لوگو ایران ایمپلنت

ایمپلنت ثانویه

ایمپلنت ثانویه چیست
آنچه می‌خوانید! ...

ایمپلنت ثانویه یا ایمپلنت موقت که تفاوت زیادی با ایمپلنت های دائم و معمولی دارد، در مرکز ایران ایمپلنت با کمک تجهیزات مدرن و پیشرفته انجام می شود.

کاشت ایمپلنت دندان یک گزینه کارساز و طولانی برای جبران دندان های از دست رفته است. فرقی ندارد شما کدام دندان خود را از دست داده اید، بیشتر متخصص های این مرکز با دقت فراوان توانسته اند رضایت خاطر بیماران خود را بدست آورند.

در این مقاله قصد داریم شما را با ایمپلنت ثانویه یا ایمپلنت موقت آشنا کنیم. اگر شما هم از آن دسته هستید که تمایل دارند تمام اتفاقات زندگی را به تنهایی حل کنند، با ما در این مقاله همراه باشید.

ایمپلنت ثانویه چیست و چه کاربردی دارد؟

بدون شک ایمپلنت دندان یک روش مطمئن و طولانی مدت برای جبران دندان یا دندان های از دست رفته است. روش های کاشت دندان زیادی وجود دارد که هر کدام بسته به شرایط بیمار و میزان هزینه دندانی که پرداخت می کند، می تواند یک گزینه را برای خود انتخاب کند. ایمپلنت ثانویه یا ایمپلنت موقت یکی از گزینه هایی است که به عنوان روش طولانی مدت و مطمئن تعریف نشده است.

این نوع ایمپلنت ها عموما دارای قطری حدود 2/8 – 3/5 طراحی شده است. ارتفاع این نوع از ایمپلنت دندان در حدود 14 میلی متر است. از نظر تخصصی ایمپلنت ثانویه به یک فضای 4 میلی متری بدون دندان برای جایگری نیاز دارد. در اکثر مواقع این نوع ایمپلنت ها از جنس تیتانیوم است و از دو نظر بسیار با اهمیت و موثر هستند.

اگر بخواهیم تفاوت ایمپلنت معمولی با ایمپلنت ثانویه را تعریف کنیم، اول باید به جوش خوردن استخوان اشاره کرد. یعنی نیازی نیست که فرد منتظر جوش خوردن پایه ایمپلنت ثانویه یا موقت با استخوان فک شود. پس از آن به تفاوت عمده ایمپلنت ثانویه با ایمپلنت معمولی می رسیم. در این نوع از ایمپلنت ها احتمال شکسته شدن است. در حالی که در ایمپلنت معمولی دندان در اثر ضربه های بسیار شدید شکسته شده است.

مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت ثانویه

مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت ثانویه

بدون شک مراقبت از دندان های معمولی بسیار راحت تر از مراقبت پس از کاشت ایمپلنت دندان ثانویه و یا ایمپلنت موقت است. اما فراموش نکنید که چنانچه فرد از ایمپلنت به خوبی مراقبت کند، برای سال های سال می تواند از مزایای ایمپلنت دندان ثانویه و یا ایمپلنت دندان موقت بهره ببرد. پس از کاشت ایمپلنت سعی کنید، تا چند روز از خوردن غذای سخت خودداری کنید. بلافاصله پس از جایگذاری ایمپلنت از نی استفاده نکنید. خوردن مایعات خیلی سرد و خیلی گرم بدون شک می تواند موفقیت کاشت ایمپلنت ثانویه را کاهش دهد.

افراد سیگاری و مصرف کننده مشروبات الکی، چند روز قبل از کاشت و چند روز پس از کاشت از مصرف و خوردن آن خودداری کنند. دهانشویه را طبق سفارش متخصص ایمپلنت دندان خریداری و استفاده کنید. خمیر دندان مصخصو ایمپلنت دندان وجود دارد، بنابراین سعی کنید در اسرع وقت آن را تهیه کنید.

هزینه ایمپلنت موقت چقدر است؟

همیشه هزینه خدمات دندانپزشکی از جمله هزینه کامپوزیت دندان، هزینه لمینت دندان، هزینه جراحی لثه، هزینه عصب کشی دندان و دیگر موارد در همان ابتدا مشخص نمی شود و بسته به شرایط بیمار متغیر است. زمانی که بیمار به مرکز ایران ایمپلنت مراجعه می کند، در همان متخصص مشاوره و معاینات اولیه را انجام می دهد. در صورت وجود هر گونه مشکل از جمله بیماری لثه و یا کمبود تراکم استخوان، این مشکلات رفع می شود.

هزینه پیوند استخوان، هزینه درمان بیماری لثه و یا دیگر موارد هزینه ایمپلنت ثانویه را اندکی افزایش می دهد. ولیکن در مجموع میزان تخصص دندانپزشک، مکان مورد نظر و تجهیزات مدرن دندانپزشکی که استفاده می شود، در هزینه تمام شده کاشت ایمپلنت دندان ثانویه تاثیرگذار خواهد بود.

چرا مرکز ایران ایمپلنت

مرکز دندانپزشکی ایران ایمپلنت، ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی در تمامی زمینه‌های درمانی و زیبایی مفتخر است که با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی و همینطور با کیفیت‌ترین مواد مصرفی روز دنیا در محیطی آرامش بخش، با رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی در خدمت شما عزیزان باشد؛ این مرکز با به کار گیری علم روز دنیا در انجام عملیات تخصصی دندانپزشکی توسط متخصصین مجرب و در عین حال تنظیم قیمت منصفانه و معقول توانسته است تا در صدر بهترین‌های این حوزه قرار بگیرد که این امر همچنان در حال ادامه می‌باشد.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Telegram
WhatsApp
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آنچه می‌خوانید! ...
بیشتر بخوانید ...
ایمپلنت پایه کوتاه
ایمپلنت پایه کوتاه

آیا می خواهید بدانید که ایمپلنت پایه کوتاه چیست و چه کاربردی دارد؟ کاشت ایمپلنت

اباتمنت ایمپلنت
اباتمنت ایمپلنت

اباتمنت، قطعه‌ای کوچک شبیه به پیچ است که در داخل ایمپلنت قرار می‌گیرد و از

ایمپلنت سرامیکی

ایمپلنت سرامیکی چه مزایایی دارد؟ از اواخر دهه 1960 جستجو برای مواد غیرفلزی در ساخت