چنانچه به جای ایمپلنت در شرق تهران به مجموعه ایران ایمپلنت در غرب مراجعه کنید، از مزیت های زیر بهره مند می گردید:

  • امکان استفاده از انواع برندهای مختلف ایمپلنت
  • امکان بهره مند شدن از تجهیزات و خدمات ایمپلنت دیجیتال
  • توانایی استفاده از بیمه درمانی برای کاهش هزینه ها
  • بهره مند شدن از تخصص و مهارت بهترین دندانپزشکان در زمینه ایمپلنت
  • انجام امور مربوط به ترمیم دندان در یک مجموعه کاملا تخصصی
  • بهره بردن از جدیدترین تجهیزات روز دنیا برای ایمپلنت دندان
  • دریافت نتیجه بسیار رضایت بخش و مناسب
  • امکان استفاده از خدمات آنلاین و اینترنتی این مجموعه
  • و….

آیا هزینه ایمپلنت در شرق تهران با سایر مناطق یکسان است؟

بر اساس مسائل ذکر شده در فوق، بهتر است تا به جای ایمپلنت در شرق تهران یک مرکز مناسب درمانی و معتبر در هر نقطه دیگر از تهران را انتخاب کنید تا خدمات درمانی مناسبی دریافت نمایید که ایران ایمپلنت یکی از بهترین مراکز در غرب تهران است و شما عزیزان میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید.

اما شاید با خود فکر کنید که هزینه ایمپلنت در شرق تهران در مقایسه با سایر مراکز کمتر است. در این زمینه باید بگوییم که هزینه ایمپلنت در شرق، غرب و یا هر نقطه دیگری از تهران به کیفیت ارائه خدمات دندانپزشکی، تجهیزات و مهارت پزشک وابسته است و بر اساس انها تعیین می شود.

از این جهت این امکان وجود دارد که در مراکز درمانی معتبر و مشهور به پرداخت هزینه نسبتا بیشتری نیاز داشته باشید که البته صرف مبلغ بالاتر در مقایسه با کیفیت دریافت خدمات انتخاب بهتری خواهد بود زیرا بر اساس آن میتوانید از دندان های ترمیم شده خود برای مدت طولانی و تا پایان عمر بهره مند گردید.

بخش پایانی در مورد ایمپلنت در شرق تهران

چنانچه ایمپلنت در شرق تهران از شرایط مطلوبی برخوردار نباشد و نظر شما عزیزان را به خود جلب نکند، در مجموعه ایران ایمپلنت که به شکل تخصصی در زمینه ترمیم دندان با ایمپلنت فعالیت دارد، در غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

در صورتی که به دریافت اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید، با ما در این مرکز ارتباط برقرار کنید.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها